Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Vasaros atostogos Lenkijoje: poilsis ir nuotykiai Mozūrijos ežeryne

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Gižickas - Vilko guolis -„Mazūrolandija“ miniatiūrų parkas - poilsis ir pramogos prie ežero - Ryno pilis - laukinių gyvūnų parkas

Šalis

Lenkija

Tipas

Pažintinė
Poilsinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

3 d./ 2 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimas keliaujame per Lietuvą, Lenkiją. Atvažiuojame į Gižicką, buvusią prūsų gyvenvietę. Gižicko miestelis yra tiesiogiai susijęs su pirmuoju Lietuvos vardo paminėjimu istorijos metraščiuose. Apžiūrime pilį, evangelikų bažnyčią, o taip pat reto tipo konstrukciją – sukamąjį tiltą. Atplaukus laivui, šis tiltas būdavo ne pakeliamas, kaip įprasta, o pasukamas į šoną. Dar viena Gižicko įžymybė – tai XIX a. statytas Bojeno fortas, savo forma primenantis taisyklingą šešiakampę žvaigždę. Vėliau lankome buvusios Hitlerio karinės būstinės griuvėsius „Wolfschanze“ („Vilko guolis“), kur Hitleris praleido net 900 dienų. Apžvalginės ekskursijos metu susipažinsime su bunkerių sistema, nepavykusio pasikėsinimo prieš Hitlerį istorija. Keliaujame į „Mazūrolandija“ miniatiūrų parką, kur išvysime Lenkiškų architektūros įžymybių miniatiūrų (pilys, rūmai, švyturiai ir t.t.), o taip pat ir muziejų po atviru dangumi. Vakare atvykstame į viešbutį ant Mozūrijos ežero kranto.
2 diena Pusryčiai. Visos dienos poilsis prie ežero arba aktyvios pramogos viešbučio teritorijoje. Čia nestigs veiklos vaikams ir net suaugusiems! Turėsime galimybę pailsėti smėlio paplūdimyje, išsimaudyti ežere, pagulėti hamakuose, išsinuomuoti vandens dviračius, valtis ir paplaukioti ežere apžiūrint vaizdingas Mozūrijos vietoves. Visi norintys galės žvejoti, pasivažinėti dviračiais, pažaisti tinklinį. O mažiesiems yra specialiai įrengtos žaidimų aikštelės, batutai bei linų parkas su įvairaus sudėtingumo trasomis. Nakvynė tame pačiame viešbutyje ant Mozūrijos ežero kranto.
3 diena Pusryčiai. Atvažiuojame į Ryno pilį, iškilusią virš nedidelio Ryno miestelio, tarp dviejų gražių ežerų. Ekskursijos su vietiniu gidu metu sužinosite daugybę įdomių dalykų apie pilies istoriją ir buvusią komtūro rezidenciją. Dabar pilis privatizuota, joje įrengtas prabangus viešbutis su karaliaus Jogailos ir kunigaikščio Vytauto konferencijų salėmis. Vėliau keliaujame į laukinių gyvūnų parką. Dauguma gyvūnų yra pripratę prie žmonių, todėl juos galima glostyti, maitinti iš rankų ar net užeiti į jų teritoriją! Kupini įspūdžių, poilsio ir nuotykių keliaujame Lietuvos link. Pakeliui dar stabtelime parduotuvėje ir nusiperkame lauktuvių. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

2 nakvynė turistinės klasės viešbutyje ant ežero kranto + 2 pusryčiai

Kelionė turistiniu autobusu

Gidas-vadovas

Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 80 PLN (vėliau patikslinima).

Už papildomą mokestį galima užsisakyti vakarienes viešbutyje.

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: travel@kiveda.lt