Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Piligrimų vietos Lichene ir Poznanės įdomybės

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Archeologinė Biskupino gyvenvietė - seniausias Didžiosios Lenkijos miestas Poznanė - Klodava druskų kasyklos– didžiausia šventovė Lenkijoje Lichenas

Šalis

Lenkija

Tipas

Pažintinė

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Naktį išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją. Pažintis su kaimyninės šalies gamta, kultūra, tradicijomis. Atvykstame į Biskupiną. Sugrįžti 2700 metų į praeitį galima apsilankius archeologinėje Biskupino vietovėje. Už 40 km į šiaurę nuo pirmosios Lenkijos sostinės Gniezno esanti bronzos ir geležies amžių gyvenvietė – tikras perliukas archeologijos ir istorijos mėgėjams. Vykstame Poznanės link. Ekskursija po vakarinę Poznanę: Tumski sala (ikikrikščioniškosios Lenkijos valdovų buveinė, kur jau krikščionybės laikais iškilo pirmoji katedra Lenkijoje – Šv. Petro ir Povilo Arkikatedra Bazilika). Popiežius Jonas Paulius II pasakė, kad šioje krikščionybės vygėje prasideda tikroji tikinčiosios Lenkijos istorija. Lankysimės Poznanės senamiestyje: įspūdinga renesanso stiliaus Rotušė, Šv. Stanislovo bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai. Tolimesni keliai veda į Stary Lichen - piligrimų centrą, garsėjantį Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir vienuolikta pagal dydį pasaulyje. Esant pageidavimams, pasikelsime į 114 m. aukščio apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria vaizdas į apylinkes ir pačią baziliką. Didžiausia bazilikos vertybė - stebuklinga Dievo Motinos ikona. Greta  bazilikos stūkso Golgotos kalnas (25 m. aukščio). Joje įrengtos koplyčios, Kristaus kančios atminimo grotai bei Kryžiaus kelio stotys. Išvykstame Lietuvos link.  Pakeliui sustojame ir lankomės Klodavos druskos kasykloje. Vėlai naktį atvykstame į namus.

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė  viešbutyje su pusryčiai

Kelionė patogiu autobusu

Kelionės dokumentų sutvarkymas

Gidas – vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 100 PLN (tiksliname prieš kelionę)

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Visiems būtini asmens dokumentai: pasas arba asmens identifikavimo kortelė.