Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Pietvakarių Lenkijos burtai rūmai ir kalnai

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Vilnius-Vroclavas-Valbžychas-Jelenia Gūra

Šalis

Lenkija
Vroclavas

Nauja

Tipas

Pažintinė
Išrankiems

Trukmė

3 d./ 2 n.

Transporto tipas

Autobusas

Pirma diena. Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Susipažinsime su šių šalių gamta, kraštovaizdžiu, gyvenvietėmis. Atvykstame į Vroclavą. Ekskursija po senamiestį: Katedros sala su Šv. Jono Krikštytojo katedra, Turgaus aikštė, barokinis Universiteto pastatas ir kitos miesto įžymybės. Vroclavo Turgaus aikštėje, vienoje didžiausių Lenkijoje, pasigrožėsime senąja Rotuše, kuriai pastatyti prireikė beveik dviejų šimtmečių, eilėmis spalvingų namų bei originaliu fontanu. Laisvas laikas pailsėti ir pasigrožėti istoriniu miestu. Nakvynė viešbutyje.

 Antra diena. Pusryčiai. Išvykstame į Valbžychą. Prieš atvykstant į miestą užsukame į nuostabaus grožio Kunigaikščio tvirtovę. Vėliau apžvalginė ekskursija mieste. Neatrastas Lenkijos lobis, kuriame susipažinsime su, Senąją turgaus aikšte ir rotuše, Gailestingumo Mergelės ir visų šventųjų bažnyčia, senųjų angliakasių kultūriniu paveldu, kurie mums primins kokia įspūdinga ir įpatinga yra Silezija. Keliaujame į nuostabų kalnų apsuptyje įsikūrusį miestą Jelenia Gūra.  Kilsime apžiūrėti ant kalvos įsikūrusios Chojnik pilies. Apžiūrėsime XIV a. pilį, kuri iki šiolei tarsi stebi ir saugo Jelenia Godra miestelį. Grįžę į Jelenia Gora turėsime apžvalginę ekskursiją: Senoji rotušės aikštė su nuostabiomis renesansinėmis arkadomis, Wojanowska vartai ir bokštas,  Neptūno fontanas, Šv. Erazmo bazilika, Šv. Kryžiaus bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.

Trečia diena. Pusryčiai. Išvykę iš Jelenia Gora trumpam sustojame prie Chocha pilies. Tai iš tiesų begalo įdomi istorinė pilis, kurioje šiandien vyksta inscenizuotos burtininkų mokyklos kursai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Nakty grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

2 nakvynės + pusryčiai turistinės klasės viešbučiuose, kelionė turistiniu autobusu, gidas-kelionės vadovas.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į muziejus ir kitus mokamus ekskursinius objektus. Programos mokamų objektų lankymui reikia planuoti 67 PLN asm. (vėliau patikslinsime).

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus. Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Būtini dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Kelionės medicininių išlaidų draudimą galite įsigyti KIVEDOJE