Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Latvijos pakrantė: istorijos ir pramogų asorti

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Ventspilis – Jurkalnė –Liepoja – Karosta - Skrundos grybų ūkis

Šalis

Latvija

Tipas

Pažintinė

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Išvykstame anksti ryte. Važiuojame per Lietuvą, Latviją. Atvykstame į kurortinį vėjų miestą Liepoją. Lankomės prie Liepojos įsikūrusioje karinėje jūrų bazėje – Karostoje. Čia, buvusiame Carinės Rusijos, o po to Sovietų Sąjungos karinio laivyno uoste, aplankysime kalėjimą. Jūsų laukia „Realybės šou“ Karostoje, kurio artistais tapsime mes patys. Šou vyksta su visomis psichologinėmis praeities režimo realijomis, uždarymu į karcerį, „tardymais“, fotografuosimės bylai, paskui bus „nuosprendžio paskelbimai“. Beje, teigiama, kad šiame kalėjime vaidenasi Baltoji dama... Gal ir ją kameroje sutiksime... Po ekskursinės programos vykstame į netoliese Skrundos miestelio įsikūrusio grybo ūkio, kur auga ypatingieji grybai Šitake tiesiog ant medžių. Pasaulyje tokie grybai laikomi kulinariniu delikatesu. Ūkio savininkas supažindins mus su grybų auginimo procesu, jų neįprastu kvapu ir skoniu, turėsime galimybę padegustuoti Šitake grybų. Vėliau keliausime į pajūrio ir gėlių sostinę Venstpilį. Atvykus į Ventspilį akivaizdžiai įsitikinsite, kad atvykote į „laimės krantą“ šiandieninėje Latvijoje – gėlynai, gėlynai-fontanai-gėlių skulptūros. Pažintis su Ventspiliu. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai. Ekskursijos po Ventspilį tęsinys, kurios metu aplankysime miesto pasididžiavimą – Livonijos ordino pilį. Atvykstame į trečią pagal dydį Latvijos miestą – Liepoją. Susipažinsime su miesto istorija, kultūriniu paveldu, pasivaikščiosime sutvarkyta uosto smėlėta pakrante. Pasivaikščiosime Latvijos muzikantų garbės alėja – tai vieta su Latvijos muzikantų delnų antspaudų bronzos liejiniais ir didžiausia gitara Latvijoje. Aplankysime Petro turgų, kuris atsiradęs 19-ame amžiuje ir supamas trijų bažnyčių. Tai vienas iš nuostabiausių turgaus paviljonų Europoje. Pasigrožėsime naujojo meno pastatais miesto centre. Kupini įspūdžių važiuojame namo. 

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiais
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Kelionė patogiu autobusu
Gidas – vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 20 € asmeniui (vėliau patikslinama).

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Jūsų kelionių konsultantas KIVEDOJE: tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda.lt