Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Zarasų krašto grožis + sraigių degustacija

Atgal

Maršrutas

Antalieptė, Salakas, Zarasai, Stelmužė, Šlyninkos malūnas

Šalis

Lietuva
Antalieptė, Salakas, Stelmužė, Zarasai

Nauja

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

 

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2019-03-30 2019-03-30 26 89.77  

Nusibodo miesto šurmulys, jo greitis.  Puiki proga nuvykti į Zarasų kraštą - Lietuvos Šveicariją, ežerų ir miškų karalystę!

Pažintį su Zarasų kraštu pradėsime nuo Antalieptės. Ši vieta – tikras pasakiškų tiltų ir lieptų kraštas. Antalieptėje ir aplink ją esančių kultūros paminklų, piliakalnių gausa liudija, kad ši vietovė skaičiuoja ne vieną šimtmetį. Trumpas sustojimas prie Salakiškių pasididžiavimo – unikalios akmeninės bažnyčios, pastatytos 1911 m. iš netašytų lauko akmenų. Salako bažnyčios šventoriuje pamatysime koplytėlę su Kristaus skulptūra, kurios statybai panaudota net 117 girnapusių.

Toliau smagi ir įdomi edukacinė programa Sraigių ūkyje. Susipažinsime su sraigių auginimo ypatumais, kaip jos apdorojamos, naudingąsias savybes, kodėl sveika valgyti sraiges ir dar daug kitų įdomių faktų ir žinoma padegustuosime. Aplankysime Zarasus su įspūdinga Zaraso ežero sala, unikaliu ir analogų neturinčiu 17 metrų aukščio ir net 34 metrų pločio apžvalgos ratu. Šis statinys jau tapo Zarasų simboliu. Nuo jo atsiveria įspūdingas vaizdas į Zaraso ežerą bei miesto apylinkes. Nuvykę į Stelmužę, pamatysime senolį ąžuolą, unikalią medinę bažnytėlę, vergų bokštą.  Pasinersime į senųjų legendų ir tikrų dvaro istorijos įvykių sūkurį. Išgirsime senojo dvaro legendų, susipažinsime su vienais iš vertingiausių Zarasų krašto kultūros paveldo objektų. Vyksime į Šlyninkos vandens malūną, kur išvysime seniausią ir iki šių dienų veikiantį malūną. Ragausime „razavų blynų“ ir žolelių arbatos. Kol skanausime pasiklausysime šmaikščių malūnininko pasakojimų apie malūno gyvenimą, o malūnininkė „paporins“ kaip mūsų protėviai Lietuviai gyveno prieš daugiau nei 100 metų.

Vakare pilni įspūdžių grįšime į Vilnių.

Į kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu;

ekskursijos vadovas-gidas;

apžvalginės ekskursijos.

Į kainą neįskaičiuota

Lankomiems objektams turėti apie 15 €/asm. (prieš kelionę patikslinsime).

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 699 68309 arba el. keliones@kiveda.lt