Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Klasikinė Italija 7d.

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Viena - Piza - Florencija - Roma - Vatikanas - Venecija

Šalis

Austrija
Vienna (Viena)
Italija
Florence (Florencija), Pisa, Roma, Venice (Venecija)
Vatikanas

Tipas

Pažintinė
Poilsinė
Ekskursija
Kolektyvams

Trukmė

7 d./ 6 n.

Transporto tipas

Autobusas

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vakare atvykstame į viešbutį Čekijoje. Nakvynė.

2 diena

Pusryčiai. Atvykstame į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulę teritoriją miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.

3 diena

Pusryčiai. Vykstame į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Apžiūrėsime vieną gražiausių architektūros kompleksų pasaulyje - Stebuklų aikštės ansamblį. Grožėsimės romaninio stiliaus katedra ir garsiuoju Pizos bokštu. Išvykstame į renesanso kultūros lopšį – Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko Mediči šeima. Miesto transportu vykstame į Florencijos centrą. Apžiūrėsime gotikinę Santa Maria del Fiore katedra su šalia esančia Džoto projektuota varpine, apsilankysime Sinjorijos aikštėje, taip pat apžiūrėsime Senąjį tiltą, garsėjantį auksakalių dirbtuvėmis. Nakvynė viešbutyje prie Romos.

4 diena

Pusryčiai. Miesto transportu vykstame į „amžinąjį miestą“ Romą. Ekskursija, kurios metu aplankysime vieną svarbiausių romėnų architektūros bei inžinerijos pavyzdžių - Romos Koliziejų, dar vadinamą Flavijų amfiteatru, renginių metu galėjusį sutalpinti iki 70000 žiūrovų. Taip pat aplankysime Kapitolijaus kalvą, ant kurios stovėjo šventykla Jupiteriui, Junonai ir Minervai ir Trajano koloną, vaizduojančią imperatoriaus Trajano kovas su Dakija. Apžiūrėsime Venecijos aikštę, Trevi aikštę su garsiausiu Romos fontanu bei barokinę Navonos aikštę su „Keturių upių“ fontanu. Laisvas laikas. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

5 diena

Pusryčiai. Miesto transportu vykstame į mažiausią pasaulio valstybę Vatikaną, kur apžiūrėsime didžiausia ir puošniausia katalikų bažnyčia pasaulyje laikomą Šv. Petro baziliką, pakilsime į 132 metrų aukščio bazilikos kupolą, iš kurio atsiveria nuostabi panorama. Apsilankymas Vatikano muziejuje: Siksto koplyčia su garsiosiomis Mikelandželo freskomis, kurioje renkamas popiežius, Rafaelio darbais išpuošti popiežiaus Julijaus II apartamentai, Žemėlapių ir Kandeliabrų galerijos, spiraliniai Bramantės laiptai, Grigaliaus Egipto ir etruskų muziejai bei gausybė galerijų, kuriose eksponuojami Leonardo da Vinčio, Džoto, Ticiano, Mikelandželo ir kitų garsių menininkų darbai. Po pietų išvykstame link Venecijos. Nakvynė viešbutyje prie Paduvos.

6 diena

Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Atvykus, plaukiame laivu iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Dožų rūmus, Rialto tiltą, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai ir Atodūsių tiltą, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę, pasivaikščioti siauromis gatvelėmis, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias ar paplaukioti gondolomis Venecijos kanalais. Vykstame į Čekiją. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Į kainą įskaičiuota

• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota

• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu, 

- bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 90 EUR,

- apsilankymas Vatikano muziejuje (vietinis gidas + ausinės) ~32 EUR,

- miestų mokestis (privaloma). 

Pastabos

Kolektyvams! Iš anksto aptarus su kelionių organizatoriumi, į kelionės programą galima įtraukti nepaminėtus objektus.

Atsižvelgiant į objektyvias sąlygas, kelionių organizatorius gali keisti suplanuotą kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Visiems būtini asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens identifikavimo kortelė.

Papildoma informacija ir registracija: tel. +370 5 2724805, +370 650 88550,
el. paštas:
 travel@kiveda.lt
turizmas@kiveda.lt