Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Italijos saule, stilingasis Milanas ir istorinė Roma.

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Brno - Gracas - Venecija - Milanas - Piza - Florencija - Vatikanas - Roma - Oloumucas

Šalis

Čekija
Brno, Olomouc
Italija
Florence (Florencija), Milanas (Milan), Roma, Venice (Venecija)

Tipas

Pažintinė
Poilsinė
Pramoginė
Ekskursija

Trukmė

7 d./ 5 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2 diena Pusryčiai. Vykstama į Štirijos sostinę Gracą, įsikūrusią prie Mur upės. Ekskursija po miestą: rotušė, Landhaus – istorinė valdžios būstinė, arsenalas, Šv. Egidijaus katedra, miesto parkas, Pilies kalnas. Laisvu laiku pageidaujantys gali pasikelti į Pilies kalną pėsčiomis arba funikulieriumi. Kelionė per Austriją, Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje.
3 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Veneciją, vadinamą Adrijos karaliene, fantazija ant vandens. Laivu keliamasi į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv. Morkaus aikštė ir bazilika, „Atodūsių“ tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama. Laisvu laiku pageidaujantys gali pasikelti į varpinę, paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Išvykimas į Milaną. Apžvalginė ekskursija po Europos madų sostinę. Šis miestas, mados, finansų ir pramonės centras, kurį gaubia judri, dalykiška ir žavi atmosfera, kviečia pažinti kosmopolitišką ir stilingą Italiją. Katedra – tai viena didžiausių ir gražiausių pasaulyje gotikinių bažnyčių, kurios statyba pradėta valdant kunigaikščiui Gian Galeazzo Visconti dar XIV a., o pabaigta tik XIX a. pradžioje. La Scala teatras, prašmatni Viktoro Emanuelio II galerija – XIX a. prekybinė arkada dengta įspūdingu stiklo ir metalo stogu, Sforcų pilis, pastatyta XIV a. Viskončių pilies vietoje. Nakvynė viešbutyje Italijoje.

4 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Apžiūrimas vienas gražiausių architektūros kompleksų pasaulyje – Stebuklų laukas (Campo dei Miracoli) – ansamblis su romaninio stiliaus katedra ir krikštykla bei garsiuoju Pizos bokštu. Išvykimas į Florenciją. Miesto transportu vykstama į Florencijos centrą. Ekskursija po renesanso kultūros lopšį: gausiai dekoruota Santa Maria del Fiore katedra ir varpinė, Dantės namas, kuriame, manoma, gimė „Dieviškosios komedijos“ autorius, Sinjorijos aikštė, miesto simbolis – Ponte Vecchio tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėlėmis. Nakvynė viešbutyje Italijoje. 

5 diena

Pusryčiai. Miesto transportu vykstama į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną. Ekskursija po pasaulio katalikybės centrą: Šv.Petro aikštę ir baziliką.  Pageidaujantiems – Vatikano muziejaus lankymas arba Romos panorama nuo Šv.Petro bazilikos kupolo. Ekskursija po Romą: Koliziejus – didžiausias pasaulyje amfiteatras (įėjimas į vidų nenumatytas), menantis legendines gladiatorių kovas, Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų, Trajano kolona, menanti imperatoriaus Trajano kovos su Dakija kelią, Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, žymiausios Romos aikštės: Trevi, kerinti didžiausiu fontanu Romoje, gražiausia miesto barokinė Navonos aikštė, kurią puošia Berninio sukurtas „Keturių upių“ fontanas, Šventojo Angelo pilis, statyta II a. kaip imperatoriaus Adriano mauzoliejus, viduramžiais tapusi popiežių tvirtove ir belaisvių kalinimo vieta. Venecijos aikštė ir XIV a. Palazzo Venezia rūmai, iš kurių balkono fašizmo laikais B. Mussolinis sakė savo ugningas kalbas, Kapitolijaus kalva. Kelionė per Italiją, Austriją, Čekiją. Naktis autobuse.

6 diena Atvykimas į Olomoucą – miestą Čekijos rytinėje dalyje, istorinę Moravijos sostinę. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Šv.Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Žaismingas Ariono fontanas, kurio fragmentas – didžiulis vėžlys taip ir traukia prisėsti ir nusifotografuoti. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
7 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa, 
• 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kainą neįskaičiuota

• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 
• lankomi objektai, Romos ir Florencijos miesto transporto bilietai, įvažiavimas į Punta Sabionni ir plaukimas į Veneciją ir įvažiavimas į Pizą (apie 90 EUR),
- funikulierius Grace – ~ 2 EUR,
- kėlimasis laivu į Šv. Morkaus aikštę – 38 EUR,
- varpinė Venecijoje – ~ 10 EUR,
- įvažiavimas į Pizą – 7 EUR,
- miestų transporto bilietai – ~ 6 EUR,
- Vatikano muziejus su Siksto koplyčia – ~ 16 EUR,
- Šv. Petro bazilikos kupolas – ~ 8 EUR, 
• ekskursija po Florenciją (pagal galimybę lietuvių arba rusų kalba) – 15 EUR, 
• ekskursija po Romą ir Vatikaną (lietuvių kalba) – 30 EUR, 
• lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą,
• plaukimas gondola – apie 100 EUR šešiems asmenims,
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, 
el. paštas: travel@kiveda.lt
turizmas@kiveda.lt