Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Ežeringiausias Baltarusijos kraštas

Atgal

Maršrutas

Lietuviškoji „sala“ Baltarusijoje - Gervėčiai, Pastovio miestelis, įsikūręs ant dviejų ežerų krantų, Nacionalinis parkas „Braslavo ežerai“, Minskas

Šalis

Baltarusija
Braslavas , Gervėčiai, Minskas, Pastovys

Nauja

Tipas

Pažintinė

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

Išvykimo data Grįžimo data Kaina € Kaina Lt Likusių vietų skaičius
2017-07-29 2017-07-30 80 276.22  

1 diena

Ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionės metu susipažinsime su bendra Lietuvos – Baltarusijos praeitimi, garbinga didikų Radvilų, Sapiegų giminių ir jų pilių, dvarų ir rūmų istorija.

Vykstame į Gervėčius - lietuviškąją „salą“ Baltarusijoje. Apžiūrėsime įspūdingą neogotikinę 61m aukščio Gervėčių Šv. Trejybės bažnyčią – aukščiausią ir gražiausią katalikų bažnyčią Baltarusijoje. Toliau keliaujame link Pastovio miestelio, įsikūrusio ant dviejų ežerų krantų, kur apžiūrėsime Antano Tyzenhauzo rūmus. Kelionę tęsiame į Nacionalinį parką „Braslavo ežerai“. Aplankysime ir Braslavo miestą, lietuviškai vadinamą Breslauja. Čia XIV a stovėjo Breslaujos pilis, kuri buvo LDK valda. Pilis gynė šiaurės rytų Lietuvą nuo Livonijos ordino. Apžvalginė ekskursija, apžiūrint Braslavo lankytinas vietas: pilies kalvą, nuo kurios atsiveria nuostabi ir ežeringa miesto panorama, katalikų Mergelės Marijos paėmimo į dangų bažnyčią, vandens malūną ir kt. Vykstame į nakvynės vietą ant ežero kranto. Poilsis prie ežero.

2 diena

Pusryčiai. Važiuosime į modernų, o kartu ir istorinį Baltarusijos centrą – sostinę Minską. Apžvalginė ekskursija po „miestą-feniksą“: istorinis centras, Aukštutinė bei Žemutinė turgavietės, Trejybės priemiestis. Ašarų saloje pasigrožėsime įspūdingu paminklu žuvusiems kariams atminti. Laisvas laikas Minske. Minsko panorama nuo Baltarusijos Nacionalinės bibliotekos (72 m aukščio) stogo. Laisvas laikas. Pakeliui namo Trumpam stabtelsime prie vienos ankstyviausių senovės Lietuvos mūro pilių – Krėvos pilies liekanų.

Vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiais poilsio namuose dviviečiuose/triviečiuose kamabriuose su bendrais patogumais,

kelionė autobusu,

ekskurisnė programa,

kelionių vadovo - gido paslaugos,

dokumentų tvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

Viza: Visiems asmenims būtina viza. Vizos įforminimui būtinas pasas originalas, 1 nuotrauka. Vizos ir draudimo kaina: 25 € asm.. Dokumentai pateikiami ne vėliau kaip 10 dienų prieš išvykimą į kelionę.

Norint gauti vizą, būtina ši informacija: vardas, pavardė (ištekėjusioms moterims ir mergautinė pavardė), sutuoktinio (-ės) vardas, pavardė, gimimo data (jei vykstantysis gyvena santuokoje; jei ne - būtina nurodyti statusą (išsiskyręs, našlys), vykstančiojo telefonas, adresas, darbovietė (pavadinimas, adresas, pareigos), gimtasis miestas (pvz. LR, Vilnius). Duomenis prašau pranešti el. paštu: travel@kiveda.lt.

Lankomi objektai: Už įėjimą į muziejus ar lankomus objektus mokama vietoje. Ekskursinei programai turėti apie 35 BYR (apie 17-20 € asm.).

Pastabos

Užsakant kelionę yra mokamas avansas 25 EUR/asm.

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: vilnius@kiveda