Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Augustavo kanalo šliuzai ir pažintis su Gardinu

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Gardinas - Sapockin - Augustavo kanalai - Karobčicy

Šalis

Baltarusija
Gardinas
Lenkija

Tipas

Pažintinė
Kolektyvams

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Išvykstame iš Lietuvos anksti ryte. Kirtę valstybės sieną, vykstame į abipus Nemuno išsidėsčiusį, buvusį karališku miestu - Gardiną, kuris šiandien dar vadinamas Baltarusijos atgimimo sostine. Gardino miesto ir krašto istorija yra tiesiogiai susijusi su Lietuvos valstybės formavimusi. Jis yra ir jotvingių, prūsų, lietuvių, žemaičių genčių kovų su rytų ir vidurio slavais liudininkas. Gardine buvo svarbiausia Lietuvos ir Lenkijos valdovo Stepono Batoro rezidencija. Apžvalginė ekskursija po miestą. Čia pamatysime žymiausius objektus: XII a. statytą Koložos cerkvę, senąją Vytauto bei Naująją pilis, barokinę katalikišką Pranciškaus Ksavero katedrą, religijos muziejų, žydų sinagogą ir kt. Gardine randasi vienintelis Baltarusijoje muziejus-vaistinė, o taip pat daugybę aristokratų karališkų rezidencijų ir dvarų. Laivas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai. Po pusryčių vykstame į Sapockiną, kuriame aplankome šv. Mergelės Marijos bažnyčią. Atvykstame prie Austavo kanalo – unikalaus XIX a. Istorinio-kultūrinio objekto. Kanalo ilgis – 101,2 km, iš kurių 23km yra Baltarusijos teritorijoje ir yra saugomi UNESCO. Sviatske apžiūrėsime grafų Volovičių rūmų – parko ansamblį, XVIIIa. pastatytą vadovaujant karališkajam italų architektui Džiuzepė de Sako. Vėliau vykstame į netoliese Gardino esantį turistinį kompleksą Karobčicy. Tai istorinis-kultūrinis kompleksas, kuris supažindins su kaimo turizmu Baltarusijoje, turėsime galimybę pamatyti Gardino tvirtovę, partizanų stovyklą bei padegustuoti jų gėrybių. Pasisvečiavę kaimyninėje Baltarusijoje, vėlai grįžtame į Lietuvą. 

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiais

Kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionė turistiniu autobusu

Ekskursinė programa

Gidas – vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Bevizis režimas ir draudimas – 6 EUR/asm. (privalomas, mokamas užsakant kelionę).

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 15-20 EUR (patikslinsime vėliau).

 

Pastabos

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas.

Bevizio režimo įforminimui reikalingi paso duomenys: vardas, pavardė, asmens kodas, pilietybė, paso numeris, paso galiojimo laikas.