Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Rytų Lenkija. Kultūrų, religijų ir gamtos sintezė

Atgal

Maršrutas

Supraslis - Hajnowka - Belovežo giria - Krušinianai - Sokolka

Šalis

Lenkija

Tipas

Pažintinė

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2017-09-02 2017-09-03 80 276.22  

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais vykstame link Sokolkos – sakralinės vietos Lenkijoje ir nebūtina vykti iki Turino drobulės Italijoje, kad galėtum prisiliesti prie tikrosios Kristaus relikvijos. Sokolkoje yra Kristaus kūno dalelytė. Sokolkos Šv. Antano bažnyčioje esanti ostija daro stebuklus – gydo mirtinas ligas, senas žaizdas, o taip pat sugrąžina žmonėms meilę. Pasisvečiavę Sokolkoje, keliaujame toliau Lenkijos keliais į turistų pamėgtą Palenkės miestą Supraslį. Apžiūrime Supraslio Laurą, kurios fundatoriumi buvo Aleksandras Chodkevičius. Lankome ikonų muziejų. Sekantis mūsų sustojimas Krušinianai. Susipažinsime su totorių kultūros paveldu. Lankysite mečetę, mizarą, “Tatarska jurta“. Išvykstame Balstogės link. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai Keliaujame į Atvirų langinių kraštą, t.y. per nedidelius Lenkijos kaimelius su meniškai papuoštais mediniais namais ir sakraliniais objektais. Jokioje kitoje Lenkijos dalyje nepamatysime tokios spalvingos langinių, briaunų ar vėjalenčių ornamentikos, kuri būdinga čia gyvenančiai stačiatikių baltarusių tautinei mažumai ir sudaro jos folkloro dalį. Atvykstame į Hainuvka, kuri dar vadinama „Vartais į girią“. Stabtelsime čia ir apžiūrėsime lankytinas vietas bei medinę architektūrą, lankysimės Šv. Trejybės sobore. Atvykstame į Belovežo girios nacionalinį parką (seniausias Lenkijoje, įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą). Pasivaikščiojimas po girią ir didžiausią pasaulyje stumbryną, kur gyvena ne tik stumbrai, bet yra ir kita girios fauna. Po įdomios dienos keliaujame į Lietuvą. Vėlai naktį grįžtame namo. 

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiais
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Kelionė turistiniu autobusu
Gidas – vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas, bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus, pietūs ir vakarienės į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 20 EUR (vėliau bus tikslinama).

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas.

Vykstant į užsienį, rekomenduojamas yra medicininių išlaidų draudimas. Jį galite įsigyti KIVEDOJE. Grupėms taikomos nuolaidos.