Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Šiaulių krašto įdomybės + Kryžių kalnas

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Šiauliai-Kryžių kalnas

Šalis

Lietuva
Kryžių kalnas, Šiauliai

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Ekskursija
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

Atvykstant į Šiaulius iš tolo sveikinsis katedros bokštai. Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra nuolat buvo siaubiama karų, gaisrų, vėtrų, bet kiekvienąkart atstačius ji likdavo beveik tokia pat, kokia buvo pastatyta XVII a. pradžioje. Ant sienos pamatysime saulės laikrodį, o paskui Saulės laikrodžio aikštę, kurioje beveik keturių metrų aukščio dažnai „Auksiniu berniuku" vadinama skulptūrą. Tai aukščiausias saulės laikrodis Lietuvoje. Matysime fontaną „Saulės diskai" Jam vardą rinko ne tik Šiaulių miesto visuomenė, bet ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Būtinai sustosime prie miestiečių pasimatymų vietos - Gaidžio. Jis ne tik sveikinasi su praeiviais, bet kartais užgieda: „Tu ateik į pasimatymą“. Miestą puošia daug skulptūrų, garsina pėsčiųjų bulvaras ir muziejai.

Lankysime Chaimo Frenkelio vilą, kur apžiūrėsime ekspoziciją: „Žydų paveldas Šiauliuose: pirkliai Frenkeliai“, toliau dalyvausime edukacinėje programoje „Košerinio maisto paslaptys“, kurios metu ragausime tradicinių žydų virtuvės patiekalų ir iš arčiau susipažinsime su šios tautos istorija, peržengsime įdomios, viliojančios ir kiek paslaptingos žydų virtuvės slenkstį. Košerinė žydų virtuvė – viena įdomiausių ir, ko gero, labiausiai mitais ir legendomis apipintų temų.

Toliau lankysime Kryžių kalną, kuris kasmet sulaukia tūkstančių lankytojų. Kryžių kalne 1993 m. rugsėjo 7-ąją lankėsi popiežius Jonas Paulius II. Čia jis aukojo šventąsias Mišias.

Į kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu;

ekskursijos gidas;

apžvalginės ekskursijos.

Į kainą neįskaičiuota

Chaimo Frenkelio vila ir edukacinė programa: ~ 13 €/asm.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt