Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Bavarijos pilys ir „Vokiškoji“ Roma

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Niurnbergas – Miunchenas – Noišvanštainas – Bambergas

Šalis

Vokietija
Bambergas, Miunchenas, Noišvanštainas

Tipas

Pažintinė
Ekskursija
Kolektyvams

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Autobusas


1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame per kaimyninę Lenkiją. Pažintis su kaimynine šalimi, jos gamta, kultūra, istorija ir tradicijomis. Nakvynė viešbutyje.
2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Vokietiją. Užsukame į Niurnbergą – antrą pagal dydį Bavarijos miestą. Niurnbergo senamiestyje yra daug gražių istorinių pastatų. Pažintis su senamiesčiu ir pagrindiniais ekskursiniais objektais. Pamatysime didingą Niurnbergo pilį-tvirtovę, pakilus prie pilies galima bus pasigrožėti miesto panorama. Taip pat pamatysime miesto Rotušę, Katedrą, Šv. Lorenco ir Šv. Zebaldo bažnyčias, kurios yra vienos seniausių bažnyčių Niurnberge, pastatytų dar XIII a. Šv. Lorenco bažnyčia laikoma viena svarbiausių bažnyčių visoje Vokietijoje, o Šv. Zebaldo bažnyčioje yra palaidotas miesto šventuoju paskelbtas Šv. Zebaldas. Bus galimybė aplankyti Albrechto Diurerio namą-muziejų. Laisvas laikas. Vakare atvykstame į nakvynės vietą.

3 diena

Pusryčiai. Vykstame į vaizdingoje vietovėje stovinčią gražiausią Liudviko II pilį – Neušvanšteiną. Čia aplankysime reprezentacines sales, marmuru puoštą sosto salę ir kitas karaliaus menes. Nuo virš bedugnės einančio Marijos tiltelio atsiveria kerinti pilies panorama. Apžiūrėję pilį galėsite pasigrožėti nuostabia gamta. Grįžtant užsukame į Bavarijos sostinę – Miuncheną. Tai galerijų ir muziejų miestas. Miunchene yra viena žymiausių pasaulyje dailės galerijų, kurioje eksponuojami Diurerio, Rogero van der Veydeno, Ticiano, El Greko paveikslai. Apžiūrėsime Karlo vartus, Šv. Mykolo bažnyčią, Katedrą, miesto širdį – Marien aikštę, Naująją Rotušę, Senąją Rotušę, Bavarijos valdovų rezidenciją ir kitas miesto įžymybes. Laisvas laikas mieste, kurio metu galėsime aplankyti seniausią karališkąją alaus daryklą – „Hofbrauhaus“. Vakare nakvynei vykstame į tą patį viešbutį

4 diena

Pusryčiai. Keliai veda į „vokiškąją Romą“ - Bambergą - miestą ant septynių kalvų. Bambergas per I pasaulinį karą visai nenukentėjo, todėl išsaugojo senovinę architektūrą. Lankome Bambergo Katedrą, kur palaidotas Popiežius Klemensas II. Aplankome Altenburgo tvirtovę, Rotušę, Šv. Mykolo Abatiją. Laisvas laikas, kurio metu norintieji galės paragauti rūkyto vokiško alaus (gaminamo tik šiame mieste) vienoje iš senamiesčio užeigų. Keliaujame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į namus.

 

Į kainą įskaičiuota

4 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose + 4 pusryčiai, kelionės dokumentų sutvarkymas, kelionė patogiu autobusu, gidas – vadovas.

Į kainą neįskaičiuota

Ekskursinei programai rekomenduojame turėti apie 40-50 €/asm. Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai:LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Vykstant į užsienį rekomenduojamas yra medicininių išlaidų draudimas. Jį galite įsigyti KIVEDOJE. 5 d. – 4,40 €/asm. Grupėms taikomos nuolaidos.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt