Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Kaišiadorių rajono įdomybės + kulinarinis paveldas. Pristato krašto žinovas

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Guronys-Žasliai-Kaišiadorys

Šalis

Lietuva
Guronys, Kaišiadorys, Žasliai

Tipas

Ekskursija
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

Ekskursiją pradėsime aplankydami kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimtinę Guronis. Čia 2002 m. Popiežiui Jonui Pauliui II į rožinio maldą įtraukus dar vieną – Šviesos slėpinių – dalį, Guronių kaime, Kardinolo V. Sladkevičiaus tėviškėje, pradėtas kurti sakralinis Rožinio slėpinių kelias ir parkas. Aplankysime Gurionių alkakalnį, kuris siejamas su pagonišku kultu. Pasakojama, kad šioje kalvoje buvęs varpas, kuriuo buvo skambinama puolant priešui.

Žasliuose aplankysime istorinį miestelio centrą, pagrindinę aikštę, naująjį paminklą, šv. Jurgio baž-nyčią. Nuo čia įrengtos regyklos gėrėsimės Žaslių ežero vaizdais. Tolesnis kelias vingiuos Paparčių vienuolyno link. Pasivaikščiosime po vienuolyno teritoriją, apsilankysime bažnytėlėje, sužinosime apie vienuolių kasdienybę. Užlipsime ant Žąslių piliakalnio. Legendoje rašoma, kad mirus Romos kunigaikščio Palemono palikuonio kunigaikščio Kukovaičio motinai Pajautai, sūnus padaręs stabą jai atminti ir pastatęs prie Žaslių ežero. Apžiūrėsime Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedra.

Lankysime Brazauskų namą – muziejų. Šis namas turi savo istoriją, nes ai pirmasis Algirdo Brazausko projektuotas ir statytas namas. Išlikę baldai, nuotraukos, rankraščiai, primena mums apie kažkada čia šurmuliavusį buitišką Brazauskų šeimos gyvenimą. Skanausime kulinarinio paveldo patiekalų.

Į kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu;

ekskursijos gidas;

apžvalginės ekskursijos.

Į kainą neįskaičiuota

Lankomiems objektams turėti apie 8 €/asm.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt