Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Po Baltijos šalis: nuo nepažintų Rygos medinės architektūros kvartalų iki moderniojo Talino

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Rygos senamiesčio labirintai, Talinas, vienas iš originaliausių visoje Europoje Talino jūrų muziejus

Šalis

Estija
Tallinn
Latvija
Ryga

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Išvykstame anksti ryte. Su trumpais sustojimais keliaujame kaimyninės Latvijos keliais. Atvykstame į Latvijos širdį – Rygą. Pažintis su senamiesčiu: prie Dauguvos prigludusia Rygos pilimi; senosios Rygos gatvelėmis, kurių kiekviena savita ir ypatinga; Rygos katedra, išsiskiriančia dydžiu ir puošyba, garsia visoje Europoje senųjų vargonų skambesiu; šimtmečius menančia seniausia Rygos Rotušės aikšte su Rotušės rūmais bei Juodagalvių pirklių gildija; Didžiosios ir Mažosios gildijų namais, liudijančiais miesto istoriją. Taip pat pasivaikščiosime Kalnciemo gatvės kvartale. Tai vienas iš trijų Rygos medinės architektūros banginių. Kalnciemas kviečia stabtelėti, įkvėpti Rygos priemiesčio oro ir pasidairyti po vidinį kiemą, paprastai pasislėpusį nuo praeivių žvilgsnio. Renovuotų medinių pastatų kvartalas garsėja ekologiškų produktų, užaugintų Latvijos ūkiuose, turgeliais, koncertais po atviru dangumi, šiuolaikinių menininkų parodomis bei renginiais, skirtais šeimoms su vaikais. Čia pasivaikščiosime po mugę, kur galėsime įsigyti suvenyrų ir maisto prekių. Vykstame į Taliną. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Po pusryčių lankysimės viename iš originaliausių visoje Europoje Talino jūros muziejuje, kuris sudomins ne tik žingeidžius vaikus, bet ir daug ko mačiusius suaugusiuosius. Muziejaus svečiai turės progą susipažinti su daugiau nei dviem šimtais eksponatų, daugelis jų – interaktyvūs, papildyti kompiuterine grafika, vaizdo ir audio medžiaga. Tai vienas iš pagrindinių turistų traukos centrų Taline. Trumpa ekskursinė programa po Talino senamiestį. Estijos sostinė garsėja išskirtinio grožio senamiesčiu, kuriame nestigs pagundų tiek žinių, tiek ir linksmybių bei pramogų trokštantiems keliautojams. Keliaudami siauromis ir vingriomis Talino senamiesčio gatvelėmis, artimiau prisiliesime prie čia slypinčios kultūros: istorine praeitimi garsėjanti Tompea pilis, kurioje šiandien įsikūręs Estijos parlamentas, didinga Domo katedra, miesto rotušė, Olevistės ir Nigulistės bažnyčios, „Trumpoji koja“, „bandelių skersgatvis“, Juodgalvių gildijos pastatas ir kitos senamiesčio įdomybės. Senamiestyje yra nemažai apžvalgos aikštelių, nuo kurių atsiveria Talino senamiesčio ir įlankos panoramos... Kupini įspūdžių vėlai grįžtame namo.

 

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė + 1 pusryčiai viešbutyje,

kelionės dokumentų sutvarkymas,

kelionė turistiniu autobusu,

gidas - vadovas.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 20-25 EUR.

Pastabos

Patrauklu ir moksleiviams 

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. 

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt