Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Vilnius. Ko nori moterys. Netikėtos Vilniaus istorijos

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Vilniaus senamiestis

Šalis

Lietuva
Vilnius

Nauja

Tipas

Pažintinė
Pramoginė
Teminė

Trukmė

2 val.

Transporto tipas

Autobusas

Mums, ponioms, malonu apkalbėti kitas ponias, jų įpročius, pramogas, aptarti jų išvaizdą, šukuosenas ir drabužius. Mums rūpi paskalos ir gandai apie kitų ponių gyvenimą, jų vyrus, gerbėjus ir, nėra čia ko slėpti, meilužius.

Norisi nors akies kraštu žvilgtelėti į kitų ponių laimę... Ekskursijos metu kalbėsime apie įvairiais amžiais spalvingai gyvenusias damas. Apie savo laimę kiekviena jų pasakotų skirtingai, vis kitais žodžiais apibūdintų tą jausmą: viena sakytų, kad svarbu mylėti ir būti mylimai, kita laimės neįsivaizduotų be valdžios ir turtų. Štai viena karalaitė, kuriai laimės neatnešė nei aukšta kilmė, nei svajonių jaunikis, galbūt galėtų kalbėti - laimę radusi smulkmenose. Paprasta mergina iš Italijos, tapusi garsia Vilniaus ponia, patartų - labai svarbu susirasti turtingą gerbėją ir sėkmingai ištekėti.

Bajoraitė, pasirinkusi teatro aktorės kelią, atvirautų, kad laimę padeda susikurti protas, talentas ir, žinoma, moteriškas žavesys. Tiesa, jei jau esi matoma ir ryški, paskalų apie save neišvengsi, bus peno kūmučių liežuviams. Tai gal teisingi vienos XIX a. ponios žodžiai: "Moteris laimingiausia tada, kai apie ją niekas nežino ir nekalba"?

Vaikščiodami Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, ieškosime atsakymų: kas gi ta ponių laimė? Harmonija šeimoje, mėgstamas darbas? Gal mylimo žmogaus šypsnys, rytinis kavos aromatas, nauja madinga suknelė, žydinti gėlė? Gal pasivaikščiojimas? O gal apkalbos, gandai, juk mes, ponios, taip mėgstame paplepėti...

Ekskursiją ypač rekomenduojame vyrams. Kaip smagu žinoti... "ko nori moterys"! 

Į kainą įskaičiuota

Gido paslaugos.

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt