Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Stebuklingas Merkinės kraštas

Atgal

Maršrutas

Merkinės piliakalnis, apžvalgos bokštas, piramidė

Šalis

Lietuva
Merkinė

Nauja

Tipas

Pažintinė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2019-09-28 2019-09-28 33 113.94  

Išvykimas iš Vilniaus 13:00 val. Žaliaskarių eglių lydimi privažiuosime Merkinės apylinkes. Lankysime Dainavos krašto simbolį – Merkinės piliakalnį. Nuo šio didingo Merkinės piliakalnio viršūnės atsiveria nuostabus vaizdas į Dzūkijos šilus bei Nemuno ir Merkio santaką. Šis piliakalnis yra vienas lankomiausių objektų Dzūkijoje. Ant šio įspūdingo kalno stovėjo viena svarbiausių Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilis, o pati Merkinė buvo viena didžiausių XIV-XVIII a. Dzūkijos krašto gyvenviečių.  Lipsime į Merkinės apžvalgos bokštą, pasigrožėti įspūdingais kraštovaizdžio draustinio vaizdais, nuo kurio gerai matosi ne tik dalis Merkinės senamiestis, bet ir 100 metų senumo tiltas per Nemuną. Ekskursijos pabaigoje vyksime apžiūrėti miškų apsuptyje stovintį stiklinį kupolą, kurio viduje stovi trišonė piramidė, o joje du unikalūs kryžiai.
Merkinės piramidė - tai viena iš tų vietų, į kurią visada norisi sugrįžti ir kuri visada bus traukos objektu. Legendomis apipinta unikali istorija apie jos atsiradimą, kviečia lankytojus vėl ir vėl prie jos prisiliesti. Žmonės čia atvyksta įvairiais tikslais. Vienus atveda paprastas smalsumas, kiti ieško sveikatos ir ramybės. Taip pat daugelis tikisi įvairių transcendentinių potyrių. Kiekvienas čia atvyksta su savo asmeniniais klausimais ne vien tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Visi jie traukia į Česukų kaimą, esantį prie Merkinės (Varėnos raj.), kur traukos vieta yra tapusi trišonė piramidė apgaubta geodeziniu kupolu. Kuri yra atvira visų įsitikinimų ir religijų atstovams.
Jūs turite puikią galimybę prisiliesti prie šio nuostabaus stebuklo ir sudalyvauti kolektyvinėje mantroje OM. Mantra OM - tai Visatos dainavimas. Mantros - tai stiprus instrumentas savęs perprogramavimui. Tai priemonė "išsivalyti" savo protą, kalbą, kūną. Tai puikus būdas vakaro praleidimui ir naujų patirčių ir draugų rato praplėtimui :) Daugiau apie patį renginį https://www.facebook.com/events/2803228379902934/
Kiek kitokia kelionė, kurią veda Audrius Bružas-Vilkas tarptautinės Jogos Federacijos instruktorius www.internationalyogafederation.org, jogos klubo Oum.lt įkūrėjas, Mentalinės Aritmetikos vaikams ABAKUS.LT vadovas. Lektorius, sveiko gyvenimo būdo propaguotojas.
Norite patirti kai ką neįprasto, pakeliauti ir pamedituoti?

Į kainą įskaičiuota

Ekskursijos gidas;
apžvalginės ekskursijos;
kelionė patogiu autobusu.

Į kainą neįskaičiuota

Merkinės piramidė: rekomenduojama palikti auką.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:
tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt