Domitės? Susisiekite
Jei naujienų gauti nepageidaujate, nuimkite žymėjimą


Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Į tomis dienomis atliktus paklausimus atsakysime artimiausią darbo dieną


 
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoj skaitliukai

Atsiliepimai apie stažuotes užsienyje

Danutė Buivydienė

Mokyklos pedagogės nuoširdžiai dėkoja "Kivedai” (vadovei Elistai, gidei Genutei, vertėjai Jūratei, vairuotojams) už keliones į stažuotes Suomijoje. Dalykinės ir pažintinės programos puikios. Ačiū už profesionalumą, nuoširdumą, punktualumą.

Su "Kiveda” bendrauju jau keletą metų, edukacinės kelionės visada puikiai organizuojamos. Ačiū Jums ir sėkmės.

Su pagarba Danutė Buivydienė

Danguolė

Rugpjūčio 25-27 d. vykau į edukacinę kelionę-stažuotę į Suomiją. Noriu padėkoti UAB „Kiveda“ projektų vadovei Elistai Girdauskienei už savo darbo išmanymą, profesionalumą, mokėjimą bendrauti, nuoširdumą.

Dėkoju visai puikiai komandai: Evelinai, kelionės vadovei Genovaitei, vairuotojams, vertėjai Jūratei. Viską sugebėjote sustyguoti taip, kad net šaukštelis deguto neišslydo.

Ačiū už puikią kelionę, suteiktas žinias ir maloniai praleistą laiką…

Danguolė

Ilona

Dėkoju Kivedai, o ypač šauniai kelionės vadovei Elistai už puikiai suorganizuotą kelionę į Suomiją. Nuo kelionės pradžios iki pabaigos žinojome, kas, kur, kada ir kaip vyks, viskas suplanuota ir sėkmingai įgyvendinta. Ačiū.

Aurika

Ačiū kelionių agentūrai “Kiveda”, kelionės vadovui Irvidui, Elistai, vertėjai Ramunei už puikiai organizuotą stažuotę į Airiją. Puiki programa, gera dalykinė bei pažintinė kelionė. Savo atostogas bei dalykines komandiruotes tikrai patikėčiau “Kivedai”. Ačiū:)

Renata

2014 m.kovo 24-28 d. vykau į stažuotę Airijoje, kurią organizavo “Kiveda”. Pasitaikė labai puikus kelionės vadovas – rūpestingas, dėmesingas, turintis humoro jausmą, mėgstantis punktualumą, žmogus. Stažuotė organizuota puikiai: nuo pačios kelionės iki apgyvendinimo, maitinimo, lankytų švietimo įstaigų, mokyklų ir susipažinimo su Dublino lankytinomis vietomis. Buvau maloniai nustebinta, kad viskas vyko kaip suplanuota – punktualiai pagal suplanuotą laiką, laikantis dienotvarkės. Tikrai rekomenduočiau ir kitiems rinktis kelionių agentūrą “Kiveda”.

Janina

2013 m. balandžio 3-6 dienomis vykau į edukacinę išvyką Čekijoje ir Vokietijoje. Išvyką organizavo agentūra “Kiveda”. Kelionė organizuota puikiai. Ji neprailgo dėl kvalifikuotų gidės pasakojimų, profesionalaus vairuotojų darbo, geros vadybininko nuotaikos. Kaip mums sakė Irvidas, nesakau Kivedai viso gero, sakau – iki pasimatymo.

Ingrida

2013 m. balandžio 03-06 dienomis Ukmergės rajono mokyklų vadovai vyko į edukacinę išvyką Čekijoje ir Vokietijoje. Kelionės metu lankėmės mokyklose, grožėjomės Prahos ir Drezdeno senamiesčiais, Bastei uolomis. Išvyka buvo naudinga ne tik kvalifikacine, pažintine prasme, bet ir bendravimo. Džiaugiamės “Kivedos” atliktų paslaugų kokybe: puikiai suplanuota programa, paslaugiais ir profesionaliais vairuotojais, gidės Jolitos darbu, vadybininko fotosesija. Kai vėl keliausiu, tai tik su “Kiveda”! O viena iš sąlygą – tik su gide Jolita!

Ačiū “Kivedai” už bendrystę.

Arūnas

Nuoširdžiai dėkoju agentūrai “KIVEDA” už puikiai organizuotą edukacinę išvyką į Prahą ir Drezdeną. Nuoširdus bendravimas, atsakingumas, punktualumas, profesionalumas - toks yra Jūsų veiklos stilius. Sėkmės!

Arūnas, Ukmergė

Daiva Š.

Ačiū kelionių agentūrai “KIVEDA” už nuostabią kelionę-stažuotę Norvegijoje. Prieš pora mėnesių teko keliauti su kita kelionių agentūra panašiu maršrutu, tad galiu palyginti kokybę. „Kiveda” - kokybės ženklas. Labai nuoširdus, rūpestingas, paslaugus kelionės vadovas visus apdalino savo dėmesiu, šypsena, o gidas Arūnas stebino savo žiniomis, gebėjimu puikiai apskaičiuoti laiką, kad galėtume kuo daugiau pamatyti, sužinoti. Ačiū ir linksmiems, paslaugiems vairuotojams, kurių dėka nė akimirką nesuabejojome dėl savo saugumo. Tad visiems AČIŪ.

Linkiu visiems šaunių, nepakartojamų kelionių su “KIVEDA”.