Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Švedija, Latvija. Mažasis Baltijos kruizas

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Cinevilla - Stokholmas - Ryga

Šalis

Latvija
Bauskė, Cinevilla, Ryga
Švedija
Stokholmas

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kruizas
Kolektyvams

Trukmė

3 d./ 2 n.

Transporto tipas

Autobusas ir laivas

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Atvykstame į Latvijos kino miestelį Cinevillą. Galėsime savo akimis pamatyti, kaip po atviru dangumi yra kuriamas kinas. Galėsime įsijausti į personažų vaidmenis. Kino miestelis yra vienintelė Baltijos šalyse tokio masto kino dekoracija po atviru dangumi. Ekskursinės programos metu apžiūrėsime vietinius objektus: bažnyčią, istorinius tiltus, turgaus aikštę, akmenimis grįstas gatves, Dauguvos krantinę su laivais, tramvajų, karinės technikos ir kitus rekvizitus, leidžiančius pažvelgti į kino kūrimo užkulisius. Paskui važiuojame į Latvijos širdį - Rygą. Vakare išplaukimas iš Rygos į Stokholmą komfortišku kruiziniu laivu. Įvairios pramogos laive: diskotekos, vaikų žaidimų kambariai, parduotuvės, restoranai, barai. Nakvynė keturvietėse kajutėse kruiziniame laive. 

2 diena

Ryte atplaukiame į Švedijos sostinę Stokholmą. Apžvalginė ekskursija po Švedijos sostinę, dėl daugybės kanalų dažnai vadinamą "Šiaurės Venecija” arba „Vandenų karaliene". Rotušė, kurioje kasmet vyksta Nobelio premijos laureatų banketai, Rotušės bokštas. Sergels Torg – šiuolaikinių pastatų rajonas, kurio puošmena – Kultūros namai; elegantiškoji Karalienės gatvė; Šv. Dvasios salelė su Švedijos parlamento rūmais; Gamla Stan – Stokholmo senamiestis, išraižytas siauromis, paslaptingomis gatvelėmis su nedidelėmis aikštėmis, kurias supa daugybė kavinukių, restoranų, galerijų ir suvenyrų parduotuvių. Karalių rūmai – Stokholmo simbolis – visais laikais buvę atviri visuomenei, Didžioji katedra – vieta, kur buvo karūnuojami šalies valdovai, Riterių bažnyčia – viena iš geriausiai Šiaurės Europoje išlikusių pranciškonų bažnyčių, kurioje nuo XIIIa. laidojami šalies monarchai. Taip pat apsilankysime Vazos muziejuje, kur eksponuojamas vienintelis pasaulyje išlikęs XVII amžiaus karinis laivas – Vaza, kuris priklausė Švedijos karališkojo karo laivynui. Vakare išplaukimas iš Stokholmo į Rygą komfortišku kruiziniu laivu. Įvairios pramogos laive: diskotekos, vaikų žaidimų kambariai, parduotuvės, restoranai, barai. Nakvynė keturvietėse kajutėse kruiziniame laive.

3 diena

Ryte atplaukiame į Rygą. Pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosiomis Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija; gynybinės miesto sienos likučiais, Parako bokštu. Lankomės Rygos automobilių muziejuje, kuriame rasime didžiausią ir įvairiausią Baltijoje senųjų motorinių transporto priemonių kolekciją ir išgirsime apie jas nepaprastai įdomių pasakojimų. Muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių nuobodžiauti. Vėlai vakare grįžtame į namus. 

Į kainą įskaičiuota

Kelionė patogiu autobusu;

kelto bilietai keturvietėse kajutėse be lango,

kelionių vadovo paslaugos,

apžvalginės ekskursijos.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į muziejus ir kitus mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota. Rekomenduojama turėti apie 110 Švedijos kronų ir apie 16 € asmeniui. Asmeninėms reikmėms pinigėlių turėkite savo nuožiūra. Galimas maitinimas laive švediško stalo restorane. Maitinimą užsakant kartu su kelione yra pigiau, nei perkant laive. 

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Būtini dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt