Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Rusijos Aukso Žiedas

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Maskva-Suzdalė-Vladimiras-Bogoliubovas-Sergijev Pasadas-Velikije Luki

Šalis

Rusija
Maskva

Nauja

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Latviją, Rusiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Atvykstame į Maskvą. Ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Rusijos sostinę: Kristaus Išganytojo katedra ir jos menų galerija, miesto panorama nuo Vorobvjovo kalnų, Raudonoji aikštė ir Maskvos Kremliaus kompleksas, kurie yra įtraukti į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Dabar Kremlius - tai seniausias architektūrinis ansamblis Maskvoje, dabartinės Rusijos Federacijos prezidento oficiali būstinė ir modernios Rusijos galios simbolis. Kremliuje saugomi didieji rusų meno paminklai - “Varpų varpas” ir “Patrankų patranka”. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Vykstame link „Rusijos aukso žiedo vartais” vadinamo Vladimiro. Apžvalginė ekskursija po miestą: Aukso vartai, Uspenskio soboras, Dmitrijaus soboras ir kiti objektai. Vykstame į Suzdalę, pakeliui aplankant senovinį Bogoliubovo miestelį ir pasaulio paveldo objektą – XII a. įkurtą Prieglobsčio prie Nerlės cerkvę. Atvykstame į miestą-musiejų Suzdalę, dar vadinamą „turistų Meką”. Ekskursija po Suzdalės Kremlių – pačią seniausią miesto įžymybę, pradėtą statyti dar X a. Vykstame link nakvynės vietos. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Sergijevo Pasadą – Rusijos kultūrinį ir dvasinį centrą. Jos metu susipažinsime su istoriniu miesto centru, išgirsime pasakojimą apie architektūrinius paminklus ir pasivaikščiosime senamiesčio gatvelėmis. Ekskursija į Šventosios Trejybės Sergijevo vienuolyną (Lavrą), kuriame saugomi unikalūs aukso ir sidabro religinio meno kūriniai, senovinės ikonos, auksu siuvinėti bažnytiniai drabužiai. Keliaujame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Po pusryčių pasivaikščiosime po Velikije Luki miestelį: jaunavedžiams ir fotosesijoms skirtos „Įsimylėjusių Kėdės“, spalvotas fontanas „Akmeninė Gėlė“, įdomios architektūros cerkvės, M. Musorgskio paminklas ir kiti turistiniai objektai. Kelionė per Rusiją, Latviją. Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą

Į kainą įskaičiuota

  • 4 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje,
  • kelionė autobusu,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • dokumentų tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

  • Bilietai į mokamus lankomus objektus, vietinių gidų paslaugos, Rusijos viza, medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuoti (bus patikslinta vėliau).
  • Rusijos viza – 76 EUR/asm;
  • Med.išlaidų draudimas – 3,20 EUR/asm (asmenims iki 65 m.).

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas.

Visiems asmenims būtina viza. Vizos įforminimui būtinas pasas originalas, 1 nuotrauka, asmens duomenys.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt