Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Milazzo... dainuojanti Sicilija. III-asis tarptautinis chorų festivalis.

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Festivalis „Milazzo... dainuojanti Sicilija“ yra nekonkursinis renginys, apimantis penkių dienų koncertinę ir turistinę programą.

Šalis

Italija
Ačirealė, Cefalu, Etna, Messina, Milazzo, Monrealė, Palermo, Taormina, Trapani, Vulkano sala

Nauja

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

8 d./ 7 n.

Transporto tipas

Lėktuvas

Milazzo... dainuojanti Sicilija

III-asis tarptautinis chorų festivalis

pirmoji savaitė 2018 m. balandžio 18-23 d.

antroji savaitė 2018 m. balandžio 25-30 d.

 

Festivalis „Milazzo... dainuojanti Sicilija“ yra nekonkursinis renginys, apimantis penkių dienų koncertinę ir turistinę programą.

Kiekvienas choras gali pasirinkti, kurią savaitę nori dalyvauti. Yra galimybė atvykti anksčiau arba pratęsti viešnagę.

Programa laisvai pasirenkama. Nereikalaujama siųsti įrašų.

Koncertų vietos ir lankomų objektų laikai bus oficialiai patvirtinti 2018 m. kovo mėn.

 

Užpildytą paraišką gali siųsti visi mėgėjų chorai ar vokaliniai ansambliai iki 2017 m. lapkričio 20 d.

 


Kelionės programa:

 

1 diena

 

Skrydis Kaunas–Trapanis (2018 metų skydžių tvarkaraščiai bus paskelbti lapkričio pabaigoje, šiuo metu skrydžiai vykdomi trečiadieniais).

Pervežimas iš Trapani oro uosto į Milazzo miestą. (Atstumas ~310 km)

Nakvynė viešbutyje.

2 diena

 

Pusryčiai. Pažintis su Milazzo miestu. Milazzo yra nedidelis miestelis, esantis siaurame pusiasalyje, 40 km nuo Mesinos kurorto. Miestelis yra žinomas nuo 8 amžiaus. Tai buvo svarbus strateginis uostas Tirėnų jūroje.

Pamatysite pagrindinį miesto lankomą objektą – Milazzo pilį, vieną iš pirmųjų normanų pastatų saloje. Pilis yra neoficialiai laikoma Londono Tauerio analogu. Apžiūrėsime miesto katedrą, bei kelias bažnyčias. 

Po pietų vyksime į Milazzo kyšulį (Capo di Milazzo). Kur galėsime pasivaikščioti, pasigrožėti įspūdingais vaizdais į jūrą, švyturį, Tono įlanką ir Stromboli ugnikalnį.

Ant kalvos stovi St. Antonio bažnyčia, iškalta urve.

Vakare dalyvavimas koncerte.

Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

 

Pusryčiai. Išvyka į Sicilijos „Havajus“ - Eolijos salyną. Kelionės metu aplankysime dvi Eolių archipelago salas – Liparių ir Vulkano.  Salos garsėja išskirtiniu kraštovaizdžiu ir iš jūros kyšančiomis įspūdingomis uolomis, nepaprastai skaidriu smaragdiniu vandeniu.

Žavus Lipario miestelis – svečius maloniai nustebins restauruota normanų laikų bažnyčia ir archeologijos muziejumi. Pietūs.

Vulkano salos lankymas. Poilsis prie jūros unikaliame juodojo smėlio paplūdimyje arba už papildomą mokestį apžvalginė ekskursija mikroautobusu po salą* arba maudymasis sieros baseinuose* arba vietinio patiekalo Pane Cunzato ragavimas* arba kopimas į ugnikalnį.

Grįžimas į viešbutį.

Vakare dalyvavimas koncerte.

Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Važiuojame į Ačirealę – miestą  rytinėje Sicilijos dalyje, prie Jonijos jūros, Etnos ugnikalnio papėdėje.

Apžiūrėsime Ačirealės įžymybę – XVI-XVIII a. barokinio stiliaus katedrą. Apsilankysime žuvų turguje. Pietūs restorane su visais chorais.

Vakare dalyvavimas koncerte.

Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

5 diena

 

Pusryčiai. Išvyka prie Etnos ugnikalnio. Galėsite pasikelti į 1980 metrų aukštį* (už papildomą mokestį, esant tinkamoms oro sąlygos) ir prisiliesti prie didžiausio ir aktyviausio Europos ugnikalnio. Etna masina turistus iš viso pasaulio ir palieka neišdildomą įspūdį. Dar ir šiandien ugnikalnio krateriuose kaupiasi lava, o dujos, kylančios iš jų, matyti iš toli.

Pasigrožėję šiuo gamtos stebuklu, vyksite į Taorminos miestelį, vieną prabangiausių kurortų visoje Italijoje - Sicilijos langą į modernųjį pasaulį.

Pažintis su senuoju Taorminos miestu – Jonijos jūros perlu. Antikinis graikų teatras* (įėjimo bilietai už papildomą mokestį) nuo kurio tribūnų atsiveria Etnos ugnikalnio didybė, įvairių stilių XIII – XVII a. katedra, Korvajos rūmai, kuriuose posėdžiaudavęs Sicilijos parlamentas.

Toliau vykstame į Mesiną. Tai  judrus uostamiestis Sicilijoje, kurį įkūrė senovės graikai 730 m. pr. Kr. Miestas stūkso šiaurrytinėje salos dalyje ir nutolęs tik apie 4 km nuo kontinentinės Italijos, todėl dar kartais vadinamas „Vartais į Siciliją“. Pažintis su miestu. Visai šalia uosto, pačiame miesto centre, išdidžiai stūkso XII amžiaus Mesinos katedra (Duomo), o šalia jos puikuojasi varpinė su vienu didžiausiu astronominiu laikrodžiu pasaulyje bei Orion fontanas, kurį 1547 m. sukūrė italų skulptorius Giovanni Angelo Montorsoli.

Vakare dalyvavimas koncerte.

Grįžimas į Milazzo. Atsisveikinimo vakarienė.

Nakvynė viešbutyje.

6 diena

 

Pusryčiai. Pervežiamas į Trapanį.

Už papildomą mokestį yra galimybė aplankyti Čefalu ir/arba Palermo ir/arba Monreale miestus.

Čefalu (Cefalù) be galo žavus, jaukus ir savitas miestelis, kurį įsimyli kiekvienas jo svečias. Miesto puošmena - uola Rocca, nuo kurios atsiveria žodžiais neapsakomo grožio vaizdas į mietą ir jūrą. Ant uolos  stovi Čefalu architektūros perlas - dvibokštė Normanų katedra.

Palermo – Sicilijos regiono sostinė. Tai nuolat kunkuliuojantis, milijoninis Viduržemio jūros pakrantės centras – nepakartojamas kontrastų mišinys. Naujieji vartai – renesansinis paminklas Karolio V apsilankymui Palerme, Karališkieji normanų rūmai, daugiau nei šešeto amžių kūrinys – miesto katedra su porfyro sarkofaguose besiilsinčiais normanų karaliais, Pretorijos aikštė su monumentaliu manieristiniu fontanu, San Cataldo šventovė – XII a. islamo ir normanų stilių mišinys.

Monrealė – nedidelis miestelis šalia Palermo, žinomas savo normanine Santa Maria La Nuova katedra (1174 m.). Čia puikiai dera gotikinės langų rozetės ir smailiaarkiai arabiški langeliai, XII – XIIIa. mozaikos Biblijos temomis ir puošniausias bei turtingiausias iš visų romaniškųjų katedrų vidinis kiemas.

Nakvynė viešbutyje Trapanyje (už papildomą mokestį)

7 diena

 

Laisva diena poilsiui prie jūros arba savarankiškai galite (už papildomą mokestį):

Persikėlimas keltuvu į senovinį Eriče miestelį*, įkurtą prieš 3 tūkst. metų. Tai nuostabus miestelis, įsikūręs ant kalvos, nuo kurios esant geram orui galima pamatyti net Tunisą. Pasivaikščiojimas po šį gražų miestelį, kuris didžiuojasi savo Veneros šventykla, Pepoli pilimi bei nuostabiais atsiveriančiais vaizdais.

Arba

Plaukimas į Favinjana salą*, kuri garsėja vietiniu vynu, tunų žvejyba ir paruošimu. Taip pat sala garsėja savo dangaus žydrumo įlankomis, uolėtomis pakrantėmis. Cala rossa – pati gražiausia iš šių įlankų. Plaukiojant joje jautiesi lyg milžiniškame žydrame baseine, apsuptas uolų ir civilizacijos nesunaikintos laikinės gamtos.

Nakvynė viešbutyje Trapanyje (už papildomą mokestį)

8 diena

 

Laisvas laikas mieste.

Skrydis Trapani – Kaunas (2018 metų skydžių tvarkaraščiai bus paskelbti lapkričio pabaigoje, šiuo metu skrydžiai vykdomi trečiadieniais).

Į kainą įskaičiuota

5 nakvynės su pusryčiais,

visi pervežimai pagal programą,

pietūs ir vakarienės,

apžvalginės ekskursijos pagal programą,

įėjimo bilietai į lankomus objektus,

dalyvavimas koncertuose.

Į kainą neįskaičiuota

Skrydis Kaunas-Trapani-Kaunas (2018 metų skydžių tvarkaraščiai bus paskelbti lapkričio pabaigoje, šiuo metu skrydžiai vykdomi trečiadieniais),

įėjimo bilietai į pažymėtus objektus (bus patikslinta),

2 papildomos nakvynės Trapani mieste (viena nakvynė apie 25 eurus),

medicininių išlaidų draudimas.

Pastabos

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija:

Danutė Kniūkštienė, tel. +370 67623836

tel. +370 5 2724805, +370 685 10319, el. paštas: info@kiveda.lt