Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Suvalkijos auksinis žiedas

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Vilkaviškis, Paežeriai, Ožkabaliai, Marijampolė

Šalis

Lietuva
Marijampolė, Vilkaviškis

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

Ekskursiją pradėsime Vilkaviškyje. Vilkaviškis garsėja ne tik savo asmenybėmis (Salomėjos Nėries, Jono Basanavičiaus, Vinco Kudirkos veikla), bet ir Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedra (pastatyta 1881 m. prie vietos, kur į Šeimeną įteka Vilkauja), Vilkaviškio Šv. Kryžiaus bažnyčia, krašto muziejumi.

Vėliau vyksime į Paežerių dvaro sodybą. Tai unikalus Sūduvos krašto dvarų kultūros paveldo objektas, turintis istorinę, architektūrinę, urbanistinę vertę. Ekskursijos metu apžiūrėsime dvaro rūmuose įkurtą Vilkaviškio krašto muziejų, kuriame parengtos gamtos, proistorės, krašto ir išeivijos istorijos, žymių visuomenės veikėjų nuolatinės ekspozicijos. Toliau kelias ves į Ožkabalius - tautos patriarcho dr. Jono Basanavičiaus tėviškę. Atkurtoje sodyboje – muziejuje sukaupta turtinga ekspozicija, atspindinti vieno žymiausių nepriklausomos Lietuvos kūrėjų gyvenimą ir veiklą. Aplankysime kasmet vis plečiamą Tautinio atgimimo ąžuolyną.

Vyksime į Marijampolę. Matysime namą, kuriame gyveno varpininkas, Lietuvos Respublikos prezidentas K. Grinius. Šiuo metu jame veikia Lietuvos Prezidento K.Griniaus muziejus. pabuvosime centrinėje J. Basanavičiaus vardu pavadintoje aikštėje, kur stovi paminklas "Tautai ir kalbai“.  Originalus paminklas simbolizuoja tautos kelią, veržimąsi į išlikimą. Susipažinsime su  vieno gražiausių Lietuvos miesto  Marijampolės  centru, literatūriniais ir istoriniais paminklais.

 

Į kainą įskaičiuota

Patogus autobusas;

gidas – kelionės vadovas kelionės metu;

ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota

Lankomiems objektams turėti apie 10 €/asm.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt