Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Tulpių žydėjimas "Latvijos Versalio" soduose

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Šalis

Latvija
Bauskė, Rundalė

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

 

Transporto tipas

Autobusas

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kirtę valstybės sieną vykstame į Rundalę, garsėjančią B.F.Rastrelio šedevru - Rundalės rūmais ir parku. Šių rūmų ansamblis dar vadinamas mažuoju Versaliu - žymiausiu baroko ir rokoko stiliaus pastatų ansambliu Latvijoje. Ansamblį sudaro centriniai rūmai, vidinis kiemas, arklidės, ūkinis kiemas, kanalo supamas parkas ir atokiau esantis medžioklei skirtas parkas. Visa teritorija užima net 72 ha. Rundalės rūmuose įsikūrusiame istorijos muziejuje išgirsime istorinius faktus ir romantiškas istorijas apie Kuršo kunigaikščio E. J. Birono valdymo metus, grafų Zubovų gyvenimo peripetijas Rundalės rūmuose. Apsilankysime Rundalės prancūziškame parke, kur išvysime šimtai įvairiaspalvių tulpių. Vykstame į Bauskę. Sustojame prie Bauskės pilies. Tai pirmasis istorinis architektūrinis kaimyninės Latvijos paminklas, pradėtas statyti dar XV a. kaip Livonijos ordino gynybinis įtvirtinimas. Storos akmens sienos, gynybinės angos ir aukšti bokštai - viskas atrodo masyvu, didinga, grėsminga! Įvažiavę į Lietuvą, atvykstame į Biržus. Ekskursija po miestą: Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Širvenos ežeras, Astravo dvaras. Apsilankysime Biržų krašto muziejuje „SĖLA", įsikūrusiame kunigaikščių Radvilų statytoje XVII a. pilyje ir pramogausime, dalyvausime, degustacinėje programoje "Žaldoko alus". Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

Kelionės dokumentų sutvarkymas,kelionė patogiu autobusu,gidas - vadovas.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota. Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 15 €.

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.