Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Žiemos pasaka Sakartveloje (Gruzijoje)

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Tbilisi-Kachetijos regionas-Gudauri slidinėjimo kurortas

Šalis

Gruzija
Kutaisi, Tbilisis

Nauja

Tipas

Pažintinė
Poilsinė
Slidinėjimas
Kalėdinė
Kolektyvams

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Atvykimas į Kutaisį. Pervežimas į Tbilisį. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas.

Vakarienė gruziniškame restorane su vietiniu folkloriniu pasirodymu.

Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 diena Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po daugiau nei 1500 metų istoriją menančią Sakartvelos sostinę. Tbilisis – didžiausias šalies miestas, įkurtas V amžiuje Iberijos karaliaus Vachtango Gorgasalio valdymo metu. Tai – spalvingas, daugiatautis miestas, kuriame pamatysite didingus stačiatikių cerkvių kupolus, žydų sinagogas, į dangų kylančius minaretus. Ekskursijos metu apžiūrėsime Samebos, dar vadinamą Švč. Trejybės, katedrą – vieną didžiausių stačiatikių šventyklų visame Kaukaze. Aplankysime V a. statytą ir XIII a. perstatytą Metekhi Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Keltuvu pakilsime į Narikala („neįveikiama“) tvirtovę. Tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl prieš akis atsiveria vaizdinga miesto panorama. Nusileidę apsilankysime Abanotubanio rajoną, žinomą savo senųjų požeminių sieros pirčių kompleksu, vanduo į kurį trykšta iš terminių požeminių šaltinių. Pasivaikščiosime Sakartvelos „Monmartru“ vadinama Shardeni gatvele su daugybe kavinių, barų ir restoranų, Lankysime stebuklingomis ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą VI-VIIa. Vėliau pereisime Sausuoju tiltu, vedantį į Mandatovo salą. Visa sala šiandien yra didelis parkas, virtęs sendaikčių turgumi. Čia galima nusipirkti tikrų senovinių daiktų. Vėliau laisvas laikas naujametinėje mugėje, kur turėsime galimybę įsigyti įvairių siuvenyrų, saldumynų, gruziniškos arbatos, sūrių ir kitų skanėstų. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.
3 diena Pusryčiai. Laisva diena Tbilisyje arba išvyka į Gudauri slidinėjimo kurortą (už papildomą mokestį 30 EUR/asm). Gudauri – tai modernus slidinėjimo kurortas Sakartveloje, įsikūręs Kaukazo kalnuose, Kazbegi regione. Nepaisant to, kad Gudauri įsikūręs labai aukštai, net 2200 metrų virš jūros lygio, jam būdingas šiltas, saulėtas ir ramus oras. Kurorte yra apie 50 kilometrų gerai prižiūrimų trasų, tinkamų tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems slidininkams. Išsinuomavę inventorių ir instruktoriaus lydimi, galėsite išbandyti Gudauri slidinėjimo trasas. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.
4 diena Pusryčiai. Po pusryčių išvyka į Kachetijos regioną – vyndarystės tradicijomis garsėjantį istorinį Sakartvelos regioną, esantis šalies rytuose. Netgi teigiama, jog vynas prieš 8 tūkstančius metų būtent ir gimė ne kur kitur, o čia. Apžvalginė ekskursija Sighnaghi – meilės – mieste. Akmenimis grįstos gatvės, iš senovinių plytų ir akmenų dailiai sumūryti namai, kurių stogus dengia raudonos čerpės, akį traukia dailūs balkonėliai. Prieš keletą metų miestelis buvo iš pagrindų rekonstruotas, kad atitiktų XVIII-XIX a. dvasią ir dabar vadinamas meilės miestu. Iš miesto atsiveria puiki panorama: 4 km ilgio „gruziniška Didžioji Kinijos siena“ su 23 bokštais ir Alazanijos slėnis, o už jo – atšiaurūs ir rūstūs, bet labai įspūdingi ir gražūs Kaukazo kalnai. Lankome Sighnaghi etnografinį muziejų. Vėliau lankomės Čumlaki kaime, kur mūsų lauks gruziniško naminio vyno degustacija ir tradiciniai gruziniški pietūs vietinėje šeimoje. Grįždami trumpam stabtelsime Kachetijos sostinėje – Telavi mieste. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.
5 diena Ankstyvas pervežimas į Kutaisi oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Į kainą įskaičiuota

Oro uosto pervežimai;

Transportas (pagal programą);

Rusų kalba kalbantis vietinis gidas;       

4 nakvynės viešbutyje Tbilisyje;

3 pusryčiai viešbutyje;

1 pietūs;

Vanduo (1 buteliukas per dieną);

Įėjimo bilietai į lankomus objektus (Sighnaghi muziejus);

Vyno degustacija Čumlaki kaime;

Nacionalinė vakarienė su gruziniškame restorane.

Į kainą neįskaičiuota

Skrydžio bilietai (Vilnius-Kutaisi-Vilnius nuo 180 EUR asmeniui į abi puses su rankiniu bagažu);

Medicininių išlaidų draudimas (galima įsigyti Kivedoje);

Vienvietis kambarys;

Maistas ne pagal programą; Alkoholiniai gėrimai;

Arbatpinigiai vairuotojui ir viešbučiuose.

 

Išvyka į Gudauri slidinėjimo kurortą – 30 EUR/asm (susirinkus ne mažesnei nei 14 asm. grupei)

(papildomai inventoriaus nuoma, instruktoriaus paslaugos pagal norą)

Pastabos

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: Tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, e.paštas: info@kiveda.lt; travel@kiveda.lt