Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Hanzos miestas Gdanskas ir kiti Šiaurės Lenkijos unikumai

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Gdanskas - Malborkas - Sopotas - Šymbarkas

Šalis

Lenkija
Gdanskas, Malborkas, Sopotas, Šymbarkas

Tipas

Pažintinė

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Su trumpais sustojimais keliaujame per kaimyninę Lenkiją. Atykstame į netoliese įsikūrusią gyvenvietę Šymbarką, esančią Kašubijos žemėse. Šymbarkas garsėja savo edukacijos centru, kuriame sukaupta galybės įdomiausių dalykų, atvežtų iš viso pasaulio, susijusių su Lenkiją. Čia pat atvežti namai iš Sibiro, Kanados, Turkijos, kuriuos projektavo ir statė lenkai; ilgiausia pasaulyje vientisa lenta, kurios ilgis siekia beveik 37 m. Didžiausias pasaulyje veikiantis fortepijonas (jo ilgis net 6 m). Karo laikų bunkeryje pamatysime ne tik, kaip žmonės slėpėsi ir gyveno jame, bet ir pajausime, ką reiškia būti užpultu priešų: skriejančios minos, sprogstančios bombos, lėktuvų ūžesys, šūvių triukšmas kelioms minutėms privers pasijausti kaip kare. Pasivaikščiojimą šiame centre vainikuos įdomiausias ir keisčiausias eksponatas – namas aukštyn kojomis, turintis savo simbolinę reikšmę. Atvykstame į Gdanską. Pažintis su miesto senamiesčiu: Aukštutiniai, Auksiniai ir Žalieji vartai, Uosto krantinė ir centrinė Ilgojo turgaus gatvė, 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą, Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčia, stebinanti savo dydžiu ir aukščiu. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai. Vykstame į svarbiausią Lenkijos kurortą, poilsio ir jūros miestą – Sopotą. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Pasivaikštome pagrindine Monte Cassino alėja. Čia taip pat pamatysime unikalų, įdomios konstrukcijos namą. „Tai ne pasakos iliustracija, tai tikras namas“, – Bruce'as Feldmanas taip apibūdino Lenkijoje esantį Kreivą namą, kuris pritraukia minias smalsuolių. Vykstame į Malborką. 1274-1457 metais Malborkas (Marienburgas) buvo Kryžiuočių ordino sostine. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Būtent šioje pilyje XIV a. buvo kalintas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis. Išvykstame Lietuvos link. Vėlai vakare grįžtame namo.

Į kainą įskaičiuota

Kelionė turistiniu autobusu
1 nakvynė + 1 pusryčiai turistinės klasės viešbutyje
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Gidas – vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti ~ 60 PLN/asm (tikslinama prieš kelionę)

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, el. paštas: travel@kiveda.lt