Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionės po Lietuvą - Kalėdinės išvykos kolektyvams

Kalėdinių ir Naujametinių kelionių pasiūlymai KOLEKTYVAMS

 

Apsnigtais takeliais rieda išsipusčiusios Kalėdos...

 

Daugiau informacijos apie Kalėdines išvykas ir datas teiraukitės KIVEDOJE

tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu: keliones@kiveda.lt

 

 

Pavadinimas

Maršrutas

Kaina  nuo:

Kai pakvimpa kalėdomis Panemunės pilyse

Raudondvario dvare Jus maloniai nustebins vaiskiomis spalvomis spindintys ne tik dvaro pastatai, purpuru žėrinti eglutė, bet ir visas parkas, kuriame švenčių laikotarpiu apsigyvena miško žvėreliai. Toliau vyksime pasigrožėti Raudonės ir Panemunės pilimi. Galimi pietūs Oranžerijoje.

18-26€/asm.

Kalėdinis Pakruojis – Šviesos festivalis „Didieji Kinijos žibintai“

Dalyvausite pirmą kartą Baltijos šalyse organizuojamą – amžių tradicijomis alsuojantį šviesos festivalį „didieji kinijos žibintai“. Festivalyje nušvis 40 metrų ilgio drakonas, pandų ir flamingų sodai, Pelenės karieta, elnių miškas ir daug kitų pasakiškų būtybių. Teatralizuoti Lietuvos ir Kinijos aktorių šou, Kinijos menininkų ir amatininkų dirbtuvės, Rytų virtuvės skoniai ir šventinė mugė, susitikimai su Kalėdų seneliu ir dvariškos pramogos.  Galimos programos: Kalėdinis Maūnininkas, Kalėdinis Retro vakarėlis

18-24€/asm.

Išvyka į viduramžių puotą

Dalyvausite tikroje viduramžių puotoje. Susipažinsite su Norviliškių pilimi, apylinkėmis, viduramžių valgymo tradicijomis, statysite pilis, kursite eiles, ragausite netradicinį maistą, patiektą viduramžių stiliumi, bursite iš vaško, klausysitės dainų.

18-24€/asm.

Ten, kur angelai gyvena...

Aplankysite angelus, dalyvausite edukacinė programa „Prie balto Kūčių stalo“. Sužinosite apie valgių papročius, bei jų simboliką. Someljė pristatys vyndarystės istoriją , turėsite galimybę padegustuoti kelių rušių vynus. Pamatysite aukščiausią Lietuvoje, įspūdingais vitražais išpuoštą, Šv. Mato bažnyčią, bei pasaulyje išgarsėjusį medžių lajų taką.

17-23€/asm.

Suk suk ratelį, suk į vieną pusę....

Aukštaičiai  sugeba  linksmintis ir užkrėsti gera nuotaika svečius.   Tuo įsitikinsite ir Jūs. Prisiminsite kaip verpti, vyti virves, mušti sviestą... Klausysitės kaimo moterų sekamų „baikų“, skanausite vaišes ir smagiai patrypsite tikroje vakaronėje.

18-24€/asm.

Don Kichoto krašte sukasi ne tik malūnai...

Suksitės po  šventiškai pasipuošusius Panevėžio rajono dvarus, skanausite ponišką kavą, klausysitės poezijos, stebėsitės  eglutės žaisliukų kolekcija.

17-23€/asm.

Lai žvaigždės išpildo norus ir svajones...

Svajomis ir mintimis pakilsite į dangaus erdves, ir bandysite surasti savo kalėdų žvaigždę. Dalyvausite smagioje ir saldžioje edukacinėje programoje „Šakočio kepimas”.

16-22€/asm.

Kalėdiniai burtai  Žemaitijoje ir medumi kvepiantys Kurtuvėnai

Dalyvausite Kelmės dvaro kalėdinėje   edukacinėje programoje, matysite aukščiausią Lietuvoje tiltą, aplankysite Šiluvos piligrimines vietas, skanausite išskirtinį, medumi kvepiantį, kumpį Kurtuvėnuose.

19-25€/asm.

Šventinės pramogos Dzūkijos krašte

Lankysite mistinę vietą – Velnio duobę. Toliau  lietuviško midaus degustacija, kur susipažinsite su midaus atsiradimo ir gamybos istorija,  pasivaikščiosite po visus bokšto aukštus, apžiūrėsite išlikusias autentiškas erdves ir įrenginius. Ekskursiją užbaigsite Dzūkiškoje pirkioje, kur sužinosite kaip dzūkai laukė Šv. Kalėdų, ką valgė, kuo svečius vaišino. 

18-25€/asm.

Dvariškos pramogos Zanavykų krašte

Galėsite dalyvauti edukacinėje programoje „Šakočio kepimas“, vyndarys vaišins garsiuoju „Pienių vynu“, o ekskursijos pabaigoje... šokiai.

18-24€/asm.

Šventinis Kaunas

Vyksite į Kauną, kur turėsite pasivaikščiojimą su dama po šventėmis alsuojantį Kauną. Užkopsite ant Jėzuitų vienuolyno apžvalgos aikštelės pasgrožėti žiburiuose paskendusiu miestu ir sužinote kaip Kalėdas šventė „prie Smetonos“. Užsuksite į „Stumbro“ gamyklą, kur aplankysime kabinetą su autentiškais baldais, paskanausime čia gaminamų gėrimų.   

18-24€/asm.

 

Lankomi objektai ir edukacinės programos į kelionės kainą neįskaičiuoti.