Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Baltarusija. Senųjų miestų mozaika

Atgal

Maršrutas

Vitebskas - Zdravnevo - Polockas - Glubokas

Šalis

Baltarusija

Nauja

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2019-10-26 2019-10-27 93 321.11  

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame per Baltarusiją, į netoli Vitebsko įsikūrusį „Zdravenevo“ dvarą. Tai yra dailininko Ilyos Repino turtas-muziejus, išsaugojęs savo unikalų išorinį grožį. Muziejuje matysime idomias ekspozicijas ir grožėsimės pasakišku peizažu. Vėliau lankome Vitebską – Baltarusijos kultūros sostinę, o taip pat ir menų centrą, kur kasmet vyksta įvairūs muzikos festivaliai ir, žinoma, garsusis „Slavianskij bazar“. Ekskursija po miestą: Tūkstantmečio aikštė, Apreiškimo cerkvė, Rotušė, kuriame įsikūręs kraštotyros muziejus, Katedros aikštė, gubernatoriaus dvaras, kuriame dvi savaites gyveno Napoleonas, Vitebsko pilis. Laisvas laikas, kuriuo metu galėsime savarankiškai pasivaikščioti senomis miesto gatvelėmis. Nakvynė viešbutyje.

2 diena Pusryčiai. Vykstame į Polocką – seniausią Baltarusijos miestą. Ekskursijos metu apžiūrėsime Žemutinę bei Aukštutinę pilis, Sofijos soborą. Pasivaikščiosime po buvusius Jėzuitų kolegijos pastatus,  apžiūrėsime Dievo Apsireiškimo soborą, Petro I-ojo namelį, Raudonąjį tiltą, paminklą Petrui Skorinai. Būtent čia gimė pirmosios spausdintos knygos Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje leidėjas. Lankysimės Šv. Eufrosinijos Polockietės stačiatikių moterų vienuolyne, kuris XII a. buvo Polocko dvasinis centras. Laisvas laikas. Važiuodami link Lietuvos, trumpam sustojame Gluboko mieste, kur matysime Karmelitų vienuolyną ir šv. Dievo Motinos į Dangų ėmimo bažnyčią. Vėlai grįžimas į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje,

kelionė autobusu,

kelionės vadovo - gido paslaugos,

dokumentų tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

Viza: Visiems asmenims būtina viza. Vizos įforminimui būtinas pasas originalas, 1 nuotrauka. Vizos ir draudimo kaina: 25 € asm.. Dokumentai pateikiami ne vėliau kaip 14 dienų prieš išvykimą į kelionę.

Norint gauti vizą, būtina ši informacija: vardas, pavardė (ištekėjusioms moterims ir mergautinė pavardė), sutuoktinio (-ės) vardas, pavardė, gimimo data (jei vykstantysis gyvena santuokoje; jei ne - būtina nurodyti statusą (išsiskyręs, našlys), vykstančiojo telefonas, adresas, darbovietė (pavadinimas, adresas, pareigos), gimtasis miestas (pvz. LR, Vilnius).

Lankomi objektai: Už įėjimą į muziejus ar lankomus objektus mokama vietoje (vėliau patikslinsime)

Pastabos

Asmens dokumentai: Pasas, viza. Jaunimui iki 16 m. būtina pateikti gimimo liudijimą.

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt