Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lenkija. Kelionė gamtos ir augalų mylėtojams

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Suvalkai - Balstogė

Šalis

Lenkija

Nauja

Tipas

Pramoginė
Teminė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lietuvą ir Lenkiją. Atvykstame į Suvalkus, kur turėsime galimybę daugiau nei pusę dienos pavaikščioti po įvairius sodo centrus, medelynus bei parduotuves ir nusipirkti daugybę dekoratyvinių augalų ir kitų mėgstamų sodinukų. Aplankysime „Ilex“, „Swiat roslin“ bei „Ogrod Zajko“ sodo centrus ir dekoratyvinių augalų „Szkolka roslin ozdobnych“ ar kitą medelyną. Besidomintys sodininkyste ir daržininkyste, čia ras sodo ir daržo prekių: įrankių, sėklų, sodinukų ir kitų produktų gražiam sodui bei daržui. Po pietų vykstame link Balstogės. Nakvynė viešbutyje Balstogėje arba apylinkėse.

2 diena

Pusryčiai. Po pusryčių lankomės Balstogės gėlių mugėje „Kresowy Ogrod“, kur pamatysite dekoratyvinių augalų ir medelynų įvairovę, sodininkams skirtą įrangą ir kt. Parodos metu galėsite įsigyti augalų bei įrankių Jūsų sodui, o taip pat bus puiki galimybė pasikonsultuoti su specialistais dėl sodo priežiūros. Atvykstame į savotišką ir labai jaukų arboretumą, kuris buvo įkurtas 1988 m. Jis yra įsikūręs šalia Supraslio. Vos 26 ha plotą užimantis arboretumas įkurtas kaip didaktinė, pagalbinė priemonė regiono girininkams ir gamtininkams. Čia paprasta stebėti medžių ir krūmų augimą bei vystymąsi girios mikroklimato sąlygomis, galima bus susipažinti su girios gamta bei pamatyti augalus, kurių nerasime įprastuose miškuose. Eidami arboretumo takeliais, išvysime medinį namą, kuris primins raganos namelį, pamatysime aptvertą gražiai augantį „popiežiaus ąžuoliuką“, kurį pasodino Supraslio girininkijos girininkai pirmosios Jono Pauliaus II mirties metinėms atminti. Pasisvečiavę Lenkijoje, vėlai grįžtame namo.

 

Į kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu
1 nakvynė + 1 pusryčiai turistinės klasės viešbutyje
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Kelionės vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Medicininių išlaidų draudimas;

Asmeninės išlaidos;

Išlaidos į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus, nepaminėtus programoje.

Pastabos

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt