Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Kelionės po Lietuvą - Lietuvos šimtmetis

 

 

 

MARŠRUTAS

TRUKMĖ

Ekskursija. J. BASANAVIČIAUS PĖDSAKAIS VILNIUJE.

2 val.

Ekskursija. LIETUVYBĖS ŽENKLAI VILNIUJE.

2 val.

Ekskursija. LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS AKTO SIGNATARŲ IR ATGIMIMO VEIKĖJŲ KAPAI.

2 val.

Ekskursija. NUO AUTONOMIJOS IKI NEPRIKLAUSOMOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO.

2 val.

Ekskursija. LIETUVOS KELIAS Į NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMĄ.

2 val.

Išvyka. ROKIŠKIO KRAŠTAS „ISTORIJOS ŠYDĄ PRASKLEIDUS“.

Lankysite ne tik unikalias gamtines vietas, bet praskleisite šio krašto istorijos šydą. Rokiškis didžiuojasi išauginęs tarpukario Lietuvos vyriausybei vadovavusiais trimis Ministrais Pirmininkais. Stebėsitės unikaliu ir stilingu, išsaugotu per visas negandas ir sudėtingus pokario metus Nepriklausomybės paminklu. Dalyvausite teminėje ekskursijoje ir lankysite patriotinio ugdymo kultūros įstaigą – muziejų.

1 d.

Išvyka. LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ISTORIJOS VERPETAS AUKŠTAITIJOJE.

Lankysite muziejų, kurio dvasia ir istorija priverčia nukeliauti į praeitį ir išgyventi to laikmečio nuotaikas. Aplankysite Nepriklausomybės paminklą, lietuvių laikomą valstybės ir tvirtybės simbolį bei kitus to krašto svarbius istorinius objektus.

1 d.

Išvyka. Į PREZIDENTO A. SMETONOS KRAŠTĄ.

Lankysite svarbias istorines vietas bei dvarus, kuriuose lankėsi bei gyveno  prezidentas A. Smetona. Dalyvausite edukacinėse programose.

1 d.

Išvyka. NEPRIKLAUSOMYBĖS ŠAUKLIAI SŪDUVOS KRAŠTE.  

Aplankysite nepriklausomybės šauklių svarbias vietas, atgimimo ąžuolyną. Išnagrinėsite paminklo originalią simboliką, susipažinsite su  Sūduvos dvarų  kultūra ir juose vykdomomis edukacinėmis programomis.

1 d.

Išvyka. PREZIDENTO K. GRINIAUS PĖDSAKAI LIETUVOS ATGIMIMUI.

Lankysite svarbias istorines vietas, pabūvosite prie paminklo, aplankysite istorinę prezidentūrą, pagerbsime tylos minute prezidentą prie jo kapo.

1 d.

Išvyka. „KNYGNEŠIŲ KELIAIS“MAŽOJOJE LIETUVOJE.

Išvykos metu susipažinsite su spaudos draudimo laikotarpiu ir knygnešių veikla, lankysite vieną svarbiausių buvusių spaustuvių, kopsite į Rambyno kalną. Dalyvausite smagiose ir įdomiose edukacinėse programose.

 

1 d.

Išvyka. VALSTYBINGUMO ISTORIJOS PĖDSAKAI KAUNE.

Apžiūrėsite tautos laikomą atgimimo simbolį ir nepriklausomybės paminklą. Prisiminsite valstybės prezidentus, garsųjį skrydį.  Dalyvausite Lietuvos šimtmečiui paminėti skirtoje edukacinėje programoje.

1 d.

Išvyka. NEPRIKLAUSOMYBĖS ISTORIJOS VINGIAI VIDURIO LIETUVOJE.

Pabuvosite bunkeryje, kuriame vyko svarbiausias partizanų suvažiavimas, lankysite memorialą žuvusiems žydams atminti ir pagerbti bei kitas svarbias istorines vietas.

1 d.

Išvyka. KNYGNEŠIŲ KELIAI NEVĖŽIO KRAŠTE.

Lankysite knygnešių muziejų, kuriame buvo įrengta lietuviškos spaudos slėptuvė. Sužinosite kokį indėlį į Lietuvos nepriklausomybę įdėjo šio krašto savanoriai ir kiti žymūs žmonės. Dalyvausite teminėse edukacinėse programose.

1 d.

Išvyka.  PARTIZANŲ, TREMTINIŲ, KNYGNEŠIŲ KELIAIS DZŪKIJOJE.

Išvykos metu aplankysite pačias svarbiausias ir žymiausias vietas susijusias su Lietuvos partizanais. Pabuvosite kur perlaidoti Dainavos apygardos partizanai. Išgirsite  krašto istoriją nuo seniausių laikų iki šių dienų. Aplankysite kryžių kalnelį, piliakalnį bei apžvalgos bokštą, lankysite išlikusius bunkerius.

1 d.

 

PASTABOS:

  • Galite siūlyti savo kelionės variantą, maršruto pakeitimus, įtraukti daugiau lankomų objektų arba sutrumpinti jau parengtą.
  • Keliones organizuojame ir pedagogams, ir moksleiviams.
  • Kelionių aprašymų teirautis KIVEDOJE.

Daugiau informacijos, kelionių aprašymų teirautis KIVEDOJE:

Tel. +370 5 2724805, +370 699 68309, el. paštas: keliones@kiveda.lt