Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Kėdainių kraštas + pažintis su seniausio lietuvių gėrimo istorija

Atgal

Maršrutas

Kėdainiai-Dotnuva-Paberžė

Šalis

Lietuva
Akademija (Dotnuvos), Kėdainiai, Paberžė (Kėdainių)

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2018-03-24 2018-03-24 25 86.32  

Kėdainių kraštas – vidurio Lietuvos perlas, kurį pagyvina ramus Nevėžio sruvenimas ir suteikia tiek ramybės, kad sunku nesižavėti...

Kėdainiai dažnai vadinami Radvilų miestu. Jonušo Radvilos įsakymu kiekvienas įvažiuojantis į Kėdainius žmogus turėjo atgabenti po akmenį. Gatvės jau išgrįstos, akmenų nebereikia, o J. Radvilos paminklas su iždo skrynia puošia senamiestį ir... išpildo daugelį norų (apie tai sužinosite prie paminklo).

Kėdainius įdomu aplankyti ir todėl, kad tai vienas iš septynių Lietuvos miestų, turinčių unikalų senamiestį. Jame pamatysite aukščiausio rango didikų Radvilų kapavietę, rotušę (vieną iš trijų išlikusių Lietuvoje). Ekskursijos metu išgirsite vienintelio Lietuvoje minareto istoriją.

Iš Kėdainių kelias ves į Akademiją. Akademijos (Dotnuvos) dvaro pastatai, statyti XX a. pradžioje, turi įdomią istoriją, bet dvaro „valanda“ dar neatėjo.

Pabūvosime garsiojoje Paberžėje. Paberžė – ypatinga vietovė: neįtikėtina, kad mažas kaimelis turi sukaupęs tiek istorijos, gamtos, kultūros ir religijos vertybių. Aplankysite vienintelį Lietuvoje 1863 metų sukilimo muziejų, įsikūrusį XVIII a. pastatytame ir neseniai rekonstruotame mediniame dvare.  Čia pat – liaudies meistrų statyta bažnytėlė su V. Svirskio kryžiais ir altoriumi, žibintų bei maldaknygių rinkiniais. Prie bažnyčios esančiuose pastatuose – liturginių rūbų, įvairių rakandų ,,saugotuvės”, o kur dar gamtos grožybės… Paberžėje dar gyva Tėvo Stanislovo dvasia... Apie šio miestelio privalumus ir įdomybes pasakoja vietinė gidė.

Vyksime į kaimo turizmo sodybą, kur mūsų lauks midaus degustacija. Ragausime 5 rūšių midaus, skanausime naminio sūrio bei medaus, apžiūrėsime gamyklą, susipažinsime su gėrimo atsiradimo istorija, gamybos ypatumais ir ne tik.

Vakare grįšime namo. 

Į kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu;

kelionės vadovas – gidas;

apžvalginės ekskursijos.

Į kainą neįskaičiuota

Kunigaikščių Radvilų mauzoliejus: suaugusiems - 2€/asm., moksleiviams, senjorams 1€/asm., gido paslauga 20 €/grupei;

Paberžės dvaras: suaugusiems 1,60 €/asm., moksleiviams, senjorams 0,80 €/asm.

Midaus degustacija: ~ 10 €/asm.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt