Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Lietuva. Kelkim nykščius už Anykščius

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Pasaulyje išgarsėjęs Lajų takas, apžvalginė ekskursija po Anykščius,Arklio muziejus, pasivažinėjimas siauruku, vyno degustacija Rubikiuose

Šalis

Lietuva
Anykščiai, Rubikiai

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Kolektyvams

Trukmė

1 d./ 0 n.

Transporto tipas

Autobusas

 

Pasak legendos, dviejų upelių santakoje stovėjusi bajoro Nykščio pilis. Turėjęs tas bajoras devynis sūnus. Išjoję jie į karą ir negrįžę. Jauniausiojo sūnaus žmona Ona Nykštienė, sužinojusi apie vyro mirtį, iš sielvarto pasiskandinusi pro pilį tekančioje upelėje. Nuo to laiko žmonės pradėję tą upę vadinti Onos Nykštienės vardu, vėliau tas pavadinimas sutrumpėjęs, virtęs Anykšta, o gyvenvietė pavadinta Anykščiais.

 

Dar taip nesenai Anykščiai buvo vadinami literatūriniais. Šiuo metu tai, ko gero, vienas iš daugiausia naujovių turintis miestas ir regionas. Šios ekskursijos tikslas pamatyti naujuosius Anykščius. Aplankysime unikalų ir pasaulyje išgarsėjusį Medžių lajų taką ties medžių viršūnėmis. Takas vingiuoja 300 metrų ir veda į bokštą, nuo kurio galėsime pažvelgti į Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais. Turėsime smagų pasivažinėjimą siauruku maršrutu: Anykščiai – Rubikiai. Atvykę į Rubikius, dalyvausite edukacinėje programoje „Purpurinio vyno keliu“. Programos metu susipažinsime su vyndarystės istorija, vyno gamybos ypatumais, savybėmis ir žinoma galėsite jį įvertinti.  

Po smagios atrakcijos ekskursiją tęsime toliau. Pailsėsite prie Puntuko akmens – „didumo kaip gryčia“, sveriančio daugiau kaip pustrečio šimto tonų, mažai turinčio sau lygių Lietuvoje…Bus laiko ir pasivaikščiojimams po Anykščius. Aplankysime aukščiausią Lietuvoje, įspūdingais vitražais išpuoštą Šv. Mato bažnyčią. Ekskursiją užbaigsime pažintimi su Arklio muziejumi. Apžiūrėsime rekonstruotuose klojimuose išsirikiavusius iš visos Lietuvos surinktus vežimus, lineikas, brikeles... Kituose pastatuose - stendus, meno kūrinius, menančius arklį ir artoją, žirgą ir karžygį.

Vakare grįšime į Vilnių.

 

Į kainą įskaičiuota

Patogus autobusas;

gidas – kelionės vadovas kelionės metu;

ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota

Vyno degustacija Rubikiuose: 12 €/asm. (kai grupė ne mažesnė nei 20 asm);

Šv. Mato bažnyčia: 0,80 €/asm;

Pasivažinėjimas siauruku: 7€/asm;

Arklio muziejus: 4 €/suaugusiems, 2 €/moksleiviams.

 

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. + 370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt