Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

LDK palikimas Ukrainos žemėje

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Balstogė – Chelmas – Luckas – Dubno – Kremenec – Pačiajevo – Podhorci – Olesko – Lvovas – Liublinas

Šalis

Lenkija
Balstogė (Bialystokas), Liublinas
Ukraina
Dubno, Kremenec, Luckas, Lvovas, Olesko, Počajevo, Podgorec

Tipas

Edukacinė
Pažintinė
Ekskursija
Kolektyvams

Trukmė

5 d./ 4 n.

Transporto tipas

Autobusas

 

1 diena

Labai anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame į Palenkės sostinę Balstogę. Trumpa ekskursija po miestą pėsčiomis – Branickių rūmai ir prancūziškasis parkas, vadinami „Palenkės Versaliu“, Kosciuškos aikštė, rotušė ir Balstogės arkikatedra su sanktuarijumi. Toliau važiuojame į dar vieną miestelį Chelm. Ekskursija mieste pėsčiomis. Nakvynė viešbutyje.
2 diena

Pusryčiai. Luckas. Aplankysime garsiąją Gedimino sūnui Liubartui lietuvių statytą Liubarto pilį (dabar čia muziejus).
Joje 1429 m. Europos Valdovų suvažiavime buvo numatytas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytauto karūnavimas. Čia paskutinius gyvenimo metus praleido Švitrigaila. Trumpas pasivaikščiojimas po senamiestį. Po pietų vykstame į Dubno. Lankome K. Ostrogiškio statytą pilį, kuri buvo neįveikiama, net Krymo totoriams. Taip pat aplankome Kremencą. Kremenece – stūkso Bonos kalnas, kurio viršuje stovi didingos Vytauto pilies liekanos. Šioje pilyje kalėjo Švitrigaila. Kremencas – poeto Slovackio gimtinė, jo motinos name yra įrengtas poeto muziejus. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Vykstame į Pačiajevo miestą. Čia lankome veikiantį vyrų vienuolyną, turintį Lavros titulą, garsėjantį savo stebuklais, patenkantį į svarbiausių stačiatikių vienuolynų penketą. Matysime Rusijos Caro Nikolajaus dovanotą šviestuvą, stebuklingą ikoną, požeminę cerkvę. Podhorcai rezidencinė pilis-rūmai viena efektingiausių Ukrainoje, ir bažnyčia, kurios kupolą manoma ištapė Smuglevičius. Vykstame į Olesko pilį – XIV–XVIII a. architektūros ir istorijos paminklą, buvusią stipriausią ukrainiečių pilį, kurioje gimė ir augo LDK ir Lenkijos karalius Janas III Sobieskis. Apžiūrime pilyje paveikslais, skulptūromis, karo atributikos rinkiniais garsėjantį muziejų (čia eksponuojamas ir Barboros Radvilaitės biustas. Barboros Radvilaitės biustas iškaltas dar jai gyvai esant). Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Vykstame į Lvovą. Tai miestas – muziejus po atviru dangumi, kurio centras įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Ekskursija pėsčiomis po Senąjį Lvovą: armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo bažnyčia; Turgaus aikštė; Rotušė. Esant galimybei pasikėlimas į Rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama, Operos teatro rūmai, gynybinių įtvirtinimų liekanos ir Parako bokštas, Dominikonų bažnyčia ir vienuolynas; Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas, Lotynų katedra. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena Pusryčiai. Keliaujame į Liubliną. Trumpa ekskursija po Liublino senamiestį: Karališkieji tribunolo rūmai, Domininkonų bažnyčia, miesto katedra. Apžiūrėsime renesansinę Liublino pilį. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą. 

 

Į kainą įskaičiuota

• kelionė autobusu,
• kelionės vadovo ir gido paslaugos,
• 4 nakvynės ir 4 pusryčiai viešbučiuose,
• kelionės dokumentų sutvarkymas,

Į kainą neįskaičiuota

Bilietai į muziejus ir kitus mokamus ekskursinius bei pramoginius objektus į kelionės kainą neįskaičiuoti. 

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas. Būtina turėti tvarkingą, galiojantį pasą. Jis turi galioti 6 mėn. ilgiau, nei baigiasi kelionė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550, 
el. paštas: travel@kiveda.lt
turizmas@kiveda.lt