Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Žavingas Talinas ir Estijos salų paslaptys

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Talinas – Muhu – Saremos sala – Hiuma

Šalis

Estija
Hiiumaa, Kuivastu, Kuressaare, Muhu, Saaremaa, Tallinn, Virtsu

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

3 d./ 2 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena
 

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Popiet atvykstame į Taliną. Apžvalginė ekskursija po senamiestį: Kiek in de Kiok bokštas, Tompea pilis (dabartinės Estijos parlamentas), Ilgojo Germano bokštas, Aleksandro Nevskio soboras, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria vaizdai į senamiestį, Talino įlanką bei miesto apylinkes. Praeisime  gatvėmis: „Ilgoji koja“, ir „Trumpoji koja“ .Matysime didžiosios gildijos pastatą, Šv. Dvasios bažnyčią su laikrodžiu, aukščiausią viduramžių Europoje Olevistes bažnyčią, „Storosios Margaritos“ bokštą, viduramžių gyvenamuosius namus ir dar daugybė kitų įdomybių. Nakvynė Taline.

2 diena Pusryčiai. Važiuojame link Virtsu. Keliamės keltu į Muhu salą. Pervažiavę Veeike Veejen sąsiaurį, patenkame į Saaremaa salą. Aplankome Angla vėjo malūnus, Kaali meteoritinį kraterį – ežerą. Vykstame į Panga pakrantę (21,3 m aukščio), Syrve pusiasalį, iš kurio, esant palankiam orui, galima matyti Latvijos pakrantę. Keliaujame į Kuressaare – Saaremaa salos sostinę. Aplankysime XIV a. pastatytą vyskupų pilį-tvirtovę. Pilyje įkurtas istorinis muziejus supažindins su turtinga salos istorija. Centrinėje miesto aikštėje yra Rotušė ir prekybos centrai. Čia pat turgus, kur turistų laukia didelis suvenyrų pasirinkimas iš medžio ir dolomito. Nakvynė viešbutyje.
3 diena Pusryčiai. Kelionę tęsiame į Hiumos salą, kuri yra antra pagal dydį Estijos sala. Hiuma kaip sala pradėjo formuotis prieš 10 tūkst. metų. Užsuksime į Hiumos sostinę – Kardla, kuri yra įsikūrususi meteorito, nukritusio prieš 400-500 milijonų metų krateryje. Vyksime prie Tahunos švyturio, kuris yra vienas aukščiausių Estijoje, nuo kurio atsiveria graži panorama. Šis iš ketaus pagamintas švyturys buvo užsakytas ir pagamintas Prancūzijoje, garsiojo Eifelio gamykloje. Apžiūrėsime paminklą, skirtą nuskendusiam keltui „Estonia“. Važiuodami pro salą, grožėsimės nuostabiais vaizdais. Keliamės keltu į Estijos žemyną, keliaujame į Lietuvą. Vėlai naktį grįžtame namo.

 

Į kainą įskaičiuota

2 nakvynės + 2 pusryčiai viešbutyje,

kelionė patogiu autobusu,

apžvalginės ekskursijos,

kelionės dokumentų sutvarkymas,

kelionės vadovas - gidas,

keltai.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 15 EUR (bus tikslinama vėliau).

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt