Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Gruzija ir jos tradicijos.

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Kutaisis - Tbilisis - Metekhi - Narikala - Uplistsikhė - Gori - Mtskheta - Sighnaghi - Velistsikhe - Kazbegi - Ananuri

Šalis

Gruzija
Kutaisi, Tbilisis

Tipas

Edukacinė
Pažintinė
Poilsinė
Pramoginė
Ekskursija
Teminė
Kolektyvams

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Lėktuvas

1 diena

Atvykimas į Kutaisio oro uostą. Pervežimas į viešbutį. Po trumpo poilsio viešbutyje, ekskursija ir susipažinimas su Tbilisio miestu, kuris buvo pastatytas penktame amžiuje. Kėlimasis keltuvu į Narikala tvirtovę kurios kieme stovi nuostabaus grožio šventykla. Šioje vietoje jums pavyks įamžinti vaizdingą miesto panoramą. Tęsiama ekskursija užsukant į sieros pirčių kompleksus, natūralius karštų mineralų baseinus. Sieros pirtys – turistų mėgstama atrakcija, šių pirčių garas pasižymi specifišku sieros kvapu, vanduo atiteka į pirčių kompleksus iš terminių požeminių šaltinių. Ekskursija baigiama užsukant į Sioni Katedrą, Anchiskhati baziliką, sinagogą.
Gruziniška vakarienė su šou programa.. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiais. Išvyka į Uplistsikhę, senovinį miestą olose. Upliscichė - viena seniausių gyvenviečių Kaukaze. Galima pamatyti išlikusį turgų, teatrą, gyvenamuosius būstus, vandentiekį bei bažnyčias. Iš 700 urvų lankytojams prieinami tik 150. Tai vienas lankomiausių turistinių objektų Gruzijoje, Upliscichė yra unikali savo tūkstantmete istorija. Manoma, kad gyvenvietė įsikūrė uolėtame Kuros upės šlaite prieš daugiau nei 3 tūkst. metų, o galutinai ištuštėjo tik XIX a. pabaigoje. Net ir apleidę urvus žmonės liko gyventi prie Upliscichės įkurtame kaimelyje, kuris dingo devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje.  Vėliau keliaujama į Gori - miestas kuriame gimė Stalinas, Mtskheta - senoji šalies sostinė ir svarbiausias religinis centras, dėl paminklų gausos ir jų istorinės reikšmės istoriniai Mcchetos paminklai 1994 m. įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
Ekskursija tęsiama užsukant į vienuoliktame amžiuje pastatyta Svetitskhoveli katedra, kuri garsėja ypatinga relikvija – joje saugoma Kristaus mantija. Į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtraukta katedra pritraukia būrius piligrimų bei paprastų keliautojų.
Sustojimas prie šeštame amžiuje pastatyta Jvari vienuolyno. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Išvyka į Gruzijos Kakheti regioną, kuris yra žinomas dėl aukšos klasės vynuogynų. Pirmas sustojimas Sighnaghi senoviniame miestelyje, nuo kurio matomi labai gražus regiono panoraminiai vaizdai. Kitas sustojimas Velistsikhe miestelyje, kuriame bus vyno derliaus šventė. Bus galimybė patiems spausti, rinkti vynuoges, pasivaikščioti po vynuogyną, jo rūsius, susipažinti su vyno spaudimo ir gaminimo technikomis, susitikti su vietiniais gyventojais ir išbandyti vietinio vyno bei maisto.
Grįžimas į Tbilisį, nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Išvyka per Kaukazo kalnus vaizdingu keliu į Kazbegi regioną. Kazbegi ~4 valandų pasivaikščiojimas slėniais ir giriomis kurios veda į keturioliktame amžiuje statyta Gergeti Holy Trinity bažnyčią, kuri yra virš 2 km. nuo jūros lygio kalno. Nuo bažnyčios matomi nepakartojami vaizdai, snieguotos Kaukazo kalnų viršūnės. Vėliau vykstama į Tbilisį, užsukant į Ananuri architektūrinį kompleksą – kuriame buvo įsikūrę Argveti kunigaikščiai. Grįžimas į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą.

 

Į kainą įskaičiuota

Pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;

Kelionė autobusu;

Rusiškai kalbačio gido ir vadovo paslaugos;

Ekskursinė programa;

4 nakvynės 3* viešbutyje Tbilisyje;

3 pusryčiais, 1 pietūs, 1 vakarienė;

Vyno ir brendžio degustacija vyno rūsyje Velistsikhe;

Kėlimasis keltuvu Tbilisyje;

Bilietai į Uplistsikho senovinį miestą olose;

Velistsikho vynuogių derliaus pramogos; 

Kelionės dokumentų sutvarkymas;

Į kainą neįskaičiuota

Lėktuvo bilietai;

Draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Bilietai į kitas mokamas ekskursijas bei pramoginius objektus;

Pastabos

Nurodyta kaina asmeniui dviviečiame kambaryje. Vienvičio kambario priemoka - 79 Eur

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, 
el. paštas:
 travel@kiveda.lt
turizmas@kiveda.lt