ATOSTOGOS MEDIKAMS


NUO RUGSĖJO 1 D. PANDEMIJOS IR KARANTINO LAIKOTARPIU DIRBĘ MEDIKAI GALĖS NEMOKAMAI PASINAUDOTI VALSTYBĖS KOMPENSUOJAMOMIS TURIZMO PASLAUGOMIS – T.Y. ATOSTOGOMIS LIETUVOJE UŽ 200€

KAIP PASINAUDOTI ATOSTOGOMIS?
Susisiekite su KIVEDA.
El. paštu: info@kiveda.lt
Tel +370 (650) 12607

ARBA

PILDYTI UŽKLAUSOS FORMĄ

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Kokias ATOSTOGAS galiu įsigyti?
Už 200 EUR galite įsigyti:

 • Apgyvendinimo paslaugas;
 • Organizuotą turistinę kelionę ir turizmo paslaugų rinkinį (kurį gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus).

SVARBU: ATOSTOGŲ pasiūlymą galėsite įsigyti tik pas specialius reikalavimus atitinkantį paslaugos teikėją.


Kas turi teisę pasinaudoti ATOSTOGOMIS?
Nemokamas ATOSTOGAS turi teisę įsigyti sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai:

 • GYDYTOJAI (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai);
 • AKUŠERIAI;
 • BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJAI.

(Ekonomikos ir Inovacijų Ministerija su savivaldybėmis bei Sveikatos Apsaugos Ministerija derina sąrašo praplėtimą kitais su virusu kovojusiais sveikatos apsaugos sistemos darbuotojais).
ATOSTOGOMIS gali pasinaudoti ir nelicencijuoti darbuotojai:

 • PARAMEDIKAI;
 • GREITOSIOS PAGALBOS VAIRUOTOJAI;
 • KLINIKOS LABORANTAI;
 • INFEKCIJŲ KONTROLĖS SPECIALISTAI;
 • SLAUGYTOJŲ PADĖJĖJAI;
 • KINEZITERAPIAUTAI;
 • ERGOTERAPIAUTAI;
 • KITA

Licencijuoti medikai bus įtraukti į elektroninę duomenų bazę VŠĮ „Keliauk Lietuvoje“, pagal pateiktus SAM duomenis, o nelicencijuotų medicinos darbuotojų sąrašus iki 08 03 dienos turi pateikti savivaldybės. ATOSTOGAS galės įsigyti tik asmenys, kurie bus įtraukti į sąrašą.


Ar gali ATOSTOGOMIS naudotis odontologai, burnos higienistai?
ATOSTOGOMIS gali naudotis į Sveikatos apsaugos ministerijos sudarytus sąrašus įtraukti odontologai ir burnos priežiūros specialistai.


Kaip sužinoti, ar galiu naudotis 200 eur ATOSTOGOMIS?
ATOSTOGOMIS gali pasinaudoti galiojančias licencijas turintys gydytojai, slaugytojai ir akušeriai. Savo licencijos galiojimą galite pasitikslinti www.licencijavimas.lt. ATOSTOGOMIS gali pasinaudoti ir galiojančias licencijas turintys ir į Sveikatos apsaugos ministerijos sudarytus sąrašus įtraukti odontologai ir burnos priežiūros specialistai. Informaciją apie odontologų ir burnos priežiūros specialistų įtraukimą į sąrašą suteiks Sveikatos apsaugos ministerija artimiausiu metu.
Nelicencijuoti gydymo įstaigų darbuotojai ATOSTOGOMIS gali pasinaudoti, jeigu jie bus įtraukti į savivaldybių sudarytus ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijos patvirtintus Nelicencijuotų gydymo įstaigų darbuotojų sąrašus. Šiuo metu sąrašai yra sudarinėjami. Sąrašuose esantys gydymo įstaigų darbuotojai gaus vardinius kuponus su unikaliu serijos numeriu – tai bus jų dokumentas, patvirtinantis galimybę pasinaudoti ATOSTOGOMIS.


Kada galiu įsigyti ir panaudoti ATOSTOGAS?
ATOSTOGAS įsigyti ir jomis pasinaudoti bus galima nuo 2020 m. rugsėjo mėn. 1 d. iki 2020 lapkričio mėn. 30 d.
Kelionių organizatorius KIVEDA rekomenduoja pradėti domėtis ATOSTOGŲ pasiūlymais jau dabar ir gauti geriausius pasiūlymus.
Pageidaujamą asmeninį ATOSTOGŲ „scenarijų“ jūs galite pateikti mums info@kiveda.lt ir mes atsižvelgdami į jūsų norus ir galimybes pasiūlysime individualiai jums paruoštą ATOSTOGŲ variantą.


Ar galiu įsigyti ATOSTOGAS jei norimas pasiūlymo paketas kainuoja daugiau nei 200€?
Žinoma galite įsigyti, tik sumą, kuri viršija 200 €, turėsite apmokėti savo lėšomis paslaugos teikėjui.


Ar galiu įsigyti ATOSTOGAS jei norimas pasiūlymo paketas kainuoja mažiau nei 200€?
Tikrai galite, tik SVARBU žinoti, kad nemokamų ATOSTOGŲ kompensuojama suma 200 € į dalis neskaidoma, todėl paslaugas galima įsigyti tik iš vieno paslaugų teikėjo ir tik vieną kartą.
Pvz. norite nuvykti į Kauno muzikinį teatrą pažiūrėti spektaklį, pavakarieniauti restorane ar kavinėje, apsistoti viešbutyje bei pasinaudojus gido paslaugomis susipažinti su Kauno miesto istorija bei apylinkėmis - jūs įsigijęs įėjimo bilietą į teatrą prarandate galimybę pasinaudoti likusia suma, tad rekomendacija visą jus dominantį paketą užsisakyti iš vieno teikėjo, kuris suformuos jums ATOSTOGŲ paketą, į kurį bus įskaičiuotos visos jus sudominusios paslaugos. Pageidaujamą ATOSTOGŲ „scenarijų“ jūs galite pateikti KIVEDAI, ir atsižvelgdamas į jūsų norus ir galimybes mes pasiūlysime tik jums geriausią variantą.


Ar galiu įsigyti ATOSTOGAS per kelis kartus ir mažesnėmis sumomis?
Ne. Kompensuojamas ATOSTOGAS vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo. ATOSTOGŲ suma į dalis neskaidoma.


Ar galima įsigyti ATOSTOGAS iš kelių teikėjų?
Negalima. Paslaugas galima įsigyti tik iš vieno paslaugų teikėjo.


Ar nemokamų ATOSTOGŲ suma gali būti panaudota ir kartu atostogaujančiai antrajai pusei, vaikams, draugams, giminėms ir pan.?
Deja, ne. Nemokamų ATOSTOGŲ paketas yra numatytas tik medikų bei sveikatos sistemos darbuotojų ATOSTOGOMS, kurių duomenys įtraukti į elektroninę duomenų bazę VŠĮ „Keliauk Lietuvoje“, pagal pateiktus SAM bei savivaldybių duomenis. Kartu laiką leidžiantys šeimos nariai, draugai ar giminės už paslaugas turi sumokėti atskirai. ATOSTOGOS negali būti perleistos tretiesiems asmenims.
Tačiau, įsigyjant ATOSTOGAS užsakius apgyvendinimo paslaugas, apribojimai numerio tipui ir kategorijai nėra taikomi.


Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi? Ką reikės pateikti įsigyjant ATOSTOGAS?
Norint pasinaudoti ATOSTOGOMIS reikės pateikti tik:

 •     Profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį,
 •    Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.
 •    Pasirašytą paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją (šią deklaraciją jums pateiks paslaugos teikėjas arba galite iš anksto užpildyti ir atsispausdinus pateikti paslaugos teikėjui).

Susisiekite su KIVEDA.
El. paštu: info@kiveda.lt
Tel +370 (650) 12607