Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Augustavo kanalo šliuzai ir pažintis su Gardinu

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu




Atgal

Maršrutas

Pažintis su karališkuoju miestu Gardinu - Balstogė - Augustavas plaukimas laivu

Šalis

Baltarusija

Lenkija

Tipas

Pažintinė

Trukmė

2 d./ 1 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena Išvykstame iš Vilniaus anksti ryte. Kirtę valstybės sieną, atvykstame į abipus Nemuno išsidėsčiusį, buvusį karališku miestu - Gardiną, kuris šiandien dar vadinamas Baltarusijos atgimimo sostine. Gardino miesto ir krašto istorija yra tiesiogiai susijusi su Lietuvos valstybės formavimusi. Jis yra ir jotvingių, prūsų, lietuvių, žemaičių genčių kovų su rytų ir vidurio slavais liudininkas. Gardine buvo svarbiausia Lietuvos ir Lenkijos valdovo Stepono Batoro rezidencija. Čia pamatysime žymiausius miesto objektus: XII a. statytą Koložos cerkvę, senąją Vytauto bei Naująją pilis, barokinę katalikišką Pranciškaus Ksavero katedrą, dramos teatrą, religijos muziejų ir kt. Gardine randasi vienintelis Baltarusijoje muziejus-vaistinė, o taip pat daugybę aristokratų karališkų rezidencijų ir dvarų. Sušilti užsuksime į kavinę, kur galėsime paragauti nacionalinių Baltarusiškų patiekalų. Laisvas laikas. Pasisvečiavę kaimyninėje Baltarusijoje, išvykstame Lenkijos link. Nakvynė viešbutyje.
2 diena Pusryčiai. Atvykstame į didžiausią šiaurės rytų Lenkijos miestą – Balstogę. Šis miestas žavi turistus savo amžių istorija ir didinga architektūra. Matysime restauruotus Branickių rūmus - gražus vėlyvojo baroko stiliaus statinys, kuris išsaugojo architektūros prabangą ir vidaus interjero grožį. Išgirsime įdomių istorijų apie Branickių giminę, esperanto kalbos autorių L. Zamenhofą, gražuolę Elžbietą Branicką. Pačiame Balstogės centre yra Kosciuškos aikštė, kurios centre stovi baroko stiliaus miesto rotušė. Joje yra įkurtas muziejus. Apžvelgiame aikštę galima pamatyti daug gražių pastatų, kurie sukuria vieningą architektūrinį kompleksą. Vykstame į Augustavą iš kur plauksime garsiaisiais Augustavo kanalais. Laive galėsime ir pailsėti ir gražiais vaizdais pasigėrėti. Po malonaus pasiplaukiojimo, įsikūrusiame tarp 3 ežerų, dar vadinamame  „Šiaurės Venecija“ išvykstame namų link.

Į kainą įskaičiuota

1 nakvynė su pusryčiai

Kelionės dokumentų sutvarkymas

Kelionė turistiniu autobusu

Ekskursinė programa

Gidas – vadovas

Į kainą neįskaičiuota

Bevizis režimas – 5 EUR/asm. (privalomas, mokamas užsakant kelionę).

Bilietų kaina į mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuota.

Ekskursinei programai rekomenduojama turėti apie 20 EUR (patikslinsime vėliau).

Privalomas yra medicininių išlaidų draudimas, kurį galite įsigyti Kivedoje – 2,10 EUR (asmenims iki 61 m.).

Pastabos

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas.

Bevizio režimo įforminimui reikalingi paso duomenys: vardas, pavardė, gimimo data, pilietybė, paso numeris, paso galiojimo laikas.