Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kontrastingoji Gruzija su galimybe prasitęsti poilsį Batumyje!

Atgal

Maršrutas

Kutaisi – Tbilisis – Bodbe – Sighnaghi – Tsinandali – Mtskheta – Ananuri – Kazbegi – Kutaisis

Šalis

Gruzija

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Lėktuvas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2019-10-02 2019-10-06 329 1135.97  

1 diena

Atvykimas į Kutaisį. Pervežimas į Tbilisį. Registracija viešbutyje. Laisvas laikas.

Vakarienė gruziniškame restorane su vietiniu pasirodymu.

Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2 diena

Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po daugiau nei 1500 metų istoriją menančią Gruzijos sostinę. Tbilisis – didžiausias šalies miestas, įkurtas V amžiuje Iberijos karaliaus Vachtango Gorgasalio valdymo metu. Tai – spalvingas, daugiatautis miestas, kuriame pamatysite didingus stačiatikių cerkvių kupolus, žydų sinagogas, į dangų kylančius minaretus. Ekskursijos metu apžiūrėsime Samebos, dar vadinamą Švč. Trejybės, katedrą – vieną didžiausių stačiatikių šventyklų visame Kaukaze. Aplankysime V a. statytą ir XIII a. perstatytą Metekhi Švč. Mergelės Marijos bažnyčią. Iš čia atsiveria nuostabus vaizdas į senamiestį. Keltuvu pakilsite į Narikala („neįveikiama“)  tvirtovę. Tvirtovė pastatyta ant kalno, todėl prieš akis atsiveria vaizdinga miesto panorama. Nusileidę apsilankysime Abanotubanio rajoną žinomą savo senųjų požeminių sieros pirčių kompleksu, vanduo į kurį trykšta iš terminių požeminių šaltinių. Pasivaikščiosime Gruzijos „Monmartru“ vadinama Shardeni gatvele su daugybe kavinių, barų ir restoranų, Lankysime stebuklingomis ikonomis garsėjančią Siono katedrą, pastatytą VI-VIIa, pasivaikščiosime Vilniaus skvere. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3 diena

Pusryčiai. Po pusryčių išvyka į Kakheti regioną – vyndarystės tradicijomis garsėjantį istorinį Gruzijos regioną, esantis šalies rytuose. Netgi teigiama, jog vynas prieš 8 tūkstančius metų būtent ir gimė ne kur kitur, o čia. Vykstame į Bodbe Šv. Ninos vienuolyno kompleksą. Bodbe kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras, nes čia saugomos Šv. Ninos relikvijos. Šv. Nina yra Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. atnešė į Gruziją krikščionybę. Vėliau apžvalginė ekskursija Sighnaghi mieste. Akmenimis grįstos gatvės, iš senovinių plytų ir akmenų dailiai sumūryti namai, kurių stogus dengia raudonos čerpės, akį traukia dailūs balkonėliai. Prieš keletą metų miestelis buvo iš pagrindų rekonstruotas, kad atitiktų XVIII-XIX a. dvasią ir dabar vadinamas meilės miestu. Iš miesto atsiveria puiki panorama: 4 km ilgio „gruziniška Didžioji Kinijos siena“ su 23 bokštais ir žaliasis Alazanijos slėnis, o už jo – atšiaurūs ir rūstūs, bet labai įspūdingi ir gražūs Kaukazo kalnai su net vasarą baltuojančiomis viršūnėmis. Vėliau ekskursija po vyno rūsius ir gruziniško vyno degustacija. Toliau keliausime į Tsinandalį, garsų istoriniais vyno rūsiais ir vyno gamykla, kurie 19 a. priklausė kilmingam Gruzijos visuomenės veikėjui Aleksandrui Čavčavadzei (1786 - 1846). Aleksandras Čavčavadzė taip pat garsėjo inovacijomis žemės ūkyje bei buvo vienas iš pirmųjų modernių vyno gamintojų ir specialistų. Siekdamas vystyti vyno kultūrą, A.Čavčavadzė sukonstravo vyno bei spiritinių gėrimų gamybos įrenginius ir įkūrė didžiulius vyno rūsius Tsinandalyje. Jo asmeninę vyno kolekciją, kuri dalinai išliko iki šių dienų, sudarė apie 70 rūšių ir 16 500 butelių vyno, tarp jų ir 1839 metų gruziniškas Saperavi vynas. Pasimėgausite pasivaikščiojimu parke. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

4 diena

Pusryčiai. Pusryčiai. Lankysimės Mtskhetoje – senovinėje Gruzijos sostinėje, kuri taip pat yra svarbus religijos centras, esantis prie Mtkvari ir Aragvi upių. Mtskheta išsiskiria savo archeologiniais bei religiniais monumentais. Miestas paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Sustosime prie vaizdingo Žinvalskio ežero, apžiūrėsime šio ežero pakrantėje pastatytą Ananuri bažnyčių kompleksą. Čia atsiveria puikūs vaizdai į Jinvali rezervuarą. Tęsite kelionę į Kazbegi – mažą miestelį kalno apačioje. Čia vyrauja graži gamta, flora ir fauna. Mėgausitės žadą atimančiais gamtos vaizdais: aukštais kalnais, tarpekliais, ežerais bei upėmis. Pasivaikščiosite nuo Kazbegi per Gergeti kaimelį iki Gergeti šventos trejybės bažnyčios, esančios kalvos viršūnėje, kur taip pat supa nepakartojami snieguotų Kaukazo kalnų viršūnių vaizdai. Kelionės pėsčiomis trukmė pirmyn bei atgal – 3-4 valandos. Nakvynė Tbilisi. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

5 diena

Pusryčiai. Pervežimas į Kutaisi oro uostą. Skrydis į Vilnių.

ARBA pasirinktinai papildomos 3 naktys Batumyje:

Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apstuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius.

6-7 dienos

Pusryčiai. Laisvas laikas Batumyje

8 diena

Pusryčiai. Pervežimas į Kutaisi oro uostą. Skrydis į Vilnių.

 

Į kainą įskaičiuota

Oro uosto pervežimai

Transportas (pagal programą)

Rusų kalba kalbantis vietinis gidas;       

4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais Tbilisyje

Vanduo (1 buteliukas per dieną)

Keltuvas Tbilisyje

Įėjimo bilietai į lankomus objektus

Vyno degustacija

Nacionalinė vakarienė su Gruzijos liaudies šou Tbilisio restorane

Į kainą neįskaičiuota

Skrydžio bilietai (Vilnius-Kutaisi-Vilnius nuo 150 EUR asmeniui į abi puses su rankiniu bagažu);

Medicininių išlaidų draudimas (galima įsigyti Kivedoje);

Vienvietis kambarys;

Maistas ne pagal programą; Alkoholiniai gėrimai;

Arbatpinigiai vairuotojui ir viešbučiuose.

3 papildomos nakvynės viešbutyje su pusryčiais Batumyje (179 EUR žmogui) (išskyrus kovo mėn.)

Pastabos

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos piliečiams vizos nereikia.

 

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: info@kiveda.lt