Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Graikija su poilsiu prie Egėjo jūros

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Pažintinė-poilsinė kelionė!

Šalis

Graikija
Atėnai, Delfai, Meteora, Olimpinė Rivjera, Salonikai, Thermopiles
Makedonija
Skopje
Serbija

Vengrija
Segedas

Nauja

Tipas

Pažintinė
Poilsinė
Pramoginė
Išrankiems
Kolektyvams

Trukmė

12 d./ 11 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Serbiją su trumpais sustojimais. Vykstame į Novi Sadą – miestą, vadinamą Serbijos Atėnais. Tai didelis industrinis bei kultūrinis centras ir antras pagal dydį šalies miestas. Išvertus pavadinimą iš serbų kalbos, jis reiškia „Naujasis sodas“. Trumpa pažintis su miestu. Nakvynė viešbutyje.
3 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Atvykimas į Skopje. Skopjė – didžiausias ir svarbiausias Makedonijos miestas, įkurtas dar III a.pr.Kr., svarbus religinis ir prekybos kelių centras, todėl nuolat einantis iš rankų į rankas. Tą liudija romėniškos archeologinės radimvietės, Bizantijos laikų šventyklos ir ryškiausią ženklą palikusi turkų osmanų valdymo era. Šiandienos Skopjė - namai daugeliui skirtingiausių tautybių: čia sugyvena makedonai, albanai, turkai, čigonai romai, serbai, bosniakai ir kt. XIVa. Trumpa apžvalginė ekskursija: miesto simbolis – Bizantijos laikų tvirtovė, Mustafa Pasha mečetė, senasis turkų laikais statytas miesto kvartalas, miesto centras su Makedonijos praeitį įamžinančiais paminklais. Išvykimas į Graikiją. Vykstame Olimpine Rivjera - Homero, Herodoto poemose apdainuotas dievų, mūzų ir herojų kraštas, užimantis pietrytinę vakarinės Makedonijos dalį. Tai Egėjo jūros pakrantė, nusidriekusi į pietus nuo Salonikų. Čia sukurta tobula turizmo infrastruktūra, yra daug tavernų, siūlančių gausybę nacionalinės virtuvės patiekalų bei gėrimų, muzika ir šokiai geriausiai atskleidžia graikų charakterį, jų papročius, būdą. Nakvynė viešbutyje kurorte.
4 diena

Pusryčiai.

Laisvas laikas ir poilsis prie Egėjo jūros.

Už papildomą mokestį (17 EUR/asm) siūlome Jums graikišką vakarą, kur jūsų lauks graikų virtuvės patiekalai ir melodinga graikų muzika. Tai tradicinių nacionalinių graikų dainų ir šokių pristatymas, mėgaujantis vietiniu vynu.

Nakvynė viešbutyje kurorte.

5 diena Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Egėjo jūros. Arba siūlome nemokamą išvyką į Meteorų vienuolynų kompleksą. Tai vieta, kurią patys graikai laiko aštuntuoju pasaulio stebuklu. Uolų viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų (išvertus iš graikų kalbos – „virš kalnų“) vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai. Ekskursija po unikalų dvasinio gyvenimo centrą – Meteorų vienuolynus. Įspūdingos uolos, puikūs panoraminiai vaizdai, Kretos ir Makedonijos mokyklų meistrų freskos, pažintis su vienuolių gyvenimu ir buitimi. Grįžtant sustojimas graikų-persų karų  mūšio vietoje – Termopiluose, kur gindami tėvynę žuvo 300 spartiečių. Grįžimas į kurortą.
6 diena Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Egėjo jūros. Arba siūlome plaukimą laivu į nuostabaus grožio Skiato salą (už papildomą mokestį apie 23 EUR/asm). Šioje ir gretimoje Skopelo saloje buvo filmuojamas garsusis miuziklas ,,Mamma mia!”. Plaukdami grožėsimės įstabaus grožio Egėjo jūros salomis. Maudynės „Auksinio smėlio“ paplūdimyje, tokį vardą gavusiame dėl nepaprasto smėlio spindėjimo vasaros saulėje. Lankysitės Skiathos mieste, kur pasivaikščiosite siauromis gatvelėmis. Salos tavernose bus galima paskanauti šviežių jūros gėrybių. Kelionę atgal sutrumpins graikiškos dainos, šokiai ir muzika. Grįžimas į kurortą.
7 diena Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Egėjo jūros. Arba siūlome dienos išvyką į Atėnus (už papildomą mokestį apie 25 EUR/asm). Graikijos sostinė Atėnai – vienas seniausių pasaulio miestų, gyvuojančių daugiau kaip 3500 metų. Miestas garsus demokratija, olimpinėmis žaidynėmis, filosofija ir antikinių paminklų gausa. Ekskursijos metu aplankome žymiausią antikos paminklą – virš miesto iškilusį Akropolį, kuris buvo senovės Atėnų dievų garbinimo centras. Kompleksas susideda iš kelių šventyklų, iš kurių svarbiausia – Partenonas, dėl idealių proporcijų dar vadinamas architektūros stebuklu, pergalės Atėnės Nikės šventykla, pirmasis akmeninis Graikijoje Dioniso teatras, Erechtejonas. Laisvas laikas mieste. Grįžimas į kurortą.
8 diena Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Egėjo jūros. Arba siūlome dienos išvyką (už papildomą mokestį apie 22 EUR/asm) į Parnaso kalno šlaite išsidėsčiusius antikinius Delfus – vieną iš žavingiausių Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Delfai buvo laikomi antikinio pasaulio centru. Pravažiuojame alyvuogėmis garsėjantį Amfisos regioną. Atvykstame į Delfus, kurie garsėjo kaip Apolono buveinė. Čia žmonės atvykdavo garbinti dievo, išgirsti jo pranašavimų. Apsilankysime Delfų muziejuje, kuriame saugomi Antikos meno šedevrai. Apžiūrėsime Apolono šventyklą, vieną įspūdingiausių šio dievo garbinimo vietų, garsią orakulu ir pitijomis, taip pat antikinį teatrą. Galimybė užkopti iki antikinio stadiono, taip pat pasisemti vandens iš Kastalijos šaltinio, kurio vanduo, pasak legendos, turi atjauninančių savybių. Grįžimas į kurortą.
9 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Egėjo jūros.

Galimybė savarankiškai aplankyti graikiškomis Bahamomis vadinamas Lichadonisia salas, pasižyminčias puikiais smėlėtais paplūdimiais ir nuostabiu krištolo tyrumo vandeniu. Lichadonisia vadinamas septynių salų bei salelių kompleksas, susiformavęs po stipraus žemės drebėjimo dar prieš mūsų erą. Tai yra ekologiniu požiūriu saugoma teritorija, kurioje kadaise gyveno keli gyventojai, bet šiuo metu yra apleista. Laivai plaukia iš Kamena Vourla uosto (trukmė apie 15 min). Saloje galėsite mėgautis saulės voniomis smėlėtame paplūdimyje bei paplaukioti krištolo skaidrumo vandenyje. Saloje taip pat veikia baras, kuriame galėsite paskanauti gėrimų, užkandžių, jūros gėrybių ar kitų graikiškų patiekalų.

Nakvynė viešbutyje kurorte.

10 diena Pusryčiai. Kelionė per Graikiją. Atykstame į antrą pagal dydį Graikijos miestą – Tesalonikai. Juos 315 m. pr. Kr. įkūrė Makedonijos karalius Kasandras ir pavadino savo žmonos, Aleksandro Makedoniečio sesers Tesalonikės vardu. Salonikai traukia istorijos ir senovės meno mėgėjus. Neilgos apžvalginės ekskursijos metu apžiūrėsime miesto simbolį - Baltąjį bokštą, Pilypo II ir Aleksandro Makedoniečio paminklus, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką, Šv. Jurgio rotondą. Taip pat apsilankysime Aristotelio aikštėje bei grožėsimės puikia panorama nuo Termų įlankos krantinės. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Nakvynė viešbutyje.
11 diena Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Pakeliui trumpas sustojimas Segede, įsikūrusiame Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu: Kupolo aikštė, savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Nakvynė viešbutyje.
12 diena Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Naktį grįžimas į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

kelionė turistiniu autobusu,

4 tarpinės nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,

7 nakvynės kurorte Olimpinėje Rivjeroje su pusryčiais (už papildomą mokestį galima užsakyti vakarienes),

kelionės vadovo paslaugos,

ekskursinė programa

Į kainą neįskaičiuota

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus, vietinių gidų paslaugos ir kurorto mokestis (apie 10 EUR/asm už 7 naktis) į kelionės kainą neįskaičiuota (vėliau kainos bus tikslinamos).

Pastabos

Būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.