Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionės po užsienį - Pažintinės ir poilsinės kelionės lėktuvu - TUI kelionės (iš Vilniaus)

 
 

 

KARŠČIAUSI PASIŪLYMAI Į TURKIJĄ

 

Paplūdimys

Turkijos pakrantėje galite rasti įvairiausių paplūdimių - Belekas ir Sidė džiugina smėlėtais paplūdimiais, o Kemero ir Antalijos įlankose gausu žvyro ir akmenukų. Turkija didžiuojasi, kad beveik šimtas paplūdimių šioje šalyje buvo apdovanoti "Mėlynosios vėliavos" apdovanojimu.

 

Kurortai
Egėjo jūros pakrantėje, Muglos provincijoje yra tokie garsūs kurortai kaip Bodrumas, Marmaris, Datca ir Fetija. Šiose vietovėse yra daug kultūrinių ir istorinių paminklų, taip pat yra tokie lankytinos vietos kaip Kušadasis ir Dilek nacionalinis parkas.

Kušadasis (paukščių sala) - nedidelis kurortinis miestas Egėjo jūros įlankoje. Miestelis lankytojus stebina savo gamtos grožiu. Į pietus nuo jo yra Dileko nacionalinis parkas, kurio plotas apie 30 tūkstančių hektarų, įsteigtas 1966 m. Čia gyvena daug įvairių retų paukščių ir gyvūnų. Į šiaurę nuo Kušadasio yra vienas iš gražiausių paplūdimių Turkijoje - "Tusan-Kushtur”.
Antaliją skalauja Viduržemio jūra. Antalijoje išvystyta metalurgijos, tekstilės, laivybos pramonė, turizmas. Apylinkėse auginami citrusiniai vaisiai. Į vakarus nuo jos yra tokie kurortai kaip Beldibis, Kemeras, Tekirova, su nuostabiais paplūdimiais iš akmenukų, o į rytus – garsieji Beleko kurortai, Sidė ir Alanija, su puikiais smėlio paplūdimiais.

Eftalia Aytur Hotel***

nuo 256 EUR/asm.

Limoncello Konakli Beach Hotel****

nuo 278 EUR/asm.

   

Ramada Resort****

SideTurkija / Sidė

nuo 296 EUR/asm.

Corolla Hotel****

Turkija / Sidė

nuo 316 EUR/asm.

 

KARŠČIAUSI PASIŪLYMAI Į KIPRĄ

 

Ar žinojote, kad...

Kipras - trečia pagal dydį sala Viduržemio jūroje. Įsikūrusi trijų žemynų sankryžoje: Europoje, Azijoje ir Afrikoje - ten, kur pasak legendos  iš jūros putos atsirado Afroditė, meilės ir grožio deivė.
Sostinė: Nikosija. Plotas: 132 000 kv.m. Gyvenotų sk.: apie 780 tūkst. (apie 84 proc. - graikai-kipriečiai, 12 proc. - turkai, 4 proc. - kiti).

 

Kurortai

​Beveik visi Kipro kurortai tinka ramiam šeimyniniam poilsiui ir poilsiui su vaikais. Jaunuoliams ir aktyvaus naktinio gyvenimo mėgėjams rekomenduojama Ayia Napa. Limasolis įdomus įvairiais pramoginiais ir kultūriniais renginiais. Tiems, kurie nori pailsėti ramiau, patariame aplankyti Protarą ir Larnaką kurortus. Pafosas, turtingas architektūros paminklais ir kultūriniu palikimu, tikrai paliks didelį įspūdį visiems istorijos mėgėjams.

Androthea***

Kipras / Ayia Napa

 

nuo 301 EUR/asm.

Crown Resorts Henipa***

Kipras / Larnaca

 

nuo 339 EUR/asm.

Tasia Maris Oasis****

Kipras / Ayia Napa

nuo 383 EUR/asm.

Melpo Antia Hotel & Suites****

Kipras / Ayia Napa

nuo 418 EUR/asm.

 

***

Vietų skaičius už nurodytas kainas labai ribotas!

Kaina nurodyta asmeniui dviviečiame numeryje.

Į kainą įskaičiuota: skrydis, rankinis ir registruotas bagažas, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, nakvynė pasirinktame viešbutyje su maitinimu.