Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Norvegija – žavinga gamta ir kontrastingas kraštovaizdis

Atgal

Maršrutas

Ryga - Stokholmas - Drottningholmo rūmai - Oslas - Lilehameris - Trolandija - Erelių kelias - Gairangerio fiordai - Briksdalio ledynas - Sognės fiordas - Bergenas - Hardangerio fiordas - Voringo krioklys - karališko laivo „Vaza“ muziejus - Talinas

Šalis

Estija
Tallinn
Latvija
Ryga
Norvegija
Bergen, Brigsdal, Geiranger, Hardanger fiordas, Lillehammer, Oslas, Sogna fiordas
Švedija
Stokholmas

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

8 d./ 7 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius  
2017-07-15 2017-07-22 579 1999.17   Spec.kaina

KIVEDOS kelionės privalumai:

5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose (tik 1 hostelis) 2-3*, dviviečiai/triviečiai kambariai su patogumais, patalynė įskaičiuota į kelionės kainą!

1 diena
 

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė į Rygą. Trumpa apžvalginė ekskursinė programa pėsčiomis Rygos senamiestyje. Vykstame į Rygos uostą. Vakare keltu išplaukiame į Stokholmą. Kelte galima apsipirkti neapmuitintų prekių parduotuvėje, smagiai laiką leisti baruose, kavinėse ir žinoma grožėtis nepakartojamais Baltijos jūros ir jos salų vaizdais. Nakvynė kelte.

 2 diena

Ryte atplaukiame į Stokholmą. Vykstame į Drottningholmo rūmus - buvusią kareliškąją vasaros rezidenciją, o šiandien Karališkosios šeimos namus. Pažintis su rūmų ir parko ansambliu. Išvykstame link Norvegijos. Vakare atvykstame į Norvegijos sostinę – Oslą. Nakvynė.

3 diena

Pusryčiai. Esant laisvam laikui apžvalginė ekskursija po Oslą: Akershus tvirtovė ir krantinė, Rotušė, Karalių rūmai ir parkas, Universitetas, nacionalinis teatras, Parlamento rūmai, Katedra. Laisvas laikas Karlo Johano pėsčiųjų gatvėje. Garsusis Vigelando skulptūrų parkas. Vykstame į Bygdoi pusiasalį, kur aplankomi Vikingų laivų ir/arba Norvegų kultūros istorijos muziejai. Vykstame link Andalsnes. Kelionė vaizdinga Mjosos ežero pakrante, prie kurios prigludęs 1994 metų žiemos olimpinių žaidynių centras, Lilehameris. Toliau keliaujame vaizdingais Gudbrandsdalio ir Romsdalio slėniais, išraižytais daugybės sraunių upių ir šniokščiančių krioklių. Atvykimas į nakvynės vietą. Nakvynė.

4 diena

Pusryčiai. Išvykimas į Trolandiją - paslaptingąjį trolių kraštą. Trolių namai – Trolstigenas. Kylame garsiuoju Trolių keliu – serpantinu, apsuptu milžiniškų kalnų. Nepakartojamo grožio Stigfossen krioklys, krentantis iš 320 m aukščio. Nusileidus, keltas per Nurdalio fiordą iš Linge į Eidsdal. Vaizdingu Erelių keliu keliaujame link paties gražiausio Norvegijoje Gairangerio fiordo. Sustojame pasigrožėti fiordu. Vykstame prie įžymiojo Briksdalio ledyno. Pasivaikščiojimas pėsčiomis šioje nepaprasto grožio kalnų vietovėje: kalnų upeliai, kriokliai, snieguotos viršūnės, na ir, žinoma, ledynas. Vykstame į nakvynės vietą. Nakvynė.

5 diena

Pusryčiai. Nepakartojamas plaukimas laivu vienu gražiausių ir giliausiu Norvegijoje Sognės fiordu. Vykstame į Bergeną. Pakeliui sustosime prie vieno plačiausio Norvegijoje krioklio. Po pietų atvykstame į Bergeną. Pažintis su Edvardo Grygo gimtine, miestu, išsidėsčiusių tarp septynių kalvų, kuris dar vadinamas “vartais į fiordų karalystę”: Viduramžių pirklių kvartalas – Brygenas, Rozenkrantz bokštas. Pageidaujantiems, pasikėlimas funikulieriumi į Floeno kalną, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama. Nakvynė.

6 diena

Pusryčiai. Apsilankymas Edvardo Grygo muziejuje arba žuvų turguje. Išvykstame Švedijos link. Keltu keliamės per Hardangerio fiordo atšaką. Tęsiame kelionę panoraminiu keliu, besigrožint unikaliu ir nuolat besikeičiančiu Norvegijos kraštovaizdžiu. Pakeliui sustojame prie aukščiausio Norvegijoje Voringo krioklio. Nakvynė Švedijoje.

7 diena

Pusryčiai. Kelionė per Švediją. Po pietų atvykstame į Stokholmą, kur aplankomas populiariausias Skandinavijoje karališko laivo „Vaza“ muziejus arba tiesiog trumpa apžvalginė ekskursinė programa Stokholme. Vakare keltu išplaukiame į Taliną. Nakvynė kelto kajutėse.

8 diena

Ryte atplaukiame į Taliną. Trumpa apžvalginė ekskursinė programa pesčiomis Talino senamiestyje. Vidurnaktį grįžtame į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

kelionė turistiniu autobusu,

5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose/hosteliuose, kambariai su patogumais ir 5 pusryčiai, kambariai dviviečiai/triviečiai,

2 nakvynės kelte be maitinimo keturvietėse kajutėse C klasės žemiausiame denyje (už papildomą mokestį: 2 pusryčiai kelte ~21 €/asm.),

kelionės dokumentų sutvarkymas,

apžvalginė ekskursinė programa,

gido – kelionės vadovo paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 120 €/asm. (prieš kelionę patikslinsime).

Pastabos

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Visiems būtini asmens dokumentai: pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Vykstant į užsienį rekomenduojamas yra medicininių išlaidų draudimas 8 d. – 6,35 €/asm. Moksleiviams ir grupėms taikomos nuolaidos.

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt