Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Vilnius. Vienuoliai ir vienuolynai Vilniuje

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Pabandysime atverti duris į dvasinį Vilniaus peizažą – Vilniaus vienuolynus. Lankysime veikiančius ir tik istoriją išsaugojusius vienuolynus. Neatsisakykite progos.

Šalis

Lietuva
Vilnius

Tipas

Edukacinė
Pažintinė
Teminė
Kolektyvams

Trukmė

3 val.

Transporto tipas

Pėsčiomis

Vienuoliai, atsiskyrėliai, gyvenantys asketišką gyvenimą, pasirenkantys nuošalias ir atšiaurias vietas ar užsidarantys už storų mūrų, kitokius drabužius vilkintys ir kitaip atrodantys, nuo seno traukė pašalinių žmonių dėmesį, jaudino vaizduotę...

Vienuolynai per amžius buvo neatskiriama Europos kultūrinio kraštovaizdžio dalimi. Vienuolynuose žmonės ieškodavo prieglobsčio nuo negandų, čia apsistodavo į šventąsias vietas keliaujantys maldininkai, vienuolynuose būdavo auklėjamos ir mokomos kilmingų bei paprastų giminių atžalos.

Vienuoliai taip pat perrašinėdavo knygas, klausydavo išpažinčių, mokydavo, patardavo dvasiniais reikalais. Iš vienuolynų po apylinkes plisdavo menai, architektūros idėjos ir naujovės, technikos, žemės ūkio plėtros patobulinimai, kulinariniai receptai ir medicinos žinios.

Ekskursijos metu aplankysime vienuolių gyventas vietas Vilniuje ir pabandysime atverti duris į dvasinį Vilniaus peizažą - Vilniaus vienuolynus: Šv. Dvasios stačiatikių vienuolyną, Eucharistinio Jėzaus seserų vienuolyną, Nekaltosios Švč. Mergelės Marijos seserų vargdienių kongregacijos vienuolyną, Bazilijonų unitų vienuolyną, vienuolių pranciškonų, domininkonų vienuolynus.

Objektų lankymas ir objektų eiliškumas ekskursijos metu gali keistis.

 

Į kainą įskaičiuota

Gido paslaugos;

ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota

Aukos bažnyčiose ir vienuolynuose: 3 - 5 €/asm.

Pastabos

Ekskursijos metu lankomi bent du vienuolynai;

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 685 10318 arba el. paštu centras@kiveda.lt