Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Rudens, gastronomijos ir aludarių šventė „Bumbulinės“ Pakruojo dvare

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Gastronomų ir aludarių festivalis

Šalis

Lietuva
Pakruojis

Nauja

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

Nuo seno Pakruojo kraštas garsėjo giliomis aludarystės tradicijomis, tad tikrai nesuklysime sakydami, kad Pakruojis - Lietuvos alaus tradicijų sostinė, kur ne tik prikeliamos senosios alaus virimo tradicijos, tačiau ir skatinamos atsirasti naujos.

 

Pakruojo dvaro baronas kviečia visus į didžiulę rudens šventę – įmantriosios gastronomijos, aludarių bei muzikos festivalį – Bumbulines. Varžysis geriausi virėjai ir maisto žinovai iš viso svieto, kurie kvies pasinerti į gurmanišką ugnies gastronomijos kelionę.  Joje persipins lietuviškos, argentinietiškos, ispaniškos ir žydiškos mėsos ruošimo tradicijos. Ant laužo keps bebrai, stirnos, jaučiai, o kantriausiųjų lauks žemėje visa parą kepta aviena. Šalia ugnies gastronomų savo inovatyviausius kūrinius pristatys įdomiausi šalies ir užsienio kraftinio alaus meistrai, o juos nurungti bandys tradicinę aludarystę saugantys bravorai. Bumbulinių festivalyje bus galima paragauti daugiau nei 50 pavadinimų alaus  iš Lietuvos, Latvijos ir Belgijos. Savo naujausius kūrinius pristatys  tokie išskirtiniai bravorai kaip „Sakiškės“,  „Dundulis“  „Black light brewing", “De Halve Mann”, “Boon”, “Silly”, “Musketeers”, “Dupont” ir kiti. Gražiųjų damų šias metais lauks naujiena - „salle des desserts“, kur, skambant gyvai klasikinei muzikai ir skaitomai poezijai, bus galima pasimėgauti įmantriausiais desertais ir geriausia kava. Susirinkusius gurmanus lepins ne tik šefai ir aludariai, bet ir tradicinė Europos alaus festivalių orkestrinė muzika bei didžiosios orkestrų lenktynės su daugiau nei 300 muzikantų, kurie atliks populiariausius šlagerius. Festivalio metu vyks ir Bumbulų bei aristokratiškos pramogos: rankų lenkimas, giros kėlimas, žąsų lenktynės, žmonų nešimas, šachmatų simultanas, kroketas, žirgų lenktynės.  Dvare veiks ir Bumbuliukų kiemas, kuriame įvairūs užsiėmimai, spektakliai ir pramogos vaikams.

Pilni įspūdžių vakare grįšime į Vilnių.

 

Į kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu;

kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota

Festivalio bilietas: suaugusiems 7€/asm, senjorams ir vaikams 4 €/asm.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt