Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Ekskursijos po Vilnių - Apie ekskursijas

Lietuvos sostinė dažnai apibūdinama kaip tiltas tarp Rytų ir Vakarų, civilizacijos ir laukiniškumo, geografinių paribių ir imperinių sostinių. Kelionė po Vilnių visada yra klajojimas - susitikimas su neregėtu, nežinomu, fantastiniu pasauliu.

(Laimonas Briedis)

Vilniaus sakralinis paveldasVilniaus rotušėVilniaus cerkvėsVilniaus kiemeliai

Kelionių organizatorius "KIVEDA" organizuoja:

1) Temines ekskursijas po Vilnių. Teminės (pažintinės ir pramoginės) ekskursijos pavieniams asmenims (jungtinėms grupėms) rengiamos "KIVEDOS" tinklapyje ir reklaminiuose leidiniuose nurodytomis datomis, ekskursijų laikais ir vietomis. Teminės ekskursijos rengiamos ir kolektyvams pagal pageidavimus.

2) Gimtadienių ekskursijos. Ekskursijos rengiamos kolektyvams - draugų, bičiulių, giminaičių ar bendradarbių grupėms. Tokia ekskursija - netikėtas siurprizas ir puiki dovana ne tik gimtadienių, bet ir vestuvių, krikštynų, mergvakarių ir bernvakarių proga bei prasmingo ir įsimintino laisvalaikio praleidimo būdas. Ekskursijos data, vieta, laikas ir maršrutas derinami pagal klientų pageidavimus.

3) Apžvalgines ekskursijas po Vilniaus senamiestį. Ekskursijos organizuojamos įvairiomis kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, lenkų, vokiečių, italų, ispanų, prancūzų ir kt. Ekskursijos data, vieta, laikas ir maršrutas derinamas pagal kliento pageidavimus.

4) Edukacines ekskursijas po Vilniaus senamiestį ir jo prieigas. Organizuojamos matematinio Vikniaus, istorinio, gamtinio, architektūrinio Vilniaus, saugaus eismo Vilniuje ekskursijos. Ekskursijos temą ir maršrutą galima koreguoti pagal moksleivių amžių ir mokymosi programas. Pagal grupių pageidavimus rengiamos ir ekskursijos su suaugusių edukacinėmis programomis. Organizuojamos teminės - edukacinės ekskursijos su ekspertais.

5) Teatralizuotas ekskursijas. Ekskursijos pavieniams asmenims (jungtinėms grupėms) rengiamos "KIVEDOS" tinklapyje ir reklaminiuose leidiniuose nurodytomis datomis, ekskursijų laikais ir vietomis, kolektyvams pagal individualius pageidavimus.

Daugiau informacijos: tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt

Gamtinis Vilnius Vilniaus senamiesčio paslaptysMuzikinis Vilnius