Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lenkija. Gražiausi Palenkės rūmai, parkai ir šventovės

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Balstogė-Tykocinas-Augustavas-Studena. Išpuoselėti rūmai, parkai, įdomi Palenkės, joje gyvenusių didikų istorija. Bus laiko ir suvenyrams įsigyti, ir šventintam vandeniui pasisemti.

Šalis

Lenkija
Augustavas, Balstogė (Bialystokas), Studenyčna

Tipas

Pažintinė
Pramoginė

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame per Lietuvą ir kaimyninę Lenkiją. Atvykstame į Augustavą, kurortinį miestą, įsikūrusį tarp 3 ežerų, dar vadinamą „Šiaurės Venecija“. Iš Augustavo plauksime garsiaisiais kanalais. Laive galėsime gražiais vaizdais pasigėrėti. Atplaukiame į popiežiaus Jono Pauliaus II mėgtą vietą - Studeną. Čia Jis su draugais lankėsi jaunas būdamas, čia Jis gyvenimo saulėlydyje išlipo į krantą, 1999 m. birželio 9 d. laivu atplaukęs į Studeną iš Augustavo. Popiežiui pastatytas paminklas. Studenoje yra stebuklingas akis gydantis šaltinis (galima pasiimti indą vandeniui ir pasisemti stebuklingo vandens), koplyčia, originaliai dekoruota bažnyčia, ošia Vytauto ąžuolas. Keliaujame į  Tykocino miestą. Tai mažas miestelis su didele istorija. Pamatysime prabangią Tykocino pilį, kurioje iš visų kampų brangenybės tviska, miesto sinagogą, kurioje yra žydų muziejus, bei Švč. Trejybės bažnyčią, kurios dėka Tykocinas vadinamas „Lenkijos baroko perlu“. Vėliau vykstame į didžiausią šiaurės rytų Lenkijos miestą – Balstogę. Šis miestas žavi turistus savo amžių istorija ir didinga architektūra. Matysime restauruotus Branickių rūmus - gražus vėlyvojo baroko stiliaus statinys, kuris išsaugojo architektūros prabangą ir vidaus interjero grožį. Išgirsime įdomių istorijų apie Branickių giminę, esperanto kalbos autorių L. Zamenhofą, gražuolę Elžbietą Branicką. Galėsime pasivaikščioti po prancūzišką parką, vadinamą „Palenkės Versaliu“. Pačiame Balstogės centre yra Kosciuškos aikštė, kurios centre stovi baroko stiliaus miesto rotušė. Joje yra įkurtas muziejus. Apžvelgus aikštę galima pamatyti daug gražių pastatų, kurie sukuria vieningą architektūrinį kompleksą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

Kelionė turistiniu autobusu,

kelionės vadovas - gidas,

apžvalginės ekskursijos.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 55 PLN.

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Jūsų kelionių konsultantas KIVEDOJE: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt