Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionės po Lietuvą - Kalėdinės išvykos moksleiviams

Kalėdinių ir naujametinių kelionių pasiūlymai MOKSLEIVIAMS

 

Apsnigtais takeliais rieda išsipusčiusios Kalėdos...

 

 

 

 

Pavadinimas

Maršrutas

Kaina, kai grupėje

daugiau nei 35 asm. (autobusu)

Šokoladinės kalėdos Kaune Pasivaikščiosite po šventiškai pasipuošusį Kauną. Dalyvausite saldžioje edukacinėje programoje, kurios metu galėsite pabūti šokolado meistrais ir pasigaminti savo šokoladinius saldainius.

17€/asm.

Sniego boba ir Nykštukas laukia jūsų Kalėdų senelio pasiuntinys Nykštukas ir Sniego Boba laukia Jūsų. Jie nuspręs kur pramogausite. Jei oras leis - krausite laužą lauke, jei bus žvarbu šventinė pramoga vyks „po stogu“. Skambant linksmai muzikai rungtyniausite, žaisite, ruošite „draugystės stalą“ ir skanausite atsivežtas vaišes. Nykštukui atnešus dovanų maišą, ieškosite būdų, kaip jį atrišti. Diskotekoje miklinsite kojas, o akys džiaugsis įsižiebusiu Šviesos medžiu. Smagi šventė laukia Jūsų.

16€/asm.

Zarasų krašte  Kalėdos švenčiamos kitaip Jūsų laukia nuotaikingas Kalėdų Senelio madų šou, piešimas ant veido su profesionaliausiais dažais, sniego karas lauke ant ežero kranto, juokingos žiemos kalėdinės estafetės ir kitos linksmybės. Skanausite firminio patiekalo – kazane ant laužo virto plovo.

17€/asm.

Kalėdos Europos parke

Dalyvausite smagioje edukacinėje programoje „Lobio paieška“. Pasigaminsite kalėdinių žaisliukų. O ekskursijos pabaigoje dalinsitės įspūdžiais prie židinio geriant arbatą su sausainiais.

15€/asm.

Kalėdų malūno išdaigos Vyksite į Kalėdų malūną pasiklausyti paslaptingų pasakojimų apie Kūčių ir Kalėdų papročius. Malsite, sijosite, minkysite, gaminsite, skanausite. Po kalėdinių patiekalų ragavimo, lauks burtai, mįslės, žaidimai.

15€/asm.

Saldžiosios Kalėdos Trakuose

Vyksite į smagiausią ir saldžiausią kalėdinę kelionę. Gaminsite saldainius, klausysitės šokoladinių istorijų, pamatysite visą šokoladinio saldainio gaminimo procesą ir žinoma skanausite juos.

15€/asm.

Į svečius pas stumbrus ir pelėdas

Susipažinsite iš arti su stambiausiais Lietuvoje laukiniais gyvūnais stumbrais bei jų gyvenimu. Ekskrusijos pabaigoje svečiuositės pas Pelėdas bei skanausite sūrių, morkų ir obuolių pyragu, sumuštinukais, gilių kava.

17€/asm.

Kalėdinės dzūkiškos patrovos

Dalyvausite smagioje edukacinėje programoje, formuosite Dzūkiškas auseles su įvairiais įdarais, išgirsite įdomius pasakojimus, bursite, žaisite.

18€/asm.

Nuotaikingas pasivažinėjimas su haskiais

Turėsite nepamirštamą pažintį su žydraakiais haskiais. Smagų pasivažinėjimą su šunų kinkiniu. Po smagios pažinties bei pasivažinėjimo, vaišinsitės eskimų arbata su sausainiais.

15€/asm.

Kalėdos kurorte. “Kūčiukų ir aguonpienio gamyba ir ragavimas”

Dalyvausite smagioje edukacinėje programoje. Mokysitės paruošti tešlą kūčiukams, kepti ir kočioti, ruošite  aguonpienį senuoju būdu. Iškeptus kūčiukus valgysite su aguonpieniu. Sužinosite kūčių tradicijas, eglutės reikšmę ir jos atsiradimo istoriją.

16€/asm.

Ten, kur angelai gyvena...

Pakilsite arčiau dangaus medžių lajų taku, aplankysite angelus Angelų muziejuje, pasigrožėsite šileliu nuo Šv.Mato bažnyčios, Arklio muziejuje susėsite „Prie balto Kūčių stalo“.

17€/asm.

Don Kichoto krašte sukasi ne tik malūnai...

Suksitės po  šventiškai pasipuošusius Panevėžio rajono miestelius, gaminsite kalėdinius atvirukus ir šiaudinius eglutės žaisliukus, aplankysite stumbrų ir stiklo karalystę. 

17€/asm.

Lai žvaigždės išpildo norus ir svajones...

Svajomis ir mintimis pakilsite į dangaus erdves, ir bandysite surasti savo kalėdų žvaigždę. Jūsų laukia muzikinis Kalėdų senelio siurprizas, sužinosite kokie yra ir kaip veikia Kūčių vakaro burtai, patys pasigaminsite eglutės papuošalą ar lipdydami Kalėdų angelą, trumpam tapsite senosios lietuviškosios keramikos amatininkais.

16€/asm.

Kalėdos tarp lėktuvų

Mūsų dienomis visus metus lauktas Kalėdų Senelis gali pasirodyti esąs puikus pilotas, „pilotuojantis" ne tik elnių traukiamas roges, bet ir tikrą šiuolaikinį lėktuvą. Išvykoje puošite eglutę, rašysite laiškus kitų metų Kalėdų seneliui ir "helio balionų paštu" išsiųsite į Laplandiją, dalyvausite  viktorinoje ir savo sugebėjimus išbandysite skrydžių imituokliuose.

17€/asm.

Svečiuose pas Druskenius

Susipažinsite su druskos skulptūrų ekspozicija. Pabūsite tikrais menininkais ir  pasigaminsite suvenyrą iš druskos. Pramogas pabaigsite linksmai klegėdami prie židinio vaišindamiesi arbata bei Kalėdomis kvepiančiais meduoliais.

17€/asm.

 

Lankomi objektai ir edukacinės programos į kelionės kainą neįskaičiuoti.

Daugiau informacijos apie Kalėdines išvykas ir datas teiraukitės KIVEDOJE

tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 +370 685 10318 arba el. paštu: keliones@kiveda.lt