Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lenkijos unikumai ir bohemiškas Lvovas

Atgal

Maršrutas

Maidanekas – Žovkva – Lvovas – Žemutinis Kazimiežas

Šalis

Lenkija

Ukraina

Tipas

Pažintinė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

3 d./ 2 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2018-10-27 2018-10-29 135 466.13  

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame Lenkijos keliais. Atvykstame į Maidaneką, vieną garsiausių nacių koncentracijos stovyklų Lenkijoje. Tai buvo pirma koncentracijos stovykla, išlaisvinta sąjungininkų pajėgų baigiantis antrajam pasauliniam karui. Koncentracijos stovykla yra gerai matoma Liublino miesto gyventojams. Šis faktas yra visuomet pastebimas lankytojų. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Trumpas pasivaikščiojimas po Žovkvą – tai magnato miestas, statytas pagal idealaus miesto sampratą. Ekskursijos metu matysime Laurencijaus bažnyčią (Mažasis Vavelis), rinkos aikštę ir kitus istorinius objektus. Atvykstame į miestą muziejų – UNESCO pasaulinį kultūros paveldo objektą – Lvovą. Tai miestas – atvirutė, nutapyta Austrijos imperijos laikais. Pėsčiomis keliaujame po Senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, Rotušė. Pamatysime vieną iš gražiausių Europoje Operos ir baleto teatrų, paminklą Galicijos karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui. Laisvas laikas, kuriuo metu pageidaujantys galės apsilankyti Lašinių muziejuje ir paragauti lašinius su šokoladu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Keliaujame susipažinti su Žemutiniu Kazimiežu – tai vienas gražiausių Lenkijos miestų, vadinamas renesanso perlu. Ekskursijos metu pasivaikščiosime po jaukų senamiestį, aplankysime pilies kompleksą, nuo kurios bokštų atsiveria nuostabi miestelio bei Vyslos slėnio panorama. Važiuojame per Lenkiją su trumpais sustojimais. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• 2 nakvynės ir 2 pusryčiai viešbučiuose,
• kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota. Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 20 EUR (vėliau bus tikslinama).
Draudimas (Galima įsigyti Kivedoje)

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas. Būtina turėti tvarkingą, galiojantį pasą. Jis turi galioti 6 mėn. ilgiau, nei baigiasi kelionė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt