Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Vokietija - reformacijos tėvynė. Martyno Liuterio pėdsakais

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Eislėbenas-Desau-Vitenbergas-Torgau-Halle-Leipcigas-Eizenachas-Erfurtas. Kelionė su garsiuoju istoriku D. Karveliu!

Šalis

Vokietija
Erfurtas, Leipcigas

Nauja

Tipas

Edukacinė
Pažintinė
Teminė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

6 d./ 5 n.

Transporto tipas

Autobusas

1  diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame per kaimyninę Lenkiją. Pažintis su šalimi, jos gamta, kultūra, istorija ir tradicijomis. Nakvynė viešbutyje Vokietijos-Lenkijos pasienyje.

2 diena

Pusryčiai. Keliaujame per Vokietiją ir susipažįstame su protestantiškosios reformacijos pradininko Martyno Liuterio gyvenimu. Atvykstame į Eislėbeno miestą. Čia lankome namą-muziejų, kuriame gimė ir mirė Martynas Liuteris. Apžiūrime Šv. Andriaus ir Šv. Petro bažnyčią, kurioje buvo pakrykštytas M. Liuteris, o taip pat lankomės Šv. Onos bažnyčioje, kurioje išliko vienintelis akmuo Europoje su iškaltomis biblinėmis scenomis. Keliaujame į Desau miestą. Čia lankome Desau-Verlico Sodų karalystę – tai išskirtinio kraštovaizdžio, angliškų parkų ir pastatų kompleksas, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžiūrime Šv. Marijos bažnyčią ir Princo George biblioteką, kurioje saugoma gausiausia reformacijos darbų kolekcija. Vykstame į nakvynės vietą.

3 diena

Pusryčiai. Ekskursija po Vitenbergo miestą: dvibokštė gotikinė Šv. Marijos bažnyčia, Rotušė, Luko Kranacho bei M. Liuterio namai-muziejus, Juodojo lokio taverna, Pilies bažnyčia, ant kurios durų „prikaltos“ 95 tezės ir kur palaidotas M. Liuteris. Apžiūrime garsųjį Vitenbergo universitetą, kuriame dėstė garsusis Liuteronas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Keliaujame į gražųjį Torgau miestelį Vokietjoje. Čia aplankysime Šv. Marijos bažnyčią, Katerinos Von Bora namus-muziejų bei paminklą, skirtą JAV ir SSRS pajėgų susitikimui įamžinti besibaigiant II Pasauliniam karui. Taip pat matysime Hartenfels rūmus ir koplyčią – tai geriausiai išsilaikę rensanso stiliaus rūmai Vokietijoje. Trumpam sustojame Halle mieste, kur pamatysime Šv. Marijos bažnyčią – vieną svarbiausių gotikos pastatų Vokietijoje. Čia pamatysime Liuterio mirties kaukę – originalų M. Liuterio veido ir rankų atvaizdą. Toliau keliaujame į Leipcigą. Pažintis su Leipcigo senamiesčiu, miesto aikšte su renesanso pastatais, Šv. Tomo bažnyčia, Bacho namais-muziejumi ir daugeliu kitų objektų. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 

5 diena

Pusryčiai. Keliaujame į Turingijoje asantį Eizenacho miestą. Čia lankome Vartburgo pilį, kuri yra labiausiai žinoma kilmingos Ludovingerių dinastijos mūrinė pilis. Tai viena iš geriausiai išsilaikiusių Vokietijos viduramžių pilių. Toliau važiuojame į Tiuringijos „Roma“ vadinamą Erfurtą. Tai miestas, kuriame išliko 36 bažnyčios, 15 vienuolynų ir 3 sinagogos. Erfurto senamiestis išsidėstęs Petersbergo kalno papėdėje, ant kurio dalinai išliko gynybiniai įtvirtinimai. Apžvalginė ekskursija po miestą. Nakvynė viešbutyje Vokietijos-Lenkijos pasienyje.

6 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Grįžimas į Lietuvą vėlai vakare.

 

Į kainą įskaičiuota

5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (dviviečiai, triviečiai kambariai),

kelionės dokumentų sutvarkymas,

kelionė turistiniu autobusu,

ekskursijos miestuose,

kelionės gidas – vadovas.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius, pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +37052724805, +37065088550 arba el.paštu: travel@kiveda.lt