Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kalnuotoji Juodkalnija – poilsis prie Adrijos jūros

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Sarajevas – Mostaras – Hercog Novi – Kotoras – Durmitoro NP - Taros upės tarpeklis – Belgradas – Budapeštas

Šalis

Juodkalnija
Budva, Durmitoro NP, Hercog Novi, Kotoras
Serbija
Belgradas
Vengrija
Budapeštas

Tipas

Pažintinė
Poilsinė
Kolektyvams

Trukmė

10 d./ 9 n.

Transporto tipas

Autobusas

ĮSKAIČIUOTA! Pusryčiai ir vakarienės kurorte!

 

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykstame į Sarajevą - Bosnijos ir Hercegovinos sostinę. Tai miestas, kur rytietiška architektūra ir kultūra priverčia susimąstyti, kur randiesi. Ekskursijos metu - Senoji rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, Senoji sinagoga ir kt. Nakvynė viešbutyje Sarajevo apylinkėse.

3 diena

Pusryčiai. Kelionę tęsiame per Bosniją ir Hercegoviną. Atvykstame į Mostarą. Trumpa pažintis su vienu gražiausių Hercegovinos miestų. Mostaras - tai miestas, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju akmeniniu tiltu. Atvykstame į Juodkalniją, į vieną iš kurortų prie Adrijos jūros. Pažintis su Juodkalnijos kurortu. Vakarienė ir nakvynė privačiame sektoriuje/apartamentuose. Ten bus gyvenama visą Juodkalnijoje buvimo laiką.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros ir laisvas laikas kurorte. Vakarienė ir nakvynė privačiame sektoriuje/apartamentuose.

5 diena

Pusryčiai. Išvyka prie Kotoro įlankos (Boka Kotorska) – vienas Viduržemio perlų, raižyta forma ir supančiais stačiais kalnais primenantis Norvegijos fiordus. Iš tikrųjų Kotoro įlanka yra į jūrą paniręs upės kanjonas. Palei šios unikalios įlankos pakrantę išsibarstę keli vaizdingi viduramžių miesteliai. Vienas iš jų yra Kotoras - senovinis vienas gražiausių Adrijos jūros miestų. Tai vienintelis šalies miestas įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašus. Tai miestas - muziejus po atviru dangumi, kurio senamiestį juosia gynybinė siena, o viduje jo siauros gatvelės neturi pavadinimų. Apžvalginė ekskursija po Hercog Novi. Kurortas yra įsikūrės gražioje Kotoro įlankoje. Pačiame kurorto centre yra unikalios viduramžių architektūros senamiestis: N. Durkovič aikštė, laikrodžio bokštas, H. Stefan aikštė, St. Michael bažnyčia, fontanai. Nuostabi gamta – gražūs sodai, parkai, kuriuose auga daug įvairių rūšių augalų (palmės, magnolijos, agavijos, bananai ir kt. subtropiniai augalai), fantastiški paplūdimiai. Vakarienė ir nakvynė privačiame sektoriuje/apartamentuose.

6 diena

Pusryčiai. Kelionė į Durmitoro nacionalinį parką. Tai gražusis kalnų kraštovaizdis Juodkalnijos šiaurėje, svarbiausias šalies kalnų turizmo centras. Pagrindinę parko teritoriją apima įspūdingas Durmitoro kalnų masyvas (maks. aukštis 2522 m.), kurį kerta upių kanjonai ir puošia dvi dešimtys ledyninių ežerų. Garsiausia šio parko įžymybė – Taros upės kanjonas (82 km ilgio ir iki 1300 m gylio - giliausias Europoje ir antras pagal gylį pasaulyje). Pasivaikščiojimas prie kanjono unikaliu tiltu per Taros upę, kuris vadinamas “Tiltų karaliumi”. Grįžtame vaizdingais keliais į nakvynės vietą. Vakarienė ir nakvynė privačiame sektoriuje/apartamentuose.

7 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros ir laisvas laikas kurorte. Vakarienė ir nakvynė privačiame sektoriuje/apartamentuose.

Už papildomą mokestį siūlome išvyką į Albaniją (apie 40-55 EUR/asm). Pažintis su valstybe, kuri kitaip dar vadinama „kalnų erelių šalimi“. Lankysime Škoderį – vieną seniausių Europos miestų, įsikūrusį prie didžiausio Albanijoje Škoderio (Skadaro) ežero.

8 diena

Pusryčiai. Išvykstame iš Juodkalnijos. Po pietų atvykstame į Serbijos sostinę - Belgradą. Pažintis su miestu: Parlamento rūmai, Rotušė, arkivyskupo Šv. Savos cerkvė, Respublikos aikštė su Nacionalinio teatro rūmais ir nacionaliniu muziejumi, Belgrado tvirtovė. Laisvas laikas kunigaikščio Michailo pėsčiųjų alėjoje. Nakvynė viešbutyje Belgrado apylinkėse.

9 diena

Pusryčiai. Per Vengriją keliaujame link Slovakijos. Pakeliui aplankome Budapeštą. Apžvalginė ekskursija mieste: terminių maudyklių kompleksas, miesto parkas ir Vaidahunjadžio pilis, Didvyrių aikštė, Šv. Trejybės aikštė, Dievo Motinos bažnyčia, neoromantinė tvirtovė – Žvejų bastionas, Karalių rūmai ir kiti įdomūs objektai. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.

10 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais. Grįžtame į Lietuvą vėlai vakare.

Į kainą įskaičiuota

4 tarpinės nakvynės su pusryčiais,

5 nakvynės su pusryčiais ir vakarienėmis Juodkalnijoje privačiame sektoriuje/apartamentuose

kelionės dokumentų sutvarkymas,

kelionė turistiniu autobusu,

ekskursinė programa,

gidas – vadovas.

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai (lankomų vietovių ir objektų vietiniai gidai, įėjimo bilietai), pramoginiams objektams, degustacijoms reikia turėti grynų pinigų (vėliau patikslinsime).

Medicininių išlaidų draudimą galite įsigyti KIVEDOJE.

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Būtini asmens dokumentai: Ne mažiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt