Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


Dėmesio! Vienadienių ekskursijų ir išvykų po Vilnių ir Lietuvą dalyviams

Neatvykus į ekskursiją ir apie tai nepranešus į Kivedą likus iki ekskursijos mažiau nei 2 darbo dienoms - pinigai už ekskursiją negrąžinami

 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

LDK elito rūmai ir rezidencijos Vilniuje

Apie kelionės datas ir kainas prašome teirautis telefonu arba e-paštu
Atgal

Maršrutas

Arkikatedra, Valdovų rūmai, Universiteto, Šv. Jonų, Pilies ir Didžiosios gatvės rūmai ir rezidencijos + Chodkevičių rūmų lankymas

Šalis

Lietuva
Vilnius

Romantiška

Tipas

Edukacinė
Pažintinė
Teminė
Kolektyvams

Trukmė

2 val.

Transporto tipas

Pėsčiomis

Nuo seno LDK ir Vilniaus istoriją garsino garbingos didikų giminės: magnatai, kultūros, raštijos ir religijos mecenatai, architektūros puoselėtojai, kosmopolitai Radvilos, Sapiegos, Chodkevičiai. Iš jų kilo garsūs politikai, diplomatai, rašytojai, karvedžiai, vyskupai, kardinolai, o jų gyvenimo pėdsakus šiandien liudija išlikęs gausus rūmų ir pilių paveldas, rašytinių šaltinių, relikvijų lobynas, istorinės žinios.

Ekskursiją pradėsime nuo Arkikatedros bazilikos - Lietuvos panteono, kur ilsisi garsi Radvilų giminės atstovė, Renesanso laikų gražuolė ir lietuviškoji Džiuljeta - Barbora Radvilaitė.

Stabtelsime prie Valdovų rūmų, kuriuos skirtingais amžiais garsino iškilios LDK asmenybės ir valdovai: karaliai, kunigaikščiai, čia viešėję imperatoriai. Eidami Universiteto ir Šv. Jonų gatvėmis matysime Bžovstovskių, Pacų, Radvilų rūmus. Garsios Sapiegų giminės dramas slepia Šv. Mykolo Arkangelo bažnyčios ir kadaise čia veikusio vienuolyno sienos.

Užsuksime į Vilniaus paveikslų galeriją, kurioje sužinosime apie Chodkevičių šeimos gyvenimą. Prie Vilniaus Rotušės išgirsime, koks kultūrinis gyvenimas virė nuo viduramžių iki XIX a., kokias šventes šventė kilmingos LDK giminės ir kokios tradicijos buvo puoselėjamos Vilniaus miesto kultūroje.

 

Į kainą įskaičiuota

Gido paslaugos,

apžvalginė ekskursija.

Į kainą neįskaičiuota

Vilniaus Paveikslų galerija Chodkevičių rūmuose: suaugusiems - 1,74 €/asm. (6 Lt), senjorams, studentams, moksleiviams - 0,87 €/asm. (3 Lt), gidas - 8,69 € grupei (30 Lt).

Pastabos

Papildoma informacija ir registracija:

tel. +370 5 2724805, +370 699 68309 arba el. paštu keliones@kiveda.lt