Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionė į Škotiją. Įspūdingosios Hailando grožybės ir Škotijos pilys

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Šalis

Škotija
Edinburgh

Nauja

Tipas

Pažintinė
Išrankiems

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Lėktuvas ir autobusas

1 diena. Skrydis iš Kauno į Edinburgą. Atvykstame į XV a. įkurtą Škotijos sostinę. Keliaujame į viešbutį. Kiek pailsėjus laisvas laikas Edinburgo mieste. Rekomenduojame apsilankyti Edinburgo centre, pasivaikščioti po senamiestį, Princų gatve, užsukti į Edinburgo karalių pilį, bei pamatyti St. Giles arkikatedros didybę (galimybė užregistruoti į pažintinę ekskursiją mieste). Nakvynė Viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Nuo Edinburgo keliaujame Vakarų kryptimi. Pravažiuojame garsiąją Sterlingo pilį pastatytą XVI –XVII a. sandūroje. Tai viena svarbiausių pilių Škotijos istorijoje laikoma vartais į Hailandą. Toliau matysime Valaso paminklą, kuris meną pirmuosius Škotijos nepriklausomybės karų laikus. Keliaujant toliau įžengsime į nuostabiuosius Rannoch Moor gamtos plotus, kurie iki šiolei yra viena populiariausių vietų profesionaliems fotografams visame pasaulyje. Kelyje pravažiuosime didžiausią Jungtinės karalystės viršukalnę Ben Nevisą, o taip pat ir Glencoe kalnų tarpeklį. Prieš pasiekiant šiaurinės Škotijos pagrindinę grožybę – „Salų kelią“, sustosime prie Eilėjo Donano pilies, kurioje buvo filmuoti tokie filmai kaip „Džeimsas Bondas“, „Hailanderis“ ir kiti. Apsistosime nuostabiame salų miestelyje Portree. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Ši diena skirta „Salų kelio“ pažinimui. Filmų mėgėjai čia galės atpažinti vietas, kurios buvo tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių dulkės“, „Narsioji širdis“, „Haris Poteris“ ir kiti.  Čia susipažinsite su bene garsiausiomis uolomis pasaulyje – Senasis Storis, Kilto uola, Kviraingo kalnų perėja. Galimybė apsilankyti emeraldo spalva žibančiame Glendalio slėnyje bei Neisto švyturio vietoje. Jei pasiseks – pamatysite jūroje plaukiojančius delfinus ir banginius. Jei nuspręsti greičiau grįžti link Portree, kelionės vadovas-gidas jums papasakos apie Škotijos kultūrą ir legendas prie XIII a. pastatytos Dunveganio pilies. Nakvynė grįžus į Portree.

4 diena. Pusryčiai. Keliaujame atgal link Edinburgo. Tačiau smagumai dar nesibaigia. Pietauti sustosime prie garsiojo Loch Neso, prie kurio esant visada yra tikimybė pamatyti Nesės monstrą! Toliau sustosime prie Bleiro pilies, prie kurios esančiuose senuose miškuose tariamai gyvena ragana. Prieš Edinburgą dar apsilankysime Pertšyro miestelyje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Skrydis iš Edinburgo į Kauną.

Į kainą įskaičiuota

 • 4 nakvynės + 4 pusryčiai turistinės klasės viešbutyje arba apartamentuose;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • kelionė patogiu mikro autobusu Škotijoje;
 • anglų kalba kalbantis kelionės vadovas-gidas;
 • apžvalginės ekskursijos Škotijos Hailanduose.

Į kainą neįskaičiuota

 • Lėktuvo bilietai Kaunas-Edinburgas ir Edinburgas-Kaunas (~150 Eur/asm) Tiksliniama prieš kelionę;
 • pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal (~20 Eur/asm) Tikslinama prieš kelionę;
 • ėjimo bilietai į mokamus objektus;
 • papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos;
 • asmeninės išlaidos;
 • draudimas (Galima įsigyti Kivedoje).

 

Pastabos

 • Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.
 • Minimalus keliaujančių asmenų skaičius  - 2.
 • Jei keliauja vienas asmuo taikoma priemoka už vievietį kambarį ~ 170 EUR.