Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionės po Lietuvą - Moksleiviams - Panemuniais

Kur Nemunas vingiuoja

"...Nemunas labai skubėjo paskui debesėlius: iš ryto tekėjo į vieną pusę, vakare į kitą. Gaišo Nemunas, kilpinėjo vietoje, bet vis tiek skynėsi kelią į priekį. Tačiau prie Birštono prarado nuovoką, nebežinojo, nei kur Neris, nei kur jūra. Jis suprato apgaulę..."

Šios ekskursijos metu sužinosite tiesą ir legendas apie Nemuno kilpų ir Velnio duobės atsiradimą, kopsite į padavimais apipintus piliakalnius, ragausite mineralinio vandens, vaikštinėsite E. Andre projektuoto parko alėjomis.

Objektai: Trakų Vokė, Aukštadvaris (dvaras, Velnio duobė, piliakalnis, Kartuvių kalnas), Birštonas (Vytauto kalnas, Nemuno kilpų regioninio parko bei Sakralinis muziejai), Punia. Galimi keli šio maršruto variantai. (Žuvintas, Kruonio elektrinė, Alytus).

Panemunės pilys gražiausiu Lietuvos keliu

Šiame maršrute stebina viskas: istorinės ir romantinės pilys, gamtos vaizdai ir reti augalai, piliakalniai, unikalūs muziejai. Kiekvienas lietuvis turi pravažiuoti šiuo keliu... Ir ne kartą. Dažnai tas kelias vadinamas Rojaus keliu.

Keliaudami panemuniais, išgirsite daug pasakojimų apie viduramžių Lietuvos istoriją, kovas su kryžiuočiais ir mūsų protėvių gyvenimą. Grožėsitės nuostabiais senolio Nemuno vingiais, pasivaikščiosite po grafų Tiškevičių rūmų parką Raudondvaryje. Pasiekę Vilkiją, susipažinsite su originaliu A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejumi. Kelionės metu teks išbandyti ir Jūsų ištvermę, kadangi Palemono ir Veliuonos piliakalniai net kryžiuočių laikais buvo sunkiai įveikiami. Raudonės ir Panemunės pilys su savo unikaliais parkais ir juose augančiais šimtamečiais medžiais apgaubs Jus savo ramybe bei suteiks stiprybės tęsti kelionę.

Objektai: Raudondvaris (pilies rūmai, kompozitoriaus J. Naujalio gimtinė). Toliau, pro senąsias, legendomis apipintas pilis: Vilkija (A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejus), Seredžius (piliakalnis - Palemono kalnas).

 

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 685 10 318, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt