Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Minskas ir LDK pilys Baltarusijoje su gidu istoriku D. Karveliu

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Krėva – Minskas – Miras – Nesvyžius – Naugardukas – Lyda

Šalis

Baltarusija
Krėva, Lietuviškos pilys, Lyda, Minskas, Miras, Nesvyžius

Tipas

Edukacinė
Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

 

 

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionės metu susipažinsime su bendra Lietuvos - Baltarusijos praeitimi, garbinga didikų Radvilų, Sapiegų giminių ir jų pilių, dvarų ir rūmų istorija. Trumpam stabtelsime prie vienos ankstyviausių senovės Lietuvos mūro pilių - Krėvos pilies liekanų. Važiuosime į modernų, o kartu ir istorinį Baltarusijos centrą - sostinę Minską. Apžvalginė ekskursija po "miestą-feniksą": istorinis centras, Aukštutinė bei Žemutinė turgavietės, Trejybės priemiestis. Ašarų saloje pasigrožėsime įspūdingu paminklu žuvusiems kariams atminti. Grožėsimės Minsko panorama nuo Baltarusijos Nacionalinės bibliotekos (72 m aukščio) stogo. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 

 

 

Pusryčiai. Išvykstame į Nesvyžių - nuo 1513 m. buvusią įtakingų magnatų Radvilų rezidenciją. Apžiūrėsime pilies ansamblį, parką, seniausią Rytų Europoje barokinę Dievo kūno bažnyčią, garsėjančią įspūdingu dekoru, freskomis bei Radvilų šeimos kripta, Slucko vartus, rotušę. Važiuojame į unikalią XV-XVI a. Miro pilį, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą. Ekskursija po vieną iš gražiausių Baltarusijos kampelių - Naugarduką. Pamatysime Adomo Mickevičiaus namą (memorialinį muziejų bei paminklą), Naugarduko pilies liekanas, Mykolo bažnyčią. Keliaujame į Lydą - miestą, kurį XIV a. statė Lietuvos kunigaikštis Gediminas. Lyda garsėja savo architektūra ir įspūdinga viduramžių pilimi. Lydoje taip pat apžiūrėsime Pranciškaus Skorinos paminklą bei legendomis apipintą Kryžiaus išaukštinimo bažnyčią. Vėlai grįžtame į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiais turistinės klasės viešbutyje,

kelionė autobusu,

ekskurisnė programa,

kelionių vadovo - gido paslaugos,

dokumentų tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

Viza: Visiems asmenims būtina viza. Vizos įforminimui būtinas pasas originalas, 1 nuotrauka. Vizos ir draudimo kaina: 25 € asm.. Dokumentai pateikiami ne vėliau kaip 14 dienų prieš išvykimą į kelionę.

Norint gauti vizą, būtina ši informacija: vardas, pavardė (ištekėjusioms moterims ir mergautinė pavardė), sutuoktinio (-ės) vardas, pavardė, gimimo data (jei vykstantysis gyvena santuokoje; jei ne - būtina nurodyti statusą (išsiskyręs, našlys), vykstančiojo telefonas, adresas, darbovietė (pavadinimas, adresas, pareigos), gimtasis miestas (pvz. LR, Vilnius). Duomenis prašau pranešti el. paštu: travel@kiveda.lt.

Lankomi objektai: Už įėjimą į muziejus ar lankomus objektus mokama vietoje. Ekskursinei programai turėti apie 40 BYR (apie 20 € asm.).

Pastabos

Užsakant kelionę yra mokamas avansas 25 EUR/asm.

Asmens dokumentai: Pasas, viza. Jaunimui iki 16 m. būtina pateikti gimimo liudijimą.

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt