Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionės po Lietuvą - Kalėdinės išvykos moksleiviams

Kalėdinių ir naujametinių kelionių pasiūlymai MOKSLEIVIAMS

 

Apsnigtais takeliais rieda išsipusčiusios Kalėdos...

 

 

 

 

Pavadinimas

Maršrutas

Kaina, kai grupėje

daugiau nei 35 asm. (autobusu)

Šokoladinės kalėdos Kaune Pasivaikščiosite po šventiškai pasipuošusį Kauną. Dalyvausite saldžioje edukacinėje programoje, kurios metu galėsite pabūti šokolado meistrais ir pasigaminti savo šokoladinius saldainius.

17€/asm.

Gintaro gamyba Raudondvario dvare Raudondvario dvare maloniai nustebins vaiskiomis spalvomis spindintys ne tik dvaro pastatai, purpuru žėrinti eglutė, bet ir visas parkas, kuriame švenčių laikotarpiu apsigyvena miško žvėreliai. Kūrybinėse dirbtuvėse gaminsite burbulinius eglutės papuošimus, namų angelus. Žaisliukus puošite gintarais, kalbėsite apie eglutės puošimo tradicijas Lietuvoje ir pasaulyje, jaukiai įsitaisę šildysitės gintaro arbata!

17€/asm.

Zarasų krašte  Kalėdos švenčiamos kitaip Jūsų laukia nuotaikingas Kalėdų Senelio madų šou, piešimas ant veido su profesionaliausiais dažais, sniego karas lauke ant ežero kranto, juokingos žiemos kalėdinės estafetės ir kitos linksmybės. Skanausite firminio patiekalo – kazane ant laužo virto plovo.

17€/asm.

Kalėdinės dirbtuvės didžiųjų žibintų pasaulyje 

Vyksite į Pakruojo dvarą įkurtas kalėdines dirbtuvėse, kur kursite kalėdines dekoracijas, žaisliukus, o užbaigę darbus susėsite prie arbatos puodelio ir kūčiukų stalo, klausysitės įdomių istorijų, kaip Kalėdos buvo švenčiamos Dvare prieš 100 metų. Išvysite iš Kinijos atvykusias kalėdines instaliacijas – mielas pandas, didžiulį drakoną, pingvinus, rožinius flamingus ir daugybę kitų.

18€/asm.

Kalėdų malūno išdaigos Vyksite į Kalėdų malūną pasiklausyti paslaptingų pasakojimų apie Kūčių ir Kalėdų papročius. Malsite, sijosite, minkysite, gaminsite, skanausite. Po kalėdinių patiekalų ragavimo, lauks burtai, mįslės, žaidimai.

15€/asm.

Saldžiosios Kalėdos Trakuose

Vyksite į smagiausią ir saldžiausią kalėdinę kelionę. Gaminsite saldainius, klausysitės šokoladinių istorijų, pamatysite visą šokoladinio saldainio gaminimo procesą ir žinoma skanausite juos.

15€/asm.

Į svečius pas stumbrus ir pelėdas

Susipažinsite iš arti su stambiausiais Lietuvoje laukiniais gyvūnais stumbrais bei jų gyvenimu. Ekskrusijos pabaigoje svečiuositės pas Pelėdas bei skanausite sūrių, morkų ir obuolių pyragu, sumuštinukais, gilių kava.

17€/asm.

Apsilankymas Kalėdų senelio Rezidencijoje ir kitos pramogos 

Vyksime susitikti su seneliu Kalėda. Atvykus mūsų Lauks šventiškai, jaukiai išpuošta Kalėdų rezidencija ir Senelio Kalėdos mažieji pagalbininkai – nykštukai bei galėsite pamatysite senelio padėjėjus elnius ir danielius. Čia tiek daug Kalėdų stebuklo paslapties ir taip viskas šventiška!

18€/asm.

Medumi kvepiančios kalėdos Birštone

Dalyvausite smagioje edukacinėje programoje „Šventinio meduolio kepimas“, kurios metu ne tik kepsite imbierinius meduolius, bet ir susipažinsite su kalendorinių švenčių tradicijomis, sužinosite, iš kur kilo idėja dovanoti dovanas per Kalėdas. Ekskursijos pabaigoje paslaptingas žygis – kopimas į Vytauto kalną su žibintais, fakelais ir stebuklais.

17€/asm.

Kalėdos kurorte. “Kūčiukų ir aguonpienio gamyba ir ragavimas”

Dalyvausite smagioje edukacinėje programoje. Mokysitės paruošti tešlą kūčiukams, kepti ir kočioti, ruošite  aguonpienį senuoju būdu. Iškeptus kūčiukus valgysite su aguonpieniu. Sužinosite kūčių tradicijas, eglutės reikšmę ir jos atsiradimo istoriją.

16€/asm.

Ten, kur angelai gyvena...

Pakilsite arčiau dangaus medžių lajų taku, aplankysite angelus Angelų muziejuje, pasigrožėsite šileliu nuo Šv.Mato bažnyčios, Arklio muziejuje susėsite „Prie balto Kūčių stalo“.

17€/asm.

Don Kichoto krašte sukasi ne tik malūnai...

Suksitės po  šventiškai pasipuošusius Panevėžio rajono miestelius, gaminsite kalėdinius atvirukus ir šiaudinius eglutės žaisliukus, aplankysite stumbrų ir stiklo karalystę. 

17€/asm.

Lai žvaigždės išpildo norus ir svajones...

Svajomis ir mintimis pakilsite į dangaus erdves, ir bandysite surasti savo kalėdų žvaigždę. Jūsų laukia muzikinis Kalėdų senelio siurprizas, sužinosite kokie yra ir kaip veikia Kūčių vakaro burtai, patys pasigaminsite eglutės papuošalą ar lipdydami Kalėdų angelą, trumpam tapsite senosios lietuviškosios keramikos amatininkais.

16€/asm.

Kalėdos tarp lėktuvų

Mūsų dienomis visus metus lauktas Kalėdų Senelis gali pasirodyti esąs puikus pilotas, „pilotuojantis" ne tik elnių traukiamas roges, bet ir tikrą šiuolaikinį lėktuvą. Išvykoje puošite eglutę, rašysite laiškus kitų metų Kalėdų seneliui ir "helio balionų paštu" išsiųsite į Laplandiją, dalyvausite  viktorinoje ir savo sugebėjimus išbandysite skrydžių imituokliuose.

17€/asm.

Svečiuose pas Druskenius

Susipažinsite su druskos skulptūrų ekspozicija. Pabūsite tikrais menininkais ir  pasigaminsite suvenyrą iš druskos. Pramogas pabaigsite linksmai klegėdami prie židinio vaišindamiesi arbata bei Kalėdomis kvepiančiais meduoliais.

17€/asm.

 

Lankomi objektai ir edukacinės programos į kelionės kainą neįskaičiuoti.

Daugiau informacijos apie Kalėdines išvykas ir datas teiraukitės KIVEDOJE

tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 +370 685 10318 arba el. paštu: keliones@kiveda.lt