Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Įspūdžių mozaika Rytų Lenkijoje ir Ukrainoje su garsiuoju istoriku dr. D. Karveliu

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Liublinas – Lvovas – Zamostė

Šalis

Lenkija

Ukraina

Tipas

Pažintinė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

3 d./ 2 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame Lenkijos keliais. Atvykstame į Liubliną, kuris dažnam lietuviui asocijuojasi su istoriniais įvykiais - 1569 m. pasirašyta Liublino Unija, sujungusi LDK ir Lenkiją. Viename seniausiame Lenkijos, dar Kazimiero Didžiojo statytame mieste, pamatysime gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Dominikonų bažnyčią, Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje. Apžiūrėsime renesansinę Liublino pilį ir Bernardinų bažnyčią, kurioje buvo pasirašyta garsioji Liublino unija. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Atvykstame į miestą muziejų – UNESCO pasaulinį kultūros paveldo objektą – Lvovą. Tai miestas – atvirutė, nutapyta Austrijos imperijos laikais. Pėsčiomis keliaujame po Senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia, Turgaus aikštė, Rotušė. Pamatysime vieną iš gražiausių Europoje Operos ir baleto teatrų, paminklą Galicijos karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui. Esant galimybei, pasikėlimas į Rotušės bokštą, nuo kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama, gynybinių įtvirtinimų liekanos ir Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas, Bernardinų bažnyčia, Lotynų katedra. Laisvas laikas, kuriuo metu pageidaujantys galės apsilankyti Lašinių muziejuje ir paragauti lašinius su šokoladu. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Keliaujame susipažinti su renesanso perlu - Zamostės miestu, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Tai miestas – pilis, kurios niekuomet neužėmė joks priešas. Leisimės į požemius, apžiūrėsime gynybines sienas, eisime į katakombas. Aplankome miesto aikštę su rotušės rūmais, Šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamoiskiai, ir kurių palikuonys po šiandieną valdo miestą. Važiuojame per Lenkiją su trumpais sustojimais. Vėlai naktį grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• 2 nakvynės ir 2 pusryčiai viešbučiuose,
• kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota. Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 30 EUR (vėliau bus tikslinama).
Draudimas (Galima įsigyti Kivedoje)

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas. Būtina turėti tvarkingą, galiojantį pasą. Jis turi galioti 6 mėn. ilgiau, nei baigiasi kelionė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt